Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj SMS o treści : "Taniej nie będzie. Pakiet Extra+, 8 C+ i 3 HBO od 89,99 zł. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta". Oczywiście nie zadzwoniłem, to pewnie jakiś "łamaniec", dlatego słowo "od" w treści.       

Też dostałem, ogólna akcja mająca zmiękczyć :crazy: , a później telefon, którego nie odebrałem. Czekam jeszcze tylko na kontakt przed 21-szą :mrgreen:... ot zagrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwsza propozycja po złożeniu wypowiedzenia:

Extra 8 x canal+ z dekoderem 4k za 99,99 pln

 

Najem dekodera zawarty w tej kwocie 99,99 i aktywacja za 0.00- odrzuciłem

Trzeba było powalczyć o HBO na całą umowę za 0 i wtedy można brać pod warunkiem, że chcesz deka 4K ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Extra, 8C+, HBO Z HBGO GO, 3xmultiroom w cenie 124,99.

Propozycja z NC to co powyżej plus Cinemax na 24 miesiące w cenie 124,99. Przy umowie krótszej plus 10zł.

Zejście na sam Comfort w cenie 39,90 plus 20zł multiroom.

Wypowiedzenie nie złożone, umowa do końca czerwca.

tyle ugrałem - umowa do końca maja, wypowiedzenie wyslane.

 

sprzęt - turboBox+/PVR ADB 5720SX

+ 3 x MULTIROOM STANDARD

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 117,94 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: ile kosztuje dopełnienie do Extra+ ? Dziś podczas rozmowy nt. przedłużenia umowy konsultant powiedział że w momencie przedłużenia umowy na Comfort+ nie ma możliwości wzięcia od razu dopełnienia do Extra+. Chciałem wziąć Comfort+ dopełnienie do Extra oraz paczkę 8xC+.

Powiedział mi że dopełnienie można wziąć później, np. miesiąc później dzwoniąc na infolinię. W momencie zawarcia umowy można wziąć albo Comfort+ lub Extra+ z pakietem 6C+ lub 8C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala, możesz. 

Nie da rady. Póki co widziałem tylko chyba jedną, a może dwie osoby które nie poniosły kosztów aktywacji, ale najmu 15 zł nie pozbył się nikt. Ba, nikt nie dostał nawet niższej stawki. 

 

Wiem, że teraz wszyscy płacą opłatę miesięczną za 4K, ale wiecznie 15 zł też nie może być. :) Trochę czasu jeszcze mam na przedłużenie, ale tak jak pisałem wcześniej, jestem też przygotowany, że się pożegnamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecna umowa wygasa  30 czerwca. Wypowiedzenie złożone.

Obecnie mam: Extra, 6xcanal+, multiroom na cameleony, dekoder sagemcom dsi i ultrabox pace pvr. Za ten pakiet płacę 69,99 zł.

Proponują mi przedłużenie na 24 m-ce w tej samej cenie za to co mam.

Proszę powiedzcie czy dałoby się w tej cenie 69,99 jak dotychczas ugrać coś dodatkowego np. najchetniej eleven, albo wymiana sagemcoma na jakis z twardym dyskiem lub w ostateczności dodatkowe 2 canale+ choć to najmniej mnie interesuje.

dzięki za podpowiedzi

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,obecnie extra+ z 8c+ i opłata za dekoder - 104,99.Umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone w połowie kwietnia.Kilka rozmów przez telefon ale za każdym razem odmowa przedłużenia z mojej strony.Wczoraj sms z ofertą extra+ z 8c+ za 69,99 /24m-ce z dopiskiem taniej nie będzie.Warto jeszcze czekać na tańszą ofertę,czy ta smsowa to taka z której już nic nie utarguję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj ja też czekam do końca miesiąca. Jeżeli oferty będą nadal kiepskie mam zamiar czekać do 14 czerwca, bo tyle mam czasu na zwrot sprzętu.Pic polega na tym ze w systemie pewne opcje cenowe są zablokowane do końca umowy, a po jej zakończeniu jest już dostęp do pełnej oferty. Tak wyczytałem na tym Forum  :wink:    

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post dlatego proszę o wyrozumiałość :)

 

Dostałem po negocjacjach taką ofertę:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+ Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl


W tym samym dniu dostałem jeszcze SMS: 

Taniej już nie będzie . Pakiet Extra+, 8C+, i 3 HBO od 89,99zł. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta...

 

Która oferta jest lepsza?? Czy superpremium+ ma coś więcej niż to co wymienili w sms-ie??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecna umowa wygasa  30 czerwca. Wypowiedzenie złożone.

Obecnie mam: Extra, 6xcanal+, multiroom na cameleony, dekoder sagemcom dsi i ultrabox pace pvr. Za ten pakiet płacę 69,99 zł.

Proponują mi przedłużenie na 24 m-ce w tej samej cenie za to co mam.

Proszę powiedzcie czy dałoby się w tej cenie 69,99 jak dotychczas ugrać coś dodatkowego np. najchetniej eleven, albo wymiana sagemcoma na jakis z twardym dyskiem lub w ostateczności dodatkowe 2 canale+ choć to najmniej mnie interesuje.

 

Z ofert dodatkowych to HBO na 5 - 6 miesięcy za free. Eleven nie czytałem żeby komukolwiek dodali free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,obecnie extra+ z 8c+ i opłata za dekoder - 104,99.Umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone w połowie kwietnia.Kilka rozmów przez telefon ale za każdym razem odmowa przedłużenia z mojej strony.Wczoraj sms z ofertą extra+ z 8c+ za 69,99 /24m-ce z dopiskiem taniej nie będzie.Warto jeszcze czekać na tańszą ofertę,czy ta smsowa to taka z której już nic nie utarguję ?

Taniej już nie będzie . Pakiet Extra+, 8C+, i 3 HBO od 89,99zł. HBO GO w cenie. Szczegóły u konsultanta... Macie rację ta oferta to łamaniec, z tego co mi wczoraj konsultant mówił to po 6 miesiącach -8x canal+ - 25 zł drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa wygasa  30 czerwca. Wypowiedzenie złożone.

Obecnie mam: Extra, 6xcanal+, multiroom na cameleony, dekoder ultrabox pace pvr i swój ariva 250 . Za ten pakiet płacę 72.5 zł.

Chciałbym zostawić karty i pakiet , ewentualnie  komfort + 6XC ile mogę w tym momencie wyhaczyć ?.

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam umowę do końca czerwca. Wypowiedzenie już złożone. Obecnie mam dosyć niekorzystne warunki:

 

Pakiet Extra+ z Canal+ (6) + Eleven Sports + Multiroom Standard (turboBox+ i wifiBox+)

Za całość płacę 100.89 zł

 

Dzwonią do mnie co chwilę z ofertą przedłużenia, ja do nich też dzwonię i oto co mają mi do zaproponowania:

 

Pakiet Extra+ z Canal+ (6) za 69.99 zł/mies + Multiroom Standard za 10 zł/mies + Eleven Sports za 11.90 zł/mies. Łącznie miesięczna cena wychodzi 91.89 zł/mies, czyli 9 zł taniej niż obecnie.

 

Chciałem mieć Multiroom za 0 zł, ale mówią mi, że nie ma takiej możliwości i taka opcja jest tylko dla tych, którzy posiadają 2 Cameleony, a ja mam 1x Conax i 1x Cameleon.

 

Czy byłaby możliwość ugrać coś taniej albo chociaż wziąć tę opcję, którą mi zaproponowano na 15 miesięcy? Najbardziej zależy mi na sporcie, więc kanały Canal+ i Eleven musowo muszę mieć w ofercie. Co radzicie zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz. Taniej nie dostaniesz, a na 15m. tylko drożej.

No to teraz pytanie czy przechodzić do Polsatu, gdzie najwyższy pakiet dostanę na pół roku za darmo, a przez następne 18 miesięcy 105 zł/mies, czyli uśredniając wychodzi 79 zł/mies. Na to pytanie będę musiał sobie sam odpowiedzieć - ten temat nie dotyczy CP. Dobra, dzięki za info. Jeszcze tylko spytam Ciebie @ircios czy w tej cenie 69.99 zł/mies. mogę liczyć na 8 kanałów Canal+ czy tylko 6 wchodzi w grę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja, do tej pory ignorowałem każdy telefon ze strony nc+.

 

W końcu odebrałem i taka oferta:

- Extra+

- HBO

- Canal+

- Multiroom (Cameleon)  + dekodery

- NC+ GO (100h)

- 24 miesiące

 

Cena: 84,99zł

 

Aktualnie mam dokładnie to samo w cenie 80zł miesięcznie więc jeszcze wziąłem DUK na wstrzymanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...