Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam cameleona na własnym sprzęcie 4k pakiet vip+ do końca umowy 8miesiecy. Chciałem przejść na moduł i nową umowę jednak na infolinii i w salonie mówią że się nie da. Jeżeli już to na ich dekoder 4k.W salonie powiedzieli żeby napisać reklamację. Więc napisałem i czekam na odpowiedż (mają 30 dni). Jestem ciekaw czy już komuś udało się przejśc przed końcem umowy na moduł ? Jeżeli tak to jak to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam extra+8c+hbo bez go MR za 79'99 umowa do konca maja bez wypowiedzenia później ma być 88.90.

Propozycja z wczoraj:

Super premium 8c hbo/go eleven cinemax mr std za 109'99 lub to co mam ale hbo na 5 miesięcy później 25. Na razie odrzucone.

No tak, ale 88,90 to chyba już bez HBO.

Też mam podobny pakiet, tylko bez MR. Dziś dzwonili, że bez przedłużania będę musiał doliczyć 25 za HBO.

Prognozę mam podobną, ale jak mogliby proponować przedłużenie za 105zł, jeśli bez przedłużenia miałbym to samo za 88?

(umowa do końca lipca za 79,99)

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna propozycja z krakowskiego, Start za 17,50 i Comfort za 35, do tego Canal+ za 25 na pół roku. Taniej nie będzie, bo schodzę z Superpremium. Oczywiście po przywitaniu informacja o obowiązku zwrotu sprzętu w terminu 14 dni i jeszcze przypomnienie przed pożegnaniem się. Mam nieodparte wrażenie, że ktos mnie próbuje psychologicznie "złamać". Spokojnie czekam na wznowienie, a jak się nie uda... to się nie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory extra + 6C+ multiroom za 69 zł umowa do końca maja 2018 wypowiedzenie złożone. dzisiaj dzwonił konsul z propozycją przedłużenia. Chciałem comfort poniżej 30 zł, powiedział, że na chwilę obecną poniżej 34 zł nie da rady. Odmówiłem i czekam dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dobra, wychodzi Superpremium za 99,90 + 2x multiroom za 20 zł i eleven za 11,90 zł.

 

No dobra, dzięki za pomoc. To w takim razie chyba przedłużę.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca maja.Zamierzam zejść z Superpremium do Comfort+ i złożyć ofertę z dostępnych opcji dodatkowych.

Dzisiaj 4 telefon działu utrzymania i propozycja z dzisiaj :

 

Comfort + umowa na 15 m-cy cena 39,99zł ( przy umowie na 24 m-ce 5zł mniej )

8 x c+      :  6m za 0 + 6m za 25zł (później negocjacje)    

3 x HBO  :  6m za 0 + 6m za 25zł (później negocjacje) 

HBO GO :  6m za 0 + 6m za 5zł (później negocjacje)

Eleveny   :  12m po 7,95zł  (później negocjacje)

2x Cameleon + ultraBOX+ po Cyfrze w cenie pakietu ( podejrzewam że wliczony w cenę pakietu ) 

Man Pack : 15zł

Multiman Pack : 20zł 

 

Ewentualnie :Extra+ umowa na 15m-cy za 59,99zł 

 

Oczywiście planuje dokupienie dopełnienia do Extra+ po podpisaniu umowy.

 

Co myślicie o tej ofercie ? Co można z niej " ugrać " ? 

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzę ze Superpremium do i Comfortu ( z myślą o dokupieniu dopełnienia do Extra) i to może być problem żeby coś ugrać za podstawowego pakietu za 39,99zł na 15 m-cy,  5zł mniej przy umowie na 24 m-ce.  Co myślicie o tej ofercie ? 

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobie ma odpowiadać, a nie mi ;)

 

Mogę powiedzieć tyle byś walczył o Comfort+ za 22,50 zł | 24 m-ce lub 27,50 zł | 15 m-cy. Mi też na początku negocjacji proponowali takie stawki jak tobie. Powiedziałem im czego oczekuję, kilka rozmów i chyba przy 4 czy 5 próbie w końcu się udało. Zawsze możesz czekać aż umowa wygaśnie, czekać na telefon od nich w czasie 14 dni na zdanie sprzętu lub udać się do APS, bo już powinny być wtedy wszystkie opcje odblokowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...