Skocz do zawartości

satmaniak2000

Użytkownicy
 • Zawartość

  300
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Neutralna

O satmaniak2000

 • Tytuł
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona
 1. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  FEDC na kartę może wysłać tylko operator droga sat.
 2. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Moja karta do końca działała jak należy. Nawet wciąż działa. Jutro zdaję kartę, także przez rok udało mi się pooglądać spokojnie. Co ciekawe, karta Cameleon po włożeniu do Wifibox nie złapała FEDC. Działa normalnie, więc to bzdury, że po włożeniu do sprzętu NC+ łapie FEDC.
 3. satmaniak2000

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Tak się dzieje na kanale TVP1, czy Canal+. Na innych nie. Już wiem. Wychodzi na to, że moduł restartował się na kanale TVP1. Na tp 11449 pobrałem aktualizację oprogramowania modułu. Co ciekawe, na kanale TV Puls aktualizacja nie chciała przejść, musiałem przełączać na TV Kino i aktualizacja się pobrała. Póki co, spokój, uprawnienia nie znikają. Oby ta aktualizacja pomogła.
 4. satmaniak2000

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  I to pomoże?
 5. satmaniak2000

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Witam, mam problem z tym modułem. Na Openbox AS4K CI moduł uruchamia się normalnie, działa, ale co jakiś czas kilka razy w ciągu dnia nagle traci uprawnienia, przestaje dekodowac, obraz staje. Pomaga wsunięcie i ponowne włożenie modułu do gniazda (wtyczka CI+ zainstalowana), dodatkowo nie mogę pobrać aktualizacji oprogramowania. Czy ktoś może orientuje się, co jest przyczyną i co z tym zrobić? Moduł kupiłem dziś za 199 zł. Jest już aktywny i nie wiem czy mi go przyjmą.
 6. satmaniak2000

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Witam, Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy moduł będzie działać na dekoderze marki Openbox model AS4KCI dekoder ma zainstalowaną wtyczkę CI PLUS. Moduł po włożeniu do dekodera jest rozpoznawalny widać wszystkie numery karty i modułu, ale był nieaktywny i nie mam pewności. Może ktoś się orientuje?
 7. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  A masz kogoś komu wyłączyli kartę Cameleon kto ma na umowie tylko samą kartę i ma jeszcze trochę czasu do końca umowy?
 8. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Jeżeli karta nie dostała FEDC to działa w każdym tunerze z uniwersalnym czytnikiem kart. Moja karta cameleon jest z umowa tylko na kartę wiec jest ostatnia w kolejce do wyłączenia, a słyszałem ze karta może złapać FEDC, jeżeli np włożymy ja do dekodera Wifibox to już wystarczy - karta wtedy nie odpali już w każdym dekoderze, a jeżeli blokują karte inna droga to znaczy, ze ktoś nie ma na umowie samej karty tylko z ich dekoderem . Moja karta kupiona jest u pośrednika i osobiście widziałem jej status w systemie nc+ jest z umowa tylko na sama kartę wiec tacy abonenci póki co jeszcze przez ponad rok lub dłużej mogą oglądać na każdym sprzęcie. Dopóki nie zostanie czysta nagra na sat.
 9. satmaniak2000

  4Music TV (ex E4me TV)

  Kanał do 10 września nadawał w lepszej jakości obrazu (była żyleta) w MPEG4. Teraz jest MPEG2 i jest kicha. Obraz jakości słabej. Nawet 3,4 mb/s nie pomaga. Szkoda. Póki co nie ma się z czego cieszyć. Kanał od paru dni gra jak zdarta płyta ciągle leci pasmo BEATS przerywane pasmem HITS lub HOT do tego ciągle te same utwory, które lecą rano powtarzają się wieczorem. Do tego kiepska jakość obrazu :/ Zapowiadało się fajnie.
 10. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Karta prawdopodobnie nie dostała FEDC, bo w czytniku dalej jest widoczna jako Seca Mediaguard CA jest tylko jakiś problem z przesyłem uprawnień na moją kartę (zamiast ciągu cyfr pod datami jest tylko 68) Mają mi ponowić klucze, mam mieć ustawione na TVP1 HD. Karta działa. Kanały świecą.
 11. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Wczoraj w nocy zgasła mi karta Cameleon (karta zakupiona w systemie gotówka z góry u pośrednika - do końca doładowania zostały jeszcze 2 miesiące )włożona do własnego odbiornika. Uprawnienia na karcie są do 16/10/2018, ale jest tylko jedna cyfra z przodu 63 wcześniej był to ciąg kilku cyfr. Rozumiem, ze karta została już zablokowana przez NC+ ??
 12. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Ja posiadam własny dekoder Openbox AS4KCI do tego mam w czytniku kartę Cameleon po Cyfrze+ z kolei moja Mama ma Wifibox sparowany z kartą Cayman, jeżeli włożę moją kartę do dekodera Wifibox, a potem ponownie będę chciał umieścić kartę Cameleon w czytniku mojego dekodera to karta już nie ruszy???
 13. satmaniak2000

  4Music TV (ex E4me TV)

  Kanał do odbioru ponownie w Polsce z pozycji 53E. Póki co, leci chyba tylko pasmo ''Hits". Nie widziałem ''Dance'', czy ''Beats''.
 14. satmaniak2000

  Polsat Music

  Od ponad tygodnia codziennie mam włączony tylko Polsat Music grają bardzo fajnie. Dużo fajnych kawałków można spotkać też sprzed paru lat, dużo nowości. Fajna oprawa muzyczna. Więcej muzyki dance, typu: Intresst & Louis - Find You - chętnie bym ten letni kawałek widział, mniej programów z Polsatu, bo to jest niepotrzebne i zapowiada się bardzo fajna stacja muzyczna. MTV Music został usunięty ostatecznie z mojego dekodera, Eska TV się chowa wraz z 4Fun TV. Wczoraj widziałem:
 15. satmaniak2000

  Polsat Music

  Nie chcę chwalić Polsatu, ale naprawdę wolę oglądać Polsat Music niż Eska TV czy MTV Music, grają dużooo lepiej. Duża różnorodność klipów. Pojawią się nowości np:
×