Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczace umowy z nc+. Otoz moj kontrakt skonczyl sie miesiac temu, nie dalem jeszcze wypowiedzenia oraz nie przedluzylem umowy, poniewaz po ponad 10 latach mialem odejsc. Zatrzymala mnie jednak oferta dotyczaca ligi hiszpanskiej, poniewaz jak kazdy juz wie nc+ bedzie ja dzielil z Eleven. Wlasnie jestem po rozmowie z przedstawicielem, ktory bardzo chcial mi wcisnac nowa umowe na 15 miesiecy. Dostalem poczatkowo oferte z pakietem Extra+, 6 kanałów C+, kanały Eleven oraz MR za 96zl. Podziekowalem i oczywiscie konsultant pobiegl do przelozonego zapytac o lepsza cene. Wrocil i dostalem 89zl. Teraz moje pytanie, czy jest szansa jeszcze zejsc nizej? Tak naprawde to interesuje mnie tylko 6xC+, kanaly Eleven oraz MR. Nic wiecej nie potrzebuje. Jaki pakiet i jaka najlepsza oferte moge wywalczyc wedlug Was? Z gory wielkie dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po posiadanych dekoderach i stażu w nc+ masz 2 karty cameleon tak? Jeśli tak  jest to Extra z 6c+ =69,99zł + 11,90zł/ Eleven ze zobowiązaniem rocznym, to wszystko w tej cenie otrzymasz oczywiście z wypowiedzeniem wysłanym a jeśli chcesz pokombinować to taki zestaw pakietowy kosztować Cię może ok 66zł w umowie na 24m odpowiednio +5zł na 15m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest dokladnie tak jak piszesz. Dzieki wielkie. Zabieram sie w takim razie za znalezienie jakiegos formularza wypowiedzenia umowy i dzialam.

Przy okazji jeszcze, kolega emarti poruszyl ciekawa kwestie tych kanalow premium Polsatu, Tez jestem ciekaw, czy beda one dostepne poza Polsatem.

Edytowane przez awakeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żebyśmy się dobrze zrozumieli.Masz pakiet Start+ i chcesz dokupić rozszerzenie do Comfort+ czy masz koniec umowy i chcesz zmienić pakiet ze Start+ na Comfort+ ?

Bo jeśli pierwsza opcja to 19,99+10 zł za rozszerzenie.Taniej się nie da. A druga kwestia negocjacji.Można ugrać i za 22,50.

Dzięki za odpowiedź.

Mam pakiet Start+ do 31-12.2018 i  Extra+ C+8 HBO do 31-07-2018.

Będę przedłużał Extra+ i chciałem przy okazji przedłużyć Start+ z ewentualnym rozszerzeniem do Comfort+ (żeby 2x się tym nie zajmować).

Czyli Comfort+ mogę dostać za 30zł.

Spróbuję ponegocjować, może przy hurtowym przedłużaniu taniej wyjdzie.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pakiet jak w tabelce :

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Czy po przejściu na czas nieokreślony nadal HBO i pozostałe opcje dodatkowe będą dostępne za 0 zł ?

Po przejściu na czas nieokreślony mam wyliczoną cenę 77 zł. Jeśli wszystkie opcje dodatkowe zostają to nie warto przedłużać umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, do końca umowy 2 dni, telefon za telefonem. Narazie ostatnia oferta po dlugich negocjacjacjach od konsultanta:

 

Comfort + canal plus 8 = 64.99 umowa na 15 miesiecy

 

Da rade wywalczyć comfort + 6 canal plusow za 47,50 na 24m. Czy w takim pakiecie z 6 canal plusami w nc plus go jest tylko 3h czy 100h? Proszę o odpowiedź.

 

Dodam ze klientem jestem od ponad 10 lat i aktualnie pakiet superpremium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że nie dzwonią to nie powód do paniki. Przyjdzie czas to zaczną dzwonić.

 

 

Witam

Mam takie hipotetyczne pytanie : czy po podpisaniu nowej umowy na 2 cameleony (własne tunery) i gdy one zgasną będę mógł za darmo wymienić je na działające (rozumiem, że tunery też powinienem dostać)?

 

kerad16

Hipotetycznie tak, ale w praktyce to nie podpiszesz nowej umowy na 2 Cameleony. ;-)

 

Zadaj sobie choć trochę trudu i przeczytaj ostatnich kilka stron tego wątku.Znajdziesz bez problemu odpowiedzi na swoje pytania.

Walka z wiatrakami. Wszystko jest napisane nawet czasami po kilka odpowiedzi takich samych na stronie i dalej wołają o odpowiedź. Najlepszym lekarstwem to chyba ignorowanie. Wtedy jak ten ktoś zobaczy, że nie ma odpowiedzi, to może zacznie czytać. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

umowa do końca kwietnia wczoraj ostatnia rozmowa Extra+ z elevenami 64 zł (54+10) a za samo comfort + 34 zł. - odmówiłem Chciałem extra za 44 zł, dziś cisza ciekawe czy w poniedziałek będą jeszcze dzwonić.

Jeszcze jedna sprawa jak to jest z tym dopełnieniem do Extra+ (jak bym wziął comfort+ za 34) czy to przez telefon się załatwia i podejrzewam że kwota wyjściowa jest 20 zł i następne negocjancie.

Edytowane przez rrafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają być co raz bardziej bezczelni :-). Wczoraj odrzuciłem to co mam w podpisie bo powiedziałem że po 10 latach i kolejnym aneksie oczekuję choćby 10zł rabatu lub np. elevenu. Konsul poinformował że umowa wygasa z końcem maja i mam dwa tygodnie na zdanie sprzętu po czym zakończyliśmy rozmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przedłużyć umowę na dwa cameleony czy nie? Dzwonili do mnie kilka dni temu bo złożyłem wypowiedzenie i konsultantka stwierdziła, ze to jest niemożliwe - muszę wymienić sprzęt (obecnie dwie karty i jeden dekoder).

To było jej powiedzieć że przedłużysz jak stanie się to możliwe ....czyli w ostatnim tygodniu trwania umowy bądź po jej zakończeniu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lecho. Jeśli ktoś ma tylko same karty, to regulamin można spłukać po wytarciu. Nikt nie musi się godzić, jeśli ma same karty. Wtedy bay bay nc.

 

 

 

Mi dawają możliwość pozostawienia 2 karty cameleona na 24miesiące. Więc na pustaka trafiłeś.

Nie na pustaka, tylko na cwaniaka, bo jak widać ma łeb na karku i szuka jeleni.

 

 

 

Za ile najtaniej można wyrwać extra, 8x C+ i Eleveny + opcja z HBO / bez HBO? Czy przy wymianie Pace na Mediabox będę musiał wymienić również kartę?

Zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj kilka stron, a nastanie światłość. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...