Jump to content

Riddick1500

Users
 • Content Count

  386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Riddick1500

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

429 profile views
 1. @witek80Tak wykonalne i działa bez problemu. U kolegi taki zestaw chodzi bez zarzutów.
 2. Zadzwoniłem na ich infolinie techniczną i trafiłem na "nadinteligętną" konsultantkę, która stwierdziła, że problemu z tymi dekami nie ma. Oczywiście kazała sie udać do serwisu bo trafiłem na nowy wadliwy model (twierdzi, że się zdarza). Nawet sie tam nie myślę udawać, bo w najlepszym wypadku wymienią mi go na nowy z tymi samymi usterkami niestety. Obsługa na poziomie ameby.
 3. Potwierdzam, że jasność skacze - Samsung, kanał TV Puls, program Lombard... i to co się dzieje z obrazem to parodia. Ale gorsze od tego jest to co się dzieje z dźwiękiem - po chwili oglądania nagrania, barwa głosu zmienia się na taka jak z przewijania do przodu. Wtedy trzeba wyjść z programu i wejść ponownie. i za takie "fiuczery" wołają 10zł. Zastanawiam się czy nie wołać rekompensaty albo zwrotu starego dekodera, a ten niech sobie wsa.... znaczy się zabiorą :).
 4. Rozmowa z przed tygodnia -comfort za 24,99zł plus HBO z GO za 20zł plus mr za 10 i dek 4k za 10zł więc z 5 zł da się urwać .
 5. A nie można? A poważnie co ma piernik do wiatraka? Za 1 kanał (Canal+) mogę dać 20 zł, pozostałe 9 jest mi zbędne. Wiec tak, dla mnie 5zł robi różnicę - podkreślam dla mnie
 6. Za 25zł to mogłem dostać przy przedłużeniu umowy . Sęk w tym że mnie mentalnie na 25zł nie stać - 20 jest jak najbardziej ok - sportu nie oglądam więc te 4 Canal+ to zbędny nadbagaż. Stąd za 2 dychy bym wziął a 25 to za drogo .
 7. A ja się zastanawiam czy da sie za te 20zł w grudniu przedłużyć C+ do konca umowy. 20zł to dla mnie jak najbardziej ok cena za C+
 8. Oferta z przed chwili: Comfort, mr, HBO z opcją GO i dekoder 4K (bez opłaty początkowej) za 64,99zł na cały okres. Dodatkowe pakiet ekstra na 1 miesiąc i filmbox na 3 miechy z automatycznym wyłączeniem. Się zastanawiam czy warto?
×
×
 • Create New...