Jump to content

Radio

Users
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Radio

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Kozie dołki
 • Hobby
  Wiele

Equipment

 • Dish
  Taka sobie
 • Receiver
  Kilka różnych
 • Pay TV Operator
  NC+ i inne
 • Package
  Najwyższy

Recent Profile Visitors

122 profile views
 1. Nie było takiej opcji, mógł ci pozostać tylko jeden kameleon, drugi wymieniano... tak robili przy multiroomie, dodatkowo dodawano drugi tuner bo inaczej multiroom by nie działał z twoim tunerem.
 2. Cóż, jeżeli to wszystko prawda to po kilkunastu latach współpracy rozstanę się z Canal+, dość matactwa z ich strony, do tej pory znosiłem to cierpliwie, teraz miarka się już przebrała..... tak dla informacji to na jedną z umów dostałem to "czarodziejskie pisemko", czekam do 1 lipca bo nie mam zamiaru niczego przyśpieszać 😉
 3. Myślałem że da się w jakiś sposób ominąć ten wkurzający Wifibox+ i zastąpić go choćby Ultraboxem+ lub Premiumboxem+ a tu lipa 🙁 Zapomniałem że tunery Ultrabox+ i Premiumbox+ są głównymi tunerami, a Wifibox+ tylko pomocniczym, i chyba dlatego nie można go zastąpić.
 4. Pytanie z innej beczki... czy tuner 4K Ultrabox + będzie współpracował z tunerem Wifi PremiumBox+ tak jak to robi tuner WifiBox+? chodzi o poprawną pracę jako multiroom gdzie jedna karta to szachownica, a druga parowana z WifiBoxem+
 5. Na moim sprzęcie zero problemów, nic się nie wiesza, przynajmniej teraz 🙂
 6. Tak, ale pewnie masz wyłączony premiumbox w momencie gdy włączasz wifibox, tak? tak jest w moim przypadku i stąd problem z przekazaniem uprawnień, i nic tu nie pomoże włączony router jeżeli oba tunery nie są włączone w tym samym czasie.
 7. Problem rozwiązany, okazuje się że wina tkwi po mojej stronie ponieważ oba tunery na zmianę są całkowicie wyłączane z sieci, dodatkowo na noc wyłączany jest również router, a że tunery pracują na zmianę to nie ma możliwości przekazania uprawnień..... ot i zagwozdka rozwiązana 😀 może moje doświadczenia przydadzą się innym.
 8. Oba tunery połączone są w tej samej sieci i nie ma z nimi żadnego problemu oprócz uprawnień na dodatkowy tuner, w ciągu dnia pracuje premiumbox, a wieczorem wifibox i stąd pewnie problem z uprawnieniami na tym drugim, spytałem co ile dni muszą być włączone oba tunery ponieważ na początku wydawało mi się że dwa, może trzy razy w miesiącu "parowanie" wystarczało, teraz gaśnie po dwóch, trzech dniach.
 9. Ktoś wie na ile czasu starcza jednokrotne parowanie? Pytam ponieważ u mnie na początku nawet nie wiedziałem na ile wystarczało parowanie bo tuner działał bez problemu, obecnie muszę co parę dni łączyć oba tunery... dodam że mało kiedy oba tunery są włączone w tym samym czasie.
 10. Myślisz że każdy codziennie tam zagląda i sprawdza newsy? ja dowiedziałem się dopiero jak przysłali mi SMS`a i link na pocztę..... dlatego zapodałem info na forum.
 11. Oficjalnie NC+ przyznało się do problemu z tunerami po ostatniej zmianie softu, przynajmniej ja otrzymałem taką wiadomość na maila oraz SMS. Temat: Twój dekoder przestał działać, komunikat INIT - instrukcja postępowania Drogi Abonencie, jeśli Twój dekoder WiFiBox+ przestał działać i na jego wyświetlaczu pojawia się komunikat INIT proszę kliknij tutaj, aby rozwiązać problem. Dodatkowo zachęcamy do korzystania i rozwiązywania najczęstszych problemów za pośrednictwem strony https://ncplus.pl/pomoc Z wyrazami szacunku, Zespół nc+ https://ncplus.pl/pomoc/dekoder-sie-zawiesil-jak-go-zresetowac?decoder=WiFi-Box-SAGEMCOM-DSIW74?utm_source=cga&utm_medium=massmailing_init_wifibox
 12. W sumie to tak, tyle że za pomocą gniazdka sterowanego pilotem, za leniwy jestem żeby codziennie wyciągać wtyczkę 😉
 13. Koloru podświetlenia nie zmienisz, chyba że wymienisz wyświetlacz na inny w wymaganym kolorze, dysk ma cały czas zasilanie, chyba pobiera materiały VOD, w końcu po to ma HDD i dostęp do wypożyczalni, ja wyłączam go w porze nocnej i mam spokój, o trwałość HDD nie martw się, nic mu się nie stanie, w moich Pace PVR 7241 dyski mieliły ładnych kilka lat i nie miałem z nimi problemu.
 14. Może pomoże reset tunera i zaraz po nim podłączenie HDD i zrobienie formatu? Ja tak zrobiłem i poprzednie problemy zniknęły.
×
×
 • Create New...