Jump to content

przemek505

Users
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About przemek505

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. Informacyjnie w ICA pojawiła się opcja: MULTI MAN PACK ZA 0 ZŁ DO KOŃCA MARCA Multi Man Pack do KOŃCA MARCA W PREZENCIE na WALENTYNKI Potem 30 zł/mies. lub możliwość rezygnacji.
 2. Przy przedłużaniu ostatnio umowy dwa lata temu też ta sama śpiewka nie ma, nie można, forum satkurier kłamie itp. Potem sami zadzwonili i dali wszystko co chciałem. Jedynie chciałem się podzielić jakich rozmów można się spodziewać ze strony konsuli. Pozdrawiam.
 3. Witajcie, Powoli kończy mi się umowa (do końca kwietnia 2020) i coraz częściej dzwonią z nc+ odnośnie przedłużenia. Obecnie posiadam:Comfort+ 22,5 zł,Dopełnienie do Extra 10 zł,Canal+ 25zł,Najem dekodera 4K za 15 zł, Eleven Sports 11,9 zł,Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł, h/h2, adventure i sportklub 5 zł.Co w sumie daje 99,4 zł. Celuję w extra+, canal+ i 4k z dekoderem za ok. 90 zł. Ostatnio miałem kilka telefonów ale nie miałem jak rozmawiać. Dziś zadzwoniłem sam z ciekawości co zaproponują to Pani konsultantka stwierdziła tutaj cytat " że mam kuriozalnie niskie ceny i na pewno na takich warunkach nie uda mi się przedłużyć umowy". To ja jej na to co mi Pani proponuje to po chwili ciszy przedstawiła... i tutaj prawie spadłem z krzesła całość za ok. 150zl. Po pierwsze powiedziałem jej, że po przejściu na czas nieokreślony będę płacił 104 zł i gdzie tu sens przedłużania umowy oraz to, że pakiet superpremium 4k jest za 109 zł i sa wszystkie kanały te które miałem do tej pory plus hbo którego nie mam w pakiecie. To Pani zamilkła w słuchawce i podziekowała za rozmowę stwierdzeniem że nic innego nie może mi zaproponować. Sorry za przydługi tekst ale obrazuje mniej więcej jak się trafi na "kumatego" konsula😁.
 4. Witam, Powoli kończy mi się umowa (do końca kwietnia 2020) i coraz częściej dzwonią z nc+ odnośnie przedłużenia. Obecnie posiadam:Comfort+ 22,5 zł,Dopełnienie do Extra 10 zł,Canal+ 25zł,Najem dekodera 4K za 15 zł,H2 1,99 zł,History 1,99 zł,Eleven Sports 11,9 zł,Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł,Adventure TV 0,51 zł,SportKlub 0,51 zł. Co w sumie daje 99,4 zł Chciałbym pakiet extra+,canal+ (pełny pakiet), canal+ 4K oraz dobrać multiroom. W jakiej najlepszej cenie można dostać wspomniany pakiet? Dziś wysyłam wypowiedzenie.
 5. Obecnie posiadam: Comfort+ 22,5 zł,Dopełnienie do Extra 10 zł,Canal+ 25zł,Najem dekodera 4K za 15 zł,H2 1,99 zł,History 1,99 zł,Eleven Sports 11,9 zł,Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł,Adventure TV 0,51 zł,SportKlub 0,51 zł Co w sumie daje 99,4 zł. Czy przy przedłużeniu umowy jest możliwość zrabatowania dekodera 4K do 0zł oraz w jakiej najniższej cenie można dostać kanał Canal+ 4K Ultra HD? Jaki pakiet mogę uzyskać w cenie do 100zł wraz z opłata za dekoder?
 6. Witam, Obecnie posiadam: Comfort+ 22,5 zł Dopełnienie do Extra 10 zł Canal+ 25zł Najem dekodera 4K za 15 zł H2 1,99 zł History 1,99 zł Eleven Sports 11,9 zł Canal+ 4K Ultra HD 10,00 zł Adventure TV 0,51 zł SportKlub 0,51 zł Co w sumie daje 99,4 zł. Umowa do końca roku wypowiedzenie wysłane, ile z obecnej oferty mogę urwać przy przedłużeniu umowy? Chciałbym zostać na tym co mam, ewentualnie bez H2, History, Adenture i SportKlubu. Jakie propozycję mogę przedstawić żeby dostać powyższy pakiet w najlepszej cenie?
 7. Tutaj ogłoszenie pewnie o zmianie nazwy nc+ na canal+ tak jak pisał @lucius zmiana nastąpi 3 września.
 8. @ircios Jak to dziecko wciska po kolei i może się uda i tutaj się akurat udało 😆 @ARTIPAPK Niby tak, ale po to jest blokada żeby nie dało jej się obejść tym bardziej przez trzylatka 😎 @NobelM I tak właśnie robię jak napisałem w swoim poście 😉
 9. Witam, Mam pytanie odnośnie blokady rodzicielskiej na nc+go tv. Otóż ustawiłem kod na nc+ go tv żeby synek- (3 letni spryciarz opowiem dalej dlaczego )nie wchodził w menu i przypadkiem nie zamówił filmów na vod. Niby wszystko pięknie ładnie, po wejściu w menu i wybranie nc+go tv wyświetla się monit o podanie kodu, ale okazuje się że, jeśli wciśnie na pilocie niebieski przycisk (sam na to nie wpadłem ale synek wciskając różne klawisze w końcu trafił na ten przez który może włączyć sobie ulubionego Binga czy Strażaka Sama ) wchodzi w menu i tam normalnie można wybrać bez podania kodów vod płatne, więc tutaj moje pytanie jaki sens ustawiania blokady rodzicielskiej na nc+go tv skoro można wejść prościej bez podania kodu niebieskim przyciskiem na pilocie? To jest jakiś błąd oprogramowania czy tak ma być. Koniec końców usunąłem blokadę skoro można wejść bez podania kodu i teraz pilot lezy poza zasięgiem synka
 10. @damio sam sobie odpowiedziałeś, dlatego że jesteś na wypowiedzeniu to nie masz takiej oferty
 11. @pokrywek Proszę oto zrzut oferty. Jest jasno napisane "wypróbuj ofertę do końca marca bez opłat, a później zdecyduj co dalej" patrz link poniżej Oferta HBO
×
×
 • Create New...