Jump to content

satmaniak2000

Users
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutralna

About satmaniak2000

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona
 1. satmaniak2000

  VIVA Deutschland i VIVA Austria

  Pewnie dlatego , żeby na ekranie nie było zbyt kolorowo, konkursy sms miały kolorowe zmieniające się belki, tak samo było w Get the Clip, logo tam też było półprzeźroczyste. Tam wszystko było dopracowane graficznie. Ładnie to wyglądało.
 2. satmaniak2000

  Muzyczne stacje telewizyjne

  Wygląda na to, że te kanały będą już dostępne tylko z tego Tp na całą Europę. To niech poprawią jakość, bo obraz jest słabej jakości w porównaniu z tym co było kiedyś na Tp 12480V(wtedy było wyższe bitrate, bo rozdzielczość taka sama cały czas, a przy takiej rozdzielczości i MPEG2 to musi dobre stałe bitrate powyżej 4mb/s, żeby była dobra jakość SD i ostry obraz - jak było kiedyś w wiązce europejskiej trzy lata temu. Obraz mydło, dalej niestety mydło PS: Wg Lyngsat na starych parametrach w wiązce UK został The Box, odkodowany 4Music i Magic TV, warto dodać, że cały ten multipleks należał do Channel 4 (przenosiny ze 12480V) i tam ogólnie na cały tp jest 42mb/s, a na nowych parametrach już tylko 33,3mb/s na cały multipleks.
 3. satmaniak2000

  Muzyczne stacje telewizyjne

  Nie macie wrażenia, ze obraz na kanałach The Box, Kiss, Box Hits trochę jakby się wyostrzył i nie ma już takiego mydła? Czy to tylko moje odczucie? Na Box Upfront od początku był jakby ostrzejszy. W każdym razie idzie oglądać, ale dalej nie ma EPG.
 4. satmaniak2000

  Muzyczne stacje telewizyjne

  Jakie bitrate na kanałach The Box i Kiss? Obraz mydło, czy da się oglądać?
 5. satmaniak2000

  Muzyczne stacje telewizyjne

  Czy jest EPG na kanałach The Box, Kiss i czy jakość obrazu jest taka sama, czy na jednym jest lepsza, na drugim gorsza? Dotyczy tp. 11626, wiązka EU.
 6. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  FEDC na kartę może wysłać tylko operator droga sat.
 7. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Moja karta do końca działała jak należy. Nawet wciąż działa. Jutro zdaję kartę, także przez rok udało mi się pooglądać spokojnie. Co ciekawe, karta Cameleon po włożeniu do Wifibox nie złapała FEDC. Działa normalnie, więc to bzdury, że po włożeniu do sprzętu NC+ łapie FEDC.
 8. satmaniak2000

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Tak się dzieje na kanale TVP1, czy Canal+. Na innych nie. Już wiem. Wychodzi na to, że moduł restartował się na kanale TVP1. Na tp 11449 pobrałem aktualizację oprogramowania modułu. Co ciekawe, na kanale TV Puls aktualizacja nie chciała przejść, musiałem przełączać na TV Kino i aktualizacja się pobrała. Póki co, spokój, uprawnienia nie znikają. Oby ta aktualizacja pomogła.
 9. satmaniak2000

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Witam, mam problem z tym modułem. Na Openbox AS4K CI moduł uruchamia się normalnie, działa, ale co jakiś czas kilka razy w ciągu dnia nagle traci uprawnienia, przestaje dekodowac, obraz staje. Pomaga wsunięcie i ponowne włożenie modułu do gniazda (wtyczka CI+ zainstalowana), dodatkowo nie mogę pobrać aktualizacji oprogramowania. Czy ktoś może orientuje się, co jest przyczyną i co z tym zrobić? Moduł kupiłem dziś za 199 zł. Jest już aktywny i nie wiem czy mi go przyjmą.
 10. satmaniak2000

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Witam, Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy moduł będzie działać na dekoderze marki Openbox model AS4KCI dekoder ma zainstalowaną wtyczkę CI PLUS. Moduł po włożeniu do dekodera jest rozpoznawalny widać wszystkie numery karty i modułu, ale był nieaktywny i nie mam pewności. Może ktoś się orientuje?
 11. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  A masz kogoś komu wyłączyli kartę Cameleon kto ma na umowie tylko samą kartę i ma jeszcze trochę czasu do końca umowy?
 12. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Jeżeli karta nie dostała FEDC to działa w każdym tunerze z uniwersalnym czytnikiem kart. Moja karta cameleon jest z umowa tylko na kartę wiec jest ostatnia w kolejce do wyłączenia, a słyszałem ze karta może złapać FEDC, jeżeli np włożymy ja do dekodera Wifibox to już wystarczy - karta wtedy nie odpali już w każdym dekoderze, a jeżeli blokują karte inna droga to znaczy, ze ktoś nie ma na umowie samej karty tylko z ich dekoderem . Moja karta kupiona jest u pośrednika i osobiście widziałem jej status w systemie nc+ jest z umowa tylko na sama kartę wiec tacy abonenci póki co jeszcze przez ponad rok lub dłużej mogą oglądać na każdym sprzęcie. Dopóki nie zostanie czysta nagra na sat.
 13. satmaniak2000

  4Music TV (ex E4me TV)

  Kanał do 10 września nadawał w lepszej jakości obrazu (była żyleta) w MPEG4. Teraz jest MPEG2 i jest kicha. Obraz jakości słabej. Nawet 3,4 mb/s nie pomaga. Szkoda. Póki co nie ma się z czego cieszyć. Kanał od paru dni gra jak zdarta płyta ciągle leci pasmo BEATS przerywane pasmem HITS lub HOT do tego ciągle te same utwory, które lecą rano powtarzają się wieczorem. Do tego kiepska jakość obrazu :/ Zapowiadało się fajnie.
 14. satmaniak2000

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Karta prawdopodobnie nie dostała FEDC, bo w czytniku dalej jest widoczna jako Seca Mediaguard CA jest tylko jakiś problem z przesyłem uprawnień na moją kartę (zamiast ciągu cyfr pod datami jest tylko 68) Mają mi ponowić klucze, mam mieć ustawione na TVP1 HD. Karta działa. Kanały świecą.
×