Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tą opcją eleven włącz wyłącz ? to jest standardowa oferta tylko że jak włączę na początku miesiaca to jest za free później płacę za 1 miesiąc i wyłączam na koniec miesiąca i później znów włączam ? i tak można robić cały czas ?

 

Dokładnie tak. :) Było już o tym mówione na forum chyba z setki razy. ;)

W niniejszym dziale forum jest też odrębny wątek dotyczący samych opcji dodatkowych w nc+. Tam zatem proszę się kierować w sprawach z nimi związanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dawać ją. Ogólnie to chyba temat by przepadł, ale na każde pytanie o ten pakiet ~ircios odpowiada, że dają za te 89,99 zł, a że gość zawsze gani każdego za byle głupotę, to idzie pomyśleć, że może coś w tym jest.

Może poszukajcie sobie posty z tymi ofertami i poproście userów aby przedstawili je ponownie. ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powoli też się kończy umowa...założyłem sobie tak że przedłuże ją jeśli dostane Extra + 8 C+ i wymiana na dek 4K bez płacenia 15zł miesięcznie...powiedzmy łącznie za 69.99 zł  :wink:

Teraz mam  Extra + ,8 C+ , HBO , multiroom na cameleonach ( jeden dekoder swój) , Eleveny za łącznie coś około 93zł.

Jeśli nie przystaną na moją propozycje to się bez żalu pożegnamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala, możesz. 


Mi powoli też się kończy umowa...założyłem sobie tak że przedłuże ją jeśli dostane Extra + 8 C+ i wymiana na dek 4K bez płacenia 15zł miesięcznie...powiedzmy łącznie za 69.99 zł  :wink:

Teraz mam  Extra + ,8 C+ , HBO , multiroom na cameleonach ( jeden dekoder swój) , Eleveny za łącznie coś około 93zł.

Jeśli nie przystaną na moją propozycje to się bez żalu pożegnamy :)

Nie da rady. Póki co widziałem tylko chyba jedną, a może dwie osoby które nie poniosły kosztów aktywacji, ale najmu 15 zł nie pozbył się nikt. Ba, nikt nie dostał nawet niższej stawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Mam pytanie, czy ktoś przedłużał umowę będąc na umowie na czas nieokreślony? Czy można powalczyć o pakiety takie jak tutaj przedstawiacie coś w rodzaju comfort za 22.50 itp?

Ja mam aktualnie comfort z 6 CANAL+. Na umowie płaciłem 59.99 a teraz płacę 66.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala, możesz. 

Nie da rady. Póki co widziałem tylko chyba jedną, a może dwie osoby które nie poniosły kosztów aktywacji, ale najmu 15 zł nie pozbył się nikt. Ba, nikt nie dostał nawet niższej stawki. 

 

Była jedna osoba, która dostała najem tego deka 4k za 10zł (przy pakiecie Extra z C+), ale to było bardzo, bardzo dawno temu (na przełomie 2017/2018), także raczej należy to traktować jako błąd w systemie ;)

Natomiast dla pakietu Superpremium, z tego co pamiętam, to już kilka osób się chwaliło mniejszym czynszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. 

Mam pytanie, czy ktoś przedłużał umowę będąc na umowie na czas nieokreślony? Czy można powalczyć o pakiety takie jak tutaj przedstawiacie coś w rodzaju comfort za 22.50 itp?

Ja mam aktualnie comfort z 6 CANAL+. Na umowie płaciłem 59.99 a teraz płacę 66.90.

 

Kilka stron wstecz ktoś tu się wypowiadał, że nie masz na czasie nieokreślonym dostępnych już promocji dla twojego konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanko, własnie dostałem ofertę przedłużeniową po wysłaniu wypowiedzenia.:

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów

RAZEM co miesiąc 99,99zł

 

Nurtuje mnie ten dopisek LIVE przy CANAL+, coś mi się obiło o uszy, że to jakaś uboższa wersja bez dostępu do VOD, czy brak w nc+ Go CANAL+? Jak to z tym jest?

Ogólnie jak ta oferta? Wcześniej miałem to samo za 89,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Hej, mam pytanie: moja umowa kończy mi się w wrześniu. Czy mogę już wysłać wypowiedzenie?

Ja mam do końca września a złożyłem wypowiedzenie dwa miesiące temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem kolejne oferty:

- Comfort 22.50 zł

- Dopełnienie do Extra 15 zł

- Extra 44.50 zł

- Canal+ (8szt) 25 zł przez 6 miesięcy - później wyłączenie, lub 18-mcy po 40 zł  

- HBO 20 zł

- opłata za Dekoder premium Wifi - 5 zł

- Umowa na 24 m-ce

- przy Umowie na 15 m-cy wszystko po 5 zł droższe 

 

Mam się zastanowić będzie dzwonić.

Edytowane przez verte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Extra, 8C+, HBO Z HBGO GO, 3xmultiroom w cenie 124,99.

Propozycja z NC to co powyżej plus Cinemax na 24 miesiące w cenie 124,99. Przy umowie krótszej plus 10zł.

Zejście na sam Comfort w cenie 39,90 plus 20zł multiroom.

Wypowiedzenie nie złożone, umowa do końca czerwca.

Edytowane przez Flame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do końca września a złożyłem wypowiedzenie dwa miesiące temu.

 

Dzwonili do ciebie? Dostałeś jakąś konkretną propozycję? Jaki posiadasz pakiet?

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy składając wypowiedzenie w salonie nc+, musieliście mieć własne pismo? Pytam, ponieważ byłem dziś rozwiązać umowę i dostałem potwierdzenie wydrukowane od przedstawiciela nc+... Moje nie było potrzebne.

Wystarczy zabrać ze sobą dowód. Niczego nie trzeba pisać udając się do APS. Wystawiają gotowce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dzwonili do ciebie? Dostałeś jakąś konkretną propozycję? Jaki posiadasz pakiet?

Posiadam Superpremium, Eleven, Multi Man Pack, Sundance TV place 134 zł. 

Dzwonili do mnie i proponują mi to samo za tyle samo, tylko ja chce ten nowy dekoder 4K. Oplata  za niego to 15 zł, a to jak na razie mnie nie przekonuje ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...