Jump to content

kondziak

Users
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About kondziak

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ciekawe podejście lepiej nie mieć klienta w ogóle niż mieć kogoś kto będzie płacił 65zł miesięcznie......
 2. Chodziło mi o to kolego że wraca do ponownych negocjacji odnośnie nowej oferty. Oczywistym jest fakt że jak nie przyjął nowej oferty to zostaje na starej umowie. Co do wypowiedzenia zgadzam się i napisałem później że trzeba je wysłać niestety ponownie. O tym właśnie pisałem że po co teraz te eleveny. Ostatnio miałem eleveny w promocji 2 miesiące 0zl potem 11.90zl to już lepiej wychodzi. Albo nawet włącz wyłącz to wychodzi 7,95 tylko wtedy trzeba się bawić co miesiąc. Opłata za multi przestawiona błędnie. Jak 10zl to nie 0zl a tak jest tam napisane dwuznacznie. Jak nie chc
 3. A to tego nie napisałeś wcześniej że się zgodziłeś na wypowiedzenie. To teraz jak nie zgodzisz się na ofertę to niestety wypowiedzenie jeszcze raz. Nie wprowadza 😀 bo nic nie pisałem o wypowiedzeniu a kolega nie napisał że wycofał wypowiedzenie podczas rozmowy z konsulem
 4. Albo spróbuj bez aktywacji i zapłać z góry za dekoder wtedy będziesz bez najmu bardziej Ci się opłaci Jeżeli dostałeś ofertę do akceptacji na emaila na "klik" to masz 7 dni na podjęcie decyzji. Po 7 dniach oferta wygasa i dalej negocjujesz. Jeżeli uruchomiłeś ofertę przez telefon i zgodziłeś się na aneks to już po wszystkim i nic nie zrobisz. Extra z canal plus powinno być za 79,99zl. Po co ci ten eleven za 11,90 na całą umowę?
 5. Oferta do zatwierdzenia na emailu: Extra, Canal+ cały bez 4K,Multiroom standard, VOD FOX i National Geographic, 5 miesięcy HBO i HBO Go gratis za 79,99 zł. Poprzednio miałem to co w podpisie. Wiem że nie ma szału ale czy jest sens to przeciągać?
 6. Aż nie chce mi się uwierzyć w tak dobrą ofertę Gdz taniej nie dostaniesz poczytaj co wcześniej pisali koledzy
 7. HBO na całą umowę? Jeżeli tak to oferta bardzo dobra. Jak oni mogą odsyłać do punktów skoro wymiana dekoderów jest zawieszone ze względu na wirusa. Pisał tutaj nawet na forum o tym ich konsultant.
 8. Hehehe dzięki za odpowiedź Panowie teraz już wszystko wiem. To o wiele bardziej się opłaca brać superpremium 4k bo za 10zł wychodzi eleven filmbox canal4k i hbo go.
 9. No to wymienisz na WiFi premium boxa jako główny i WiFi boxa jako dodatkowy tylko ostrzegam ten drugi dekoder to dramat. Mam oba więc mam porównanie.
 10. Dekoder ma być za 0zł. O co chodzi z tymi elevenami? Przecież w ofercie ich nie ma? Coś chyba zjadłeś To czym się różni Superpremium od Superpremium 4K? Oni do tej pory biorą za to jeszcze dzierżawę? Ja za premiumboxa nie płace już gdzieś od 2 lat. Jak to na raz? Jakie masz teraz że chcesz wymienić?
 11. Kate drogo nie zgadzaj się na to tym bardziej że tylko 6 canal plus. Żadnych opłat za dekoder też nie powinno być chyba że 4k.
 12. Hehehehe to mnie nie pocieszyłeś kolego. To niech dają te HBO gratis i biorę za te 80 zł bo nie będę się bawił w te wypowiedzenia i ciągłe telefony. A nie da się tego multi iti zrabatowac do 0 zł z 10zl?
 13. Umowa do końca maja. Aktualnie za to co mam w podpisie proponują 80zł czyli tyle ile płaciłem dotychczas albo za 85zł z gratis HBO na 5 miesięcy. Obie oferty odrzucone. Jako że jestem abonentem prawie 10 lat to oczekuje choćby symbolicznego rabatu z 10zł przy kolejnym aneksie na 2 lata. Ewentualnie mogę się zgodzić na te 85zł albo nawet 90zł ale niech HBO będzie na cały okres umowy tylko nie wiem czy to jest realne w tej kwocie? Wypowiedzenie jeszcze nie złożone - wyśle w następnym tygodniu bo zostało mi już tylko 11 dni. Jak sama nazwa mówi tak długo dopóki żadna ze stron tej umowy
 14. Post nie wiem dlaczego został przeniesiony z wątku HBO i dopiero teraz przez przypadek go znalazłem Suma sumarum chodziło mi o opcje HBO z HBO go. Dla ewentualnych zainteresowanych jest to opcja włącz/wyłącz za 35zł miesięcznie czyli wychodzi 17,5 zł
×
×
 • Create New...