Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przedłużyłem bez wypowiedzenia za 120zł/mc na 24 miesiące

Może dało by się taniej ale jak dla mnie OK. Mam cały czas dwie karty i jest OK.

Po praz pierwszy w słuchawce usłyszałem konsula który wie o co chodzi twierdząc że nie proponuje mi chorego systemu MR jak u konkurencji.

Pakiet Superpremium+, Adventure TV HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, History HD_H2, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec pierwszej umowy z końcem lipca 2018. Extra+ z 8x C+, HBO i HBO Go, Mediabox za 125 zł.

Bez wypowiedzenia kładą z łaską to samo za to samo. W tym tygodniu jadę je złożyć.

 

Pytanie, czy powyższe jest możliwe do ugrania za 99 zł? Ewentualnie 6x C+ ale z NC+Go 100h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest do ugrania mi proponują to co mam w podpisie za tyle samo a odnoszę wrażenie że conajmniej 10zł jest jeszcze do wytargowania.

125zł to zdecydowanie za dużo i wogole się na to nie zgadzaj.

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam:

Pakiet SUPERPREMIUM+ za 99pln. 2 karty cameleon, multiroom, sprzęt 2xSAGEMCOM DSI87(w tym jeden na własność) (10lat z nimi) umowa do końca maja. wypowiedzenie złożone.

Gdy chciałem przedłużyć umowę na infolini to kazali wymienić dekoder i karty, za to samo + wynajem chcą 115pln i zarzekają się, że nie mogę na moim sprzęcie i tych kartach odbierać sreNC+.

Da się przejść na te ich nowe warunki za 99pln. dzięki za pomoc.

Ps. tylko dziwne, że sami nie dzwonili, najpierw wysłali info listem z nr. telefonu do nich, natomiast w punkcie nc+ pani powiedziała, że nie ma oferty dla mnie i mam na infolinię zadzwonić. (sama poradziła żeby złożyć wypowiedzenie). a pół roku temu dzwonili jak najęci

 

Teraz sprawdziłem emila i tak piszą:

"Szanowni Państwo,

przykro nam, że podjęli Państwo decyzję o rezygnacji z Umowy o Abonament.

 

Informujemy, że zgodnie z postanowieniami Regulaminu, Umowa zostanie rozwiązana w dniu 31/05/2018.

 

Serdecznie zachęcamy do pozostania w gronie naszych Abonentów.

Z przyjemnością informujemy, że specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wyjątkową ofertę promocyjną, która jest dostępna w Telefonicznym Centrum Abonenta pod numerem 12 294 78 79 "

zadzwonić?

Jeszcze jedno pytanie: na jaki inny dekoder mogę wymienić tego ubogiego sagema (dzierżawionego od nich) oczywiście żeby był za 0pln.

ps.Od soboty zaczęli wydzwaniać, choć nie chciało mi się z nimi gadać. Jak ktoś fajnie napisał to Ty jesteś "Sprite" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec pierwszej umowy z końcem lipca 2018. Extra+ z 8x C+, HBO i HBO Go, Mediabox za 125 zł.

Bez wypowiedzenia kładą z łaską to samo za to samo. W tym tygodniu jadę je złożyć.

 

Pytanie, czy powyższe jest możliwe do ugrania za 99 zł? Ewentualnie 6x C+ ale z NC+Go 100h.

 Za pakiet powyżej - 89,99 PLN na 24 miesiące z Multiroom.

Taką dostałem ofertę po wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec pierwszej umowy z końcem lipca 2018. Extra+ z 8x C+, HBO i HBO Go, Mediabox za 125 zł.

Bez wypowiedzenia kładą z łaską to samo za to samo. W tym tygodniu jadę je złożyć.

 

Pytanie, czy powyższe jest możliwe do ugrania za 99 zł? Ewentualnie 6x C+ ale z NC+Go 100h.

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy

(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +

24 mies.

Taki pakiet zaakceptowałem dzisiaj. 96,89 - dla mnie ok.

Edytowane przez Capricorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca sierpnia. kontakt zainicjowany przez BOK. Brak wypowiedzenia.

Dotychczas ten sam pakiet, nieco ubozszy (był Man Pack, nie bylo kolekcji dla dzieci) Dziś cena o 6zł wyzsza.
Dwukrotnie padlo zapewnienie ze MR na dotychczasowych warunkach (czyli Cameleon)....
 

https://zapodaj.net/c978b44923609.jpg.html

 

Co myslicie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiejsza oferta, raczej zaakceptuję (do tej pory za to samo płaciłem 105,89, teraz będzie 101,89 tylko przez pierwsze 2 miesiące HBO GO za darmo)

Umowa do końca maja, złożone wypowiedzenie

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (03/18), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł 2 m i potem 5zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 96,89 zł

Edytowane przez mmkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Umowa do końca czerwca. comfort, 6 c+ (59,9) 2 x multiroom (20) = 79.9. W tej cenie bez wypowiedzenia umowy dorzucają jeszcze 2 c+. Zamierzam jednak złożyć wypowiedzenie. Wasze doświadczenie wskazuje, że można coś jeszcze ugrać po złożeniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Osłabiają mnie od kilku dni - dzwonią codziennie między 9 a 10 i za każdym razem tłumaczę, że jestem w pracy, nie mogę rozmawiać, że proszę dzwonić po 16 albo 17... przepraszają, że kolega nie zanotował tego, że już wprowadzamy do sytemu bla bla bla po czym na drugi dzień godzina 9:22 i telefon... i tak w kółko. Łódź! ogarnijcie się!

 

Dobra teraz pytanie odnośnie przedłużenia: mam 2xPace PRV na camelonach. Oba działają hmm niezależnie, że tak się wyrażę. Niestety jeden z nich powoli chyba się kończy w znaczeniu, że wyświetlacz "wygasił się" już jakiś czas temu, ma też czasem zwiechy i pomaga wtedy tylko wyłączenie z buta znaczy się prądu. Wiem, że mogę go wymienić w każdej chwili na taki sam ale czy nie warto w związku z przedłużeniem umowy powalczyć o jakiś inny? tylko o jaki? MediaBox czy Wifi-premiumbox? Bo podstawa to dysk wewnętrzny. Czytałem o jednym i drugim na forum, skłaniam się do Wifi ale sam już nie wiem. No i kwestia hmm niezależności, o ile zgodziliby się w ogóle na wymianę (oczywiście bez opłat) tego Pejsa to kartę też mi wymienią/zamienią? I wtedy muszę mieć multiroom po kablu albo latać aktywować co jakiś czas kartę? Sorry, a nie mogę tego jakoś ogarnąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Umowa do końca maja, jeszcze superpremium za 99,90, 2xcamelon, 1xpace - poprzednio w 2016r. było Extra+Canal+HBO za 79,90. Wypowiedzenie złożone, telefony w lutym, po przerwie dwa kontakty w maju, konsultanci z krakowskiego coraz bardziej nieprzyjemni, wręcz bezczelni. Pomimo, że interesuje mnie wyłącznie zejście na Comfort padają propozycje superpremium za 99 albo extra+canal+hbo za..... 99 :mrgreen:, start za 17 oraz comfort ale za coś około 35 na 24 miesiące, czyli lojalność wieloletniego abonenta wyceniono na 5 miesięcznie.

Oczywiście kilkakrotne zapewnienie, że taniej nie będzie a wypowiedzenie nic nie da, zwrot "Pan zawsze składa wypowiedzenia ale teraz zasady dla wszystkich są jednakowe i te czasy się skończyły".

Słoneczko zaświeciło, Eleveny (do kwietnia były w NC+) w cenie. Nie zamierzam się ugiąć. Nie będzie za 22,50 comfort, będzie nc+ ale minus 1 abonent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca br., Extra+, Canal + 6, HBO za 69.99 zl, Turbo bez opłat.Bez wypowiedzenia.

Dzwonili 3 x od mca,

Dzis przedłuzyłem umowe  na 15 mcy

Extra +, Canal+ 6 w cenie 72.50
Eleven 11.90 zl na 15 mcy
za sume 84.40 zł, od mca czerwca 2018
na 24 mce byłoby 2.50 zl taniej.
Dodatkowo
6 mcy HBO gratis ( wygłosic do konca pazdziernika)
Filmbox gratis do konca czerwca (sami wyłącza)
Kanały swieciły po 5 minutach .
Prognoze płatnosci  po przejsciu na czas nieokreslony  miałem 76.99 zl, za Extra+, Canal+ 6, HBO (nie zalezy mi specjalnie),
Biore  Eleven ze wzgl. na piłkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona w ostatni dzień kwietnia, Extra+ 49,99 + Eleven na 12 m-c 9,90 (2 m-c gratis 10 m-c 11,90) + MR premium 0 zł + HBO/GO do końca września, mówili coś jeszcze o filmboxach na 1 m-c ale nie świecą, reklamować ?, chciałem jeszcze C+ na 3 m-c w gratisie ale nie dali się zmordować.

PS

Za Extra+ chcieli 34,99 o kwocie 22,5 lub 27,5 o której niektórzy tu pisali nie było mowy, konsultanci rezygnowali z dalszej rozmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, bo wylecialem troche z tematu przez to ze umowa dwuletnia . Obecnie

- superpremium+ (6C+ hbo , 2x cameleon, 1x pace wynajem)

- umowa do konca lipca

- place obecnie 94,99

 

Dzis dostalem smsa ze mam sie skontaktowac z nr stacjonarnym 12295.... cos tak, w sprawie umowy. Jak myslicie, jak to rozegrac, dzwonic czy slac wypowiedzenie ?

Co bym chcial to zachowac kanaly premium , a ewentualnie zejsc z podstawowego (na extra) i dolozyc eleveny. Zmieszcze sie w 100pln ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze Mam obecnie ekstra 6 c+ obecnie płace 74.99zł. Moje pytanie: Jest możliwość wzięcia za 5 zł dekoder wifi premiumbox..Obecnie mam wysłużony Pace.Umowę ma do końca sierpnia 2018. A może też można w moim przypadku dobrać sobie składankę typu comfort za 22,99 +dopełnienie do ekstra za 20zł+canal plus 8 za 25 zł?

Edytowane przez tektyw85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany, bo wylecialem troche z tematu przez to ze umowa dwuletnia . Obecnie

- superpremium+ (6C+ hbo , 2x cameleon, 1x pace wynajem)

- umowa do konca lipca

- place obecnie 94,99

 

Dzis dostalem smsa ze mam sie skontaktowac z nr stacjonarnym 12295.... cos tak, w sprawie umowy. Jak myslicie, jak to rozegrac, dzwonic czy slac wypowiedzenie ?

Co bym chcial to zachowac kanaly premium , a ewentualnie zejsc z podstawowego (na extra) i dolozyc eleveny. Zmieszcze sie w 100pln ?

zadzwonilem. Wygladalo jakbym rozmawial z BUK i chyba tak bylo. Dostalem 2 oferty

 

1) to co mam czyli Supepremium a dokladka z Elevenami za 106,99

2) to co mam czyli Superpremium a Eleven na rok za free i potem shutdown  , za 99,99

umowa 2-lata

koles mowil ze lepiej nie bedzie

podziekowalem

Edytowane przez tommiyacht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Umowę mam do 31-10-2018, od tygodnia zaczęły się telefony. Wczoraj w końcu udało się porozmawiać bo jak wyżej pisaliście albo dzwonią w nieodpowiednim momencie i nie oddzwaniają w umówionej porze, albo w połowie zdania rozłączają połączenie...

 

Dotychczas posiadam taki składak:

 

Pakiet Superpremium+
SunDance HD
HBO GO
Filmbox Pack
Multi Man Pack
MULTIROOM STANDARD x2 (Turbo box ADB + 2x wifi box+)
płacę: 160,98
 
Propozycja - cena bez zmian (coś nowego, bo co roku podwyżka o 20%), dodatkowo kolekcja "seriale extra" free.
 
W ica wiszą trzy propozycje, 
 
superpremium+ = 99 (159 kanałów)
vip+ = 139,99 (173 kanały)
vip+ max = 179,99 (177 kanałów)
 
tylko nie wiem czy jak kliknę wybierz to mogę tylko podejrzeć co zawiera pakiet i nie potwierdzać przedłużenia? Bo teraz nie wiadomo czy ta propozycja zawiera już mulitroom czy nie, oraz wydaje się iż liczba podanych kanałów jest mniejsza u mnie jest 197 kanałów a w propozycjach niby mniej.
 
Czytałem trochę wstecz, ale większość osób bierze bardzo niskie pakiety, nie znalazłem bezpośrednio podobnego do mojego składaka.
 
Proszę o podpowiedzi.
 
Pozdrawiam serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...