Jump to content

Riddick1500

Users
 • Content Count

  385
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Riddick1500

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

309 profile views
 1. Zadzwoniłem na ich infolinie techniczną i trafiłem na "nadinteligętną" konsultantkę, która stwierdziła, że problemu z tymi dekami nie ma. Oczywiście kazała sie udać do serwisu bo trafiłem na nowy wadliwy model (twierdzi, że się zdarza). Nawet sie tam nie myślę udawać, bo w najlepszym wypadku wymienią mi go na nowy z tymi samymi usterkami niestety. Obsługa na poziomie ameby.
 2. Potwierdzam, że jasność skacze - Samsung, kanał TV Puls, program Lombard... i to co się dzieje z obrazem to parodia. Ale gorsze od tego jest to co się dzieje z dźwiękiem - po chwili oglądania nagrania, barwa głosu zmienia się na taka jak z przewijania do przodu. Wtedy trzeba wyjść z programu i wejść ponownie. i za takie "fiuczery" wołają 10zł. Zastanawiam się czy nie wołać rekompensaty albo zwrotu starego dekodera, a ten niech sobie wsa.... znaczy się zabiorą :).
 3. Rozmowa z przed tygodnia -comfort za 24,99zł plus HBO z GO za 20zł plus mr za 10 i dek 4k za 10zł więc z 5 zł da się urwać .
 4. A nie można? A poważnie co ma piernik do wiatraka? Za 1 kanał (Canal+) mogę dać 20 zł, pozostałe 9 jest mi zbędne. Wiec tak, dla mnie 5zł robi różnicę - podkreślam dla mnie
 5. Za 25zł to mogłem dostać przy przedłużeniu umowy . Sęk w tym że mnie mentalnie na 25zł nie stać - 20 jest jak najbardziej ok - sportu nie oglądam więc te 4 Canal+ to zbędny nadbagaż. Stąd za 2 dychy bym wziął a 25 to za drogo .
 6. A ja się zastanawiam czy da sie za te 20zł w grudniu przedłużyć C+ do konca umowy. 20zł to dla mnie jak najbardziej ok cena za C+
 7. Oferta z przed chwili: Comfort, mr, HBO z opcją GO i dekoder 4K (bez opłaty początkowej) za 64,99zł na cały okres. Dodatkowe pakiet ekstra na 1 miesiąc i filmbox na 3 miechy z automatycznym wyłączeniem. Się zastanawiam czy warto?
 8. A niby dlaczego? Czy coś Ci zabrano z kanałów które masz gwarantowane, czy zmienia sie twoja umowa (na niekorzyść twoją) bez twojej wiedzy i tym bardziej zgody? NIE!!! Zmienia się tylko nazwa dostawcy a Twoja umowa pozostaje bez zmian. Wiec powodów nie ma żadnych
 9. Nie do końca prawda. Telefon z tego tygodnia (umowa do końca grudnia tego roku) -comfort za 27,5 plus 10zł za multiroom oraz dodatkowo w gratisie z samoistnym wyłączeniem HBO z GO na 5 miesięcy i na 2 (albo 3 -nie pamiętam) 8x C+. Tak więc dają i to sami od siebie, tylko zależne to od "systemu" i od konsultanta ;).
 10. @Jakub471 masz 14 dni na odstąpię ie od umowy zawartej na odległość. Jeśli umowa zawarta w solonie to już po ptakach :). Jeśli oferta nie odpowiada, chcesz wyższy pakiet, powinno się to dać załatwić bez rezygnacji. W drugą stronę już się tak nie da.
 11. No patrzcie ja też napisałem dzisiaj na "chat live" z prośbą o wyłączenie pakietu HBO (nic nie wspominając o opcji GO) i Pan z chatu zaraz odpisał że zlecił wyłączenie HBO i HBO GO wraz z końcem miesiąca nie czepiają się o nic. I czego to dowodzi ;).
 12. Panowie dajcie już spokój, bo się wzajemnie nakręcacie. Każdy sposób dobry gdy skuteczny. A wszystkie są skuteczne - więc... . Nie zaśmiecajmy już tego tematu, bo wątek "opcje dodatkowe" nie jest od tego aby pisać jak się je wyłącza i który sposób dobry/lepszy 😛.
 13. Panowie spokojnie 😉. @Zuzik1111 dzięki wielkie za info 😀 w sprawie HBO i HBO GO. Natomiast jedno co można napisać w sprawie wyłączania tych pakietów osobno -wystarczy wyłączyć samo HBO gdyż ten pakiet jest nierozerwalnym bytem. Innymi słowy nie można mieć samej opcji GO (a wielka szkoda w końcu za 5zł czy nawet za 10zł była by to wielka radocha) bez posiadania paczki HBO. Tyle w tym jakże zawiłym temacie.
×
×
 • Create New...