Jump to content

darekbyd

Users
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About darekbyd

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wysyłałem wypowiedzenia. Odrzuciłem wcześniej kilkanaście propozycji, w końcu dostałem w miarę ciekawą propozycję, ale i ona jest o 10 zł droższa od mojej poprzedniej. Wcześniej miałem Extra+, Canal+ (6) live i HBO za 69,99 zł.
 2. Skoro tak uważasz (jako jeden z ważniejszych tutaj forumowiczów), to na pewno zaakceptuję. Dziękuję za porady na tym forum, co sprzyja uzyskaniu dobrej ceny za abonamenty tv.
 3. Wcześniej HBO (bez HBO GO) miałem (mam) za 0 zł, a teraz doszłoby jeszcze HBO GO - za 0 zł. Jeżeli rozpisałbym propozycję, jaką dostałem, to Extra+ miałbym za 49,99 zł na 24 miesiące, a na czasie nieokreślonym o 4 zł drożej. Canal+(10) standardowo za 25 zł. Mistrzowska Piłka za 5 zł/m-c, a reszta (HBO, HBO GO, FOX Play i Nat Neo Play) za 0 zł. Chyba przyjmę propozycję.
 4. Dostałem propozycję przedłużenia umowy, bez wypowiedzenia. Pakiet Extra+, CANAL+(10), HBO, HBO GO, Mistrzowska Piłka, FOX Play, Nat Geo Play - całość za 79,99 zł/m-c przez 24 miesiące. Nie wiem, czy to dobra oferta?
 5. Przez 19 miesięcy miałem Rodzinny HD i Cinemax za 20 zł/m-c. Po złożeniu wypowiedzenia otrzymałem nową propozycję na Rodzinny HD i CP On The Go za 5 zł/m-c przez 24 miesiące , w tym 3 za 0 zł. Dodatkowo Eleven przez miesiąc za 0 zł i możliwość czasowego dokupywania Eleven za 15 zł/m-c. Wychodzi na to, że płacąc 20 zł/m-c (tak jak dotychczas) otrzymałem Eleven zamiast Cinemaxów, a mając możliwość włączania i wyłączania Eleven mogę korygować płatność do 5zł lub 20 zł. Chyba zaakceptuję.
×
×
 • Create New...