Jump to content

andgoldi

Users
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About andgoldi

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lub tzw. "mydelniczki". Taki zestaw jak dekoder główny 4K i inny tylko FHD sprawia, że na dekoderze dodatkowym nie otrzymujemy dostępu do pełnej oferty dostępnej na Ultraboxie i chodzi tu o kanał Canal+4K. Czy to jest fair biorąc pod uwagę, że opłata (fakt nie majątek) jest jednakowa jak dla zestawów FHD+FHD gdzie ten paradoks nie występuje?
 2. Różne prędkości spowodowane są ograniczeniami sprzętowymi kart sieciowych.
 3. Niech także CAM CI+ pozwala na 8 strumieni by głowice FBC mogły popracować. Dlaczego CAM CI+ nie może mieć właściwości dekodujących jak Ultrabox+? Albo kartka z tym, no jak mu tam, licznikiem <8.
 4. Czy ten Hi-end(owy) box nie posiada w opcjach menu ustawienia kilku minutowych progów dla rozpoczęcia i zakończenia nagrania z pozycji EPG?
 5. Do multiswitcha Johansona należy zastosować konwerter typu WideBand 2x wyj. gdzie jedno jest dla całego zakresu w polaryzacji V a kolejne dla H. Możesz także zastosować tradycyjny konwerter typu Quatro z 4 wyściami tj. VL, VH, HL, HH. W zależności od tego jaki konwerter użyjesz musisz pamiętać o odpowiednim ustawieniu przełącznika na multiswitch-u. Do rozdzielenia sygnału na dwa dekodery użyj zwykłych splitterów 5 - 2400 MHz. Sygnał sat w trybie jednokablowym masz dopiero na wyjściu multiswitcha - dostępnych jest 16 nośnych, które odpowiednio wybierasz w ustawieniach dekoderów
 6. Na tym numerze też? 612221823 To nr tel. z aplikacji INEA
 7. Czy nie prościej jest zadzwonić do INEA i zapytać o dostępność usług na tym adresie? Poza tym jeśli byłoby tak, że net z tv w co wątpię, to jest jeszcze opcja rezygnacji z całości lub części usług w terminie 14 dni od wystartowania usług.
 8. Zaprogramuj pilota od Ultrabox 4K do sterowania poziomem głośności twojego TV a głośność dekodera pozostaw na max. Jeśli masz możliwość podłączenia dekodera do soundbar-a złączem hdmi i następnie także złączem hdmi, soundbar do TV to będziesz mógł sterować włączaniem/wyłączaniem oraz głośnością całego zestawu przy pomocy pilota od dekodera. Tu masz link do Ustawień Pilota Funkcja "Łatwe włączanie" oraz "Dźwięk w telewizorze"
 9. Oferta sprzed kilku dni z dekoderem 4K za 0 zł. Superpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (09/19) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów. Oczywiście "klepnięta"!
 10. Chciałbym, żeby inea nie nękała abonentów ofertami w okresie nie oznaczonym umowy jednak w moim przypadku było inaczej. Proponowano mi warunki gorsze - droższe więc systematycznie odmawiałem po czym zagrożono mi zmianą cennika na nie promocyjny co też uczyniono. Po tym akcie inea przyjąłem te nowe "super" warunki tylko po to aby definitywnie podziękować za Hiway w ramach prawa do odstąpienia 14 dni.
 11. Czy przechodząc z oferty "telewizja na kartę nc+" z modułem CI+4K na umowę abonamentową możliwe jest wybranie dowolnego pakietu z całym spectrum kanałów Canal+ z Canal+4K UltraHD włacznie?
 12. Nawiązując do powyższego mógłbym poprosić o wskazanie serii/modeli telewizorów Sony 4K, które to nie radzą sobie z HLG?
 13. Oferta jak poniżej, ogólnie nie najgorzej ale gdyby udało się zrabatować Cinemax do 0 zł/mc. Czy to osiągalne? WYBRANE USŁUGI: Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, CINEMAX, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+ Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ w cenie 0 zł/m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)
 14. Nie można zapominać też o ofertach kablówek na modułach lub bez jak kto woli, które to można używać w jednym tunerze wraz z ofertą SAT w tzw. trybie combo.
×
×
 • Create New...