Jump to content

andgoldi

Users
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About andgoldi

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na tym numerze też? 612221823 To nr tel. z aplikacji INEA
 2. Czy nie prościej jest zadzwonić do INEA i zapytać o dostępność usług na tym adresie? Poza tym jeśli byłoby tak, że net z tv w co wątpię, to jest jeszcze opcja rezygnacji z całości lub części usług w terminie 14 dni od wystartowania usług.
 3. Zaprogramuj pilota od Ultrabox 4K do sterowania poziomem głośności twojego TV a głośność dekodera pozostaw na max. Jeśli masz możliwość podłączenia dekodera do soundbar-a złączem hdmi i następnie także złączem hdmi, soundbar do TV to będziesz mógł sterować włączaniem/wyłączaniem oraz głośnością całego zestawu przy pomocy pilota od dekodera. Tu masz link do Ustawień Pilota Funkcja "Łatwe włączanie" oraz "Dźwięk w telewizorze"
 4. Oferta sprzed kilku dni z dekoderem 4K za 0 zł. Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów. Oczywiście "klepnięta"!
 5. Chciałbym, żeby inea nie nękała abonentów ofertami w okresie nie oznaczonym umowy jednak w moim przypadku było inaczej. Proponowano mi warunki gorsze - droższe więc systematycznie odmawiałem po czym zagrożono mi zmianą cennika na nie promocyjny co też uczyniono. Po tym akcie inea przyjąłem te nowe "super" warunki tylko po to aby definitywnie podziękować za Hiway w ramach prawa do odstąpienia 14 dni.
 6. Czy przechodząc z oferty "telewizja na kartę nc+" z modułem CI+4K na umowę abonamentową możliwe jest wybranie dowolnego pakietu z całym spectrum kanałów Canal+ z Canal+4K UltraHD włacznie?
 7. Nawiązując do powyższego mógłbym poprosić o wskazanie serii/modeli telewizorów Sony 4K, które to nie radzą sobie z HLG?
 8. Oferta jak poniżej, ogólnie nie najgorzej ale gdyby udało się zrabatować Cinemax do 0 zł/mc. Czy to osiągalne? WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+ Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
 9. Nie można zapominać też o ofertach kablówek na modułach lub bez jak kto woli, które to można używać w jednym tunerze wraz z ofertą SAT w tzw. trybie combo.
 10. Musisz jeszcze kilka razy zadzwonić aż połączysz się z kimś kto wie na czym ta operacja polega... W moim przypadku temat został załatwiony przy 3-cim podejściu.
 11. W moim przypadku to operator na siłę zabrał mi możliwość korzystania z oferty TV w standardzie DVB-C i wcisnął HiWay co mi nie odpowiadało więc zrezygnowałem - Modem został. Ponadto nie zależało mi na nim ponieważ i tak wnioskuję o ustawienie w tryb bridge a używam urządzenia sieciowego od ASUS-a (ovpn). Poza tym nie ma tu mowy o zagrywkach a jedynie wykonanie przysługującego prawa od odstąpienia od umowy w czasie 14 dni od jej zawarcia poza siedzibą firmy. Inea dołącza odpowiedni formularz.
 12. To zamów hiway... 2, 3 dni po założeniu usługi zgłoś częściowe odstąpienie usług tj. TV HiWay, oddasz dekoderek a Nokia już Ci zostanie!
 13. Spróbuj na początek przyjrzeć się programowi antywirusowemu jeśli korzystasz. Gdy korzystałem z Bitdefendera to łącze było obcięte o około 40%. Zmieniłem na F-secure i teraz jest OK! Dodatkowo jeśli używasz Windowsa 10 to spróbuj wykonać czynności (uwaga j.angielski) z tego LINK-a. Przede wszystkim punkty 1, 2, 4, 5. U mnie pomogło a jakiś czas temu także zaobserwowałem niską prędkość +/- 260 Mb/s po skrętce przy łączu 1 Gb/s symetryczne. Po tych zabiegach jest OK! Tak jak widać poniżej:
×
×
 • Create New...