Jump to content

andgoldi

Users
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About andgoldi

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Ja widziałem tutaj: Dębsko (zachodniopomorskie). Dostawca Echo Choszczno e-cho.pl Chociaż zgodzę się, że warmińsko-mazurskie jest zapóźnione w temacie internetu szerokopasmowego/światłowodowego.
 2. Musisz jeszcze kilka razy zadzwonić aż połączysz się z kimś kto wie na czym ta operacja polega... W moim przypadku temat został załatwiony przy 3-cim podejściu.
 3. W moim przypadku to operator na siłę zabrał mi możliwość korzystania z oferty TV w standardzie DVB-C i wcisnął HiWay co mi nie odpowiadało więc zrezygnowałem - Modem został. Ponadto nie zależało mi na nim ponieważ i tak wnioskuję o ustawienie w tryb bridge a używam urządzenia sieciowego od ASUS-a (ovpn). Poza tym nie ma tu mowy o zagrywkach a jedynie wykonanie przysługującego prawa od odstąpienia od umowy w czasie 14 dni od jej zawarcia poza siedzibą firmy. Inea dołącza odpowiedni formularz.
 4. To zamów hiway... 2, 3 dni po założeniu usługi zgłoś częściowe odstąpienie usług tj. TV HiWay, oddasz dekoderek a Nokia już Ci zostanie!
 5. Spróbuj na początek przyjrzeć się programowi antywirusowemu jeśli korzystasz. Gdy korzystałem z Bitdefendera to łącze było obcięte o około 40%. Zmieniłem na F-secure i teraz jest OK! Dodatkowo jeśli używasz Windowsa 10 to spróbuj wykonać czynności (uwaga j.angielski) z tego LINK-a. Przede wszystkim punkty 1, 2, 4, 5. U mnie pomogło a jakiś czas temu także zaobserwowałem niską prędkość +/- 260 Mb/s po skrętce przy łączu 1 Gb/s symetryczne. Po tych zabiegach jest OK! Tak jak widać poniżej:
 6. Moja oferta przedłużeniowa z modułem CI+ jaką otrzymałem: Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Moduł CAM 1 zł dla Abonentów KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 135,99 zł Wg mnie rozsądna a co wy o tym sądzicie - Akceptować?
 7. Czy ten kanał 4K (Eleven Sports 1) jest z HDR-em?
 8. Karty inea z modułów można używać także bez modułu.
 9. Extra+ z CANAL+ 99,99 zł 24 m, Cinemax 0 zł/m dla Abonentów, Filmbox Pack 0 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0 zł/m dla Abonentów (07/18), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów Taka ofertę otrzymałem bez wypowiadania. Oferta na camelach (nc+boxy pod łóżkiem) i w normalnych warunkach do zaakceptowania ale martwić może fakt niepewności co do działania cameli w niezależnych tunerach w niedalekiej przyszłości...
×
×
 • Create New...