Jump to content

Riddick1500

Users
 • Content Count

  376
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Riddick1500

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 1. Riddick1500

  nc+ – pytania początkującego

  @Jakub471 masz 14 dni na odstąpię ie od umowy zawartej na odległość. Jeśli umowa zawarta w solonie to już po ptakach :). Jeśli oferta nie odpowiada, chcesz wyższy pakiet, powinno się to dać załatwić bez rezygnacji. W drugą stronę już się tak nie da.
 2. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  No patrzcie ja też napisałem dzisiaj na "chat live" z prośbą o wyłączenie pakietu HBO (nic nie wspominając o opcji GO) i Pan z chatu zaraz odpisał że zlecił wyłączenie HBO i HBO GO wraz z końcem miesiąca nie czepiają się o nic. I czego to dowodzi ;).
 3. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Panowie dajcie już spokój, bo się wzajemnie nakręcacie. Każdy sposób dobry gdy skuteczny. A wszystkie są skuteczne - więc... . Nie zaśmiecajmy już tego tematu, bo wątek "opcje dodatkowe" nie jest od tego aby pisać jak się je wyłącza i który sposób dobry/lepszy 😛.
 4. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Panowie spokojnie 😉. @Zuzik1111 dzięki wielkie za info 😀 w sprawie HBO i HBO GO. Natomiast jedno co można napisać w sprawie wyłączania tych pakietów osobno -wystarczy wyłączyć samo HBO gdyż ten pakiet jest nierozerwalnym bytem. Innymi słowy nie można mieć samej opcji GO (a wielka szkoda w końcu za 5zł czy nawet za 10zł była by to wielka radocha) bez posiadania paczki HBO. Tyle w tym jakże zawiłym temacie.
 5. Riddick1500

  Rezygnacja z nc+

  To się nie kwalifikuje. Przecież wymieniają Ci dekoder.
 6. @m_arcin Comfort za 22,50zł (w najgorszym razie 29,99zł) plus 25zł za 8C+ i 11,90zł za Eleveny co daje razem 59,40zł (w gorszym wariancie 66,89zł). Tyle w temacie 🙂.
 7. Riddick1500

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Płać do końca umowy a potem ją rozwiąż. Ewentualnie rozwiąż ją od razu i zapłać karę. Innej opcji nie ma. Jak raz zaczniesz płacić za dek to już nie przestaniesz - z drobnymi wyjątkami (podobno) -czasem, baaaaardzo rzadko można było przeczytać, że przy przedłużeniu udawało się zdjąć opłatę za najem. Z tym, że to było kiedyś, nie wiem jak jest teraz. Inna inszość, że Ty masz flagowy dekoder za który na tą,ie napewno niezdejmą opłaty ;).
 8. Riddick1500

  Promocje typu "otwarte okno" w platformie nc+

  I teoretycznie jest dla wszystkich (bo na razie nie działa) - entry to podstawa podstaw. A kolekcje są dostępne od pakietu wyższego czyli od start.
 9. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  No i do Comfort też nie ma na razie pakietu ekstra😑. A entry to taki odpowiednik naziemnej TV -kiedyś chodził za 4.99zł. Tak więc pakiet start jest wyżej w hierarchii. Być może włącza z opóźnieniem. Już raz tak miałem z ekstra.
 10. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  @kingofsouth pisał już o tym parę dni temu @robertosat 😉. Dodatkowo masz pakiet ekstra i H oraz H2 odblokowane o czym też wspomniał.
 11. Riddick1500

  turboBOX+ (ADB-5720SX)

  Panowie, wie ktoś, co to za nowa aktualizacja się pojawiła dzisiaj do turbacza? A ściślej, co nowego popsuła, znaczy się naprawiła?
 12. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Przecież w aplikacji HBO GO jest dostęp do 3 kanałów "na żywo" więc 😊? A 3 sprawa, to jak dobrze zagadać i trafić odpowiednio, to i w NC+ można dostać HBO z GO za 20 dych ze zobowiązaniem, tak jak napisał @Roberttosat.
 13. Riddick1500

  nc+ – opcje dodatkowe

  Problem w tym, że teraz bez łaski HBO GO chodzi po 20zł bez zobowiązań, więc te 25zł to taka średnia promocja :).
 14. Riddick1500

  nc+ – umowa, płatności (problemy i pytania)

  Maks to tydzień a w rzeczywistości i na drugi dzień jest już aktualizacja w systemie. Bardzo dużo zależy od osoby która to przyjmuje i realizuje - tzn. jak szybko to wprowadzi do systemu. Napisane z własnego doświadczenia :).
 15. Riddick1500

  Cesja umowy w nc+

  @roberttosat Sęk w tym, że te dokumenty ( wypełnione) kazali mi odesłać listownie do nich, a nie udać się do salonu. Do salonu podszedłem przy okazji, z ciekawości i z oszczędności (skoro mam blisko to po co tracić pieniądze na list). Mały żartobliwe off top - Co do kserowania dowodów osobistych- jak nie wolno skoro wolno - tako rzecze Play i ich Gruszka. A skoro oni tak twierdzą to musi być prawda . 😛😭
×