Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane. Były 3 telefony, ale 2 oferty:

  1. To samo co mam teraz za tą samą kwotę tj Extra + 6C + multiroom = 69,99zł (24miesiące)
  2. Zaproponowałem zejście do pakietu comfort, otrzymałem 2 opcje:
  • 15 miesiące = 39zł
  • 24 miesiące = 34,99zł

Oferty odrzucone. Chciałbym uzyskać to co teraz najlepsze tj comfort za 22,50zł + C+ (6 lub 8 ) za 25zł.... Czy Ci co otrzymali takie oferty mają też w tym multiroom za 0zł ? Czy jest to ofert bez multiroomu?

Edytowane przez ziutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To informacja wsam raz dla mnie. Thanx ;)

Umowa do końca września i już pojawiają się głuche telefony, sygnały z ich strony. To teraz taka praktyka , że dzwonią i się rozłączają?

Lub sms: pilnie się skontaktuj w sprawie umowy. To takie bidą zalatujące. ;)

Tak głuche telefony, dzwonienie bez przygotowania, obiecywanie że oddzwonię a potem tydzień cisza i oczywiście notoryczne klamanie itp. Te smsy to sobie daruj kolego to pic na wodę, dzwoniłem do nich po jednym z nich i drogo drogo drogo Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie dla mnie +miesiąca, a jedynie propozycja przedłużenia (umowa do końca lipca 18r.)

Czy na dziś dzień pakiet extra, 6xcanal do tego eleven i hbo oraz hbo go na 5 miesięcy w cenie mniej-więcej 78 to dobra proozycja czy raczej standardowa ? Na dzis dzień posiadam extra, 6xC i hbo w cenie 69,90

Ps. Wypowiedzenia jeszcze nie pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś odnośnie pakietu Vip+Max?

Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem, obecnie mam pakiet VIP+ , do tego eleven + multi + dwa kameleony + tuner Pace HDS 7241, umowa na 2 lata upływa we wrześniu, abonament za 139.99 zł.

 

 Dostałem propozycję pakietu VIP+ MAX za 169.99 zł przy umowie na 24 miesiące, następna propozycja to 159.99zł, wczoraj zaproponowali 154.99 zł, walczę o abonament w wysokości 139.99zł czyli utrzymanie tego co mam za tę same pieniądze, niestety, mimo kilku telefonów nie chcą zejść tak nisko :/

... i tu mam pytanie.... czy ktoś już walczył, i jeżeli tak to za ile wywalczył pakiet VIP+ MAX? będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś odnośnie pakietu Vip+Max?

Wypowiedzenia jeszcze nie złożyłem, obecnie mam pakiet VIP+ , do tego eleven + multi + dwa kameleony + tuner Pace HDS 7241, umowa na 2 lata upływa we wrześniu, abonament za 139.99 zł.

 

Dostałem propozycję pakietu VIP+ MAX za 169.99 zł przy umowie na 24 miesiące, następna propozycja to 159.99zł, wczoraj zaproponowali 154.99 zł, walczę o abonament w wysokości 139.99zł czyli utrzymanie tego co mam za tę same pieniądze, niestety, mimo kilku telefonów nie chcą zejść tak nisko :/

... i tu mam pytanie.... czy ktoś już walczył, i jeżeli tak to za ile wywalczył pakiet VIP+ MAX? będę wdzięczny za każdą podpowiedź.

 

 

Prawdziwy Vip+ max to 179.99 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja nie rozumiem jak można płacić za telewizje 139zł miesięcznie.

Płacę 134 zł miesięcznie i jak widać można. :D Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak można płacić za telewizje 139zł miesięcznie. Za taką kwotę czy nawet za 179zł to tylko cały miesiąc TV oglądać 24H na dobę :D

..... a kto bogatemu zabroni :wink: a na poważnie to zastanów się nad "drugim dnem" pakietu   Vip+Max i MR :razz: w najmniej optymistycznej wersji oglądasz TV 24h :wink:  lub wszystko masz za połowę ceny.... reszty nie będę zdradzał bo nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak można płacić za telewizje 139zł miesięcznie. Za taką kwotę czy nawet za 179zł to tylko cały miesiąc TV oglądać 24H na dobę :D

Ja płacę 240 zł. Mam VIP+MAX i do tego wszystkie kolekcje VOD, kanały erotyczne i pakiet Eleven oraz 3xmultiroom. Generalnie dla mnie to nie problem jeśli chodzi o cenę. Jednak rozumiem ludzi którzy płacą powiedzmy 130 zł i narzekają że drogo. Bo generalnie TV powinna kosztować max 100 zł za full pakiet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, jeszcze bez wypowiedzenia.

Teraz superpremium+(99,99zł), Man Pack(10zł), MR premium(0zł) - 109,99 zł.

Oferta 1 - to samo za 114,99 zł (podwyżka za Man Pack) lub

oferta 2 - superpremium+ Multi Man Pack, MR premium 119,99 zł (podwyżka za Multi Man Pack).

Na razie oferty odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich konkretnie argumentów można użyć przy rozmowach o przedłużeniu?

 

- strata praw do Ligi Mistrzów,

- wątpliwe prawa do NBA (wiem, że obecny sezon nc+ dostał w ostatnim momencie psim swędem),

- tańsza oferta CP (ktoś o tym wspominał ale szczegółów nie znam).

 

Czy są inne okoliczności, które przeoczyłem?

Z tego co czytam, to nikt syntetycznie jeszcze tematu nie ujął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...