Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Multiroom od cyfry czy nc+

To samo pytanie jaki multiroom?

 

Od nc+. Trochę to dziwne bo nie korzystam z MR. Ten Filmbox też mi nie jest potrzebny, na tych kanałach na tyle nic nie leci, że są gdzieś skrzętnie ukryte na końcu listy programów :D Może zaproponują coś ciekawszego, na chwilę obecną nie jest to kusząca propozycja. 

Edytowane przez Aircod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że ten temat był pewnie już wałkowany x stron wstecz ale idąc na łatwiznę wolę zapytać i liczę na odpowiedź.

W jakiej cenie przy przedłużeniu umowy można obecnie "wyrwać" pakiet Comfort oraz 6xC+ ? Jest szansa na HBO za free przez całą umowę lub  chociaż na 6 miesiecy ? Pozdrawiam.    

Edytowane przez kibic229
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowę mam do końca czerwca 2018 wiec czas złożyć wypowiedzenie.

Moja oferta to Extra+ 6XC+ oraz Multiroom po dawnej Cyfrze (dwie karty). I właśnie o ten multiroom mi się rozchodzi. Śledzę ten wątek od czasu do czasu i chyba na początku roku pojawiła się informacja że nie są już przedłużane umowy z multi po cyfrze. Z drugiej strony widzę (albo przynajmniej tak mi się wydaje, że widzę) że niektórzy przedłużyli umowy z multi za 0 zł co chyba jest tylko możliwe w przypadku multiroomu pocyfrowego.

Jak to jest czy w tej chwili mogę przedłużyć umowę i zachować moje dwie karty - czy nie ma opcji?

Edytowane przez drozol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem SMS z informacją że "taniej już nie będzie. Pakiet Extra wraz z 8 Canal+ w cenie już od 69.99 zł. " Obecnie wracam z pracy i chyba do nich zadzwonię po szczegóły bo to by mi pasowało cenowo. Jednak zastanawiam się czy jest w tym jakiś haczyk bo wyraźnie piszą "od". Ktoś może to przerabiał z Was? Jak zadzwonię i zaproponują mi te 69.99 zł. to postawie też twardo sprawę że chce też HBO na całą umowę. Zobaczymy. No i co z Multiroom który mam obecnie za free oraz co z opłatą 5 złotych za najem Mediaboxa? Czy oni to biorą pod uwagę w tych 69.99 złotych?

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom od cyfry czy nc+

To samo pytanie jaki multiroom?

Do nc+ przeszedłem z n (turboBox+/PVR ADB 5720SX oraz Box+/HD ADB2851S) Multiroom standard już z nc+

 

A jaka była poprzednia umowa?

Wczoraj zatwierdziłem Pakiet Extra+ z 8Canal+, HBO, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD.

Extra+ z CANAL+ 84,99zł 24m, a po tym okresie 93,99zł, Eleven Sports 11,90 zł 24m, HBO 0 zł 24m, Multiroom

Standard ozł

Razem do zapłaty 96,89zł.

Wcześniej miałem taki sam pakiet Extra+ 8C+, HBO, Multiroom Standard za 79,99 plus 15,90 za Eleven Sports

Razem płaciłem 95,89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem SMS z informacją że "taniej już nie będzie. Pakiet Extra wraz z 8 Canal+ w cenie już od 69.99 zł. " Obecnie wracam z pracy i chyba do nich zadzwonię po szczegóły bo to by mi pasowało cenowo. Jednak zastanawiam się czy jest w tym jakiś haczyk bo wyraźnie piszą "od". Ktoś może to przerabiał z Was? Jak zadzwonię i zaproponują mi te 69.99 zł. to postawie też twardo sprawę że chce też HBO na całą umowę. Zobaczymy. No i co z Multiroom który mam obecnie za free oraz co z opłatą 5 złotych za najem Mediaboxa? Czy oni to biorą pod uwagę w tych 69.99 złotych?

Łamaniec. 74.99 zł na pół roku a potem jakoś 89 zł już dalej nie słuchałem, nie interesowałem się :-/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Orietuje sie ktos za ile mozna wyciagnac Elevent Sports przy przedluzeniu umowy ?

Obecnie place za Eleven Sports 11,90 miesiecznie.

 

Z koncem lipca konczy mi sie umowa na Pakiet ComfortCANAL+(6)LIVE + Elevn Sports za 71,89 miesiecznie.

 

Chce przedluzyc umowe tylko na rok (zalezy mi na Ekstraklasie do ktorej c+ ma prawa jeszcze tylko przez rok).

 

Wczoraj dostalem pierwszy telefon powiedzieli ze moga mi zaooferowac przedluzenie obecnego pakietu w tej samej cenie.

Powiedzialem ze straciliscie LM na rzecz Polsatu i nie skorzystam.

 

Czekam na lepsza oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z krakowskiego numeru 122947879 ,Extra +(44.99) z 8 canal+(25zł na pół roku z opcja wyłączenie lub negocjacje) ,Eleven (11,90 na cały okres umowy) =81.89 gdybym chciał dekoder 4 k to 15 zł więcej czyli = 96.89

Aktywacja dekodera jednorazowa 99 zł.

Umowa na 24 mieisace.

Dobra propzycja?


 
Edytowane przez Torentorix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...