Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A zgody marketingowe masz zaznaczone?

Tak. W Moje nc+ mam zaznaczone wszystkie zgody poza tym pytałem też na "czacie" czy mam wyrażoną zgodę na kontakt między innymi telefoniczny. Poza tym dostałem tego jedynego SMSa od nich tak więc jakbym nie miał wyrażonej zgody to nie mogliby go wysłać do mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. W Moje nc+ mam zaznaczone wszystkie zgody poza tym pytałem też na "czacie" czy mam wyrażoną zgodę na kontakt między innymi telefoniczny. Poza tym dostałem tego jedynego SMSa od nich tak więc jakbym nie miał wyrażonej zgody to nie mogliby go wysłać do mnie.

Nie ma co się bać dzwonić do nich. W sumie nie ma różnicy czy oni dzwonią czy ty do nich dzwonisz. Zawsze możesz powiedzieć że rozmawiałeś z kimś i Cię rozłączyło. Najlepiej przedłużać umowę pod koniec miesiąca, trafić kiedy arpu jest "uwolnione" i brakuje trochę do zrealizowania celu na danej bazie abonentów. Powodzenia. Edytowane przez asffaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem w Centrum nc+ złożyć wypowiedzenie umowy ze skutkiem na koniec okresu oznaczonego (umowa do końca lipca br). W lutym i na początku marca miałem telefony z ofertami, że za to samo co mam teraz, tj. Superpremium+ i HBO GO miałbym płacić 129,99 zł, zaś w iCA nc+ wisiała mi oferta Superpremium+ (6 Live) za 99,99 zł. Nie mam zamiaru za to samo co mam teraz płacić więcej, lub mieć wersję okrojoną i płacić tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie jest jak piszesz cena jest na 6 ms potem rezygnacja ew 40 zł lub negocjacje. Z tego co się orientuję to jest bardzo duża szansa na cenę bez zmian do końca umowy. Powiedziała mi to nawet p.konsul jak przedłużalem umowę. Swoją drogą bardzo miła i kumata babka

Edytowane przez wiesiekcycon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie jest jak piszesz cena jest na 6 ms potem rezygnacja ew 40 zł lub negocjacje. Z tego co się orientuję to jest bardzo duża szansa na cenę bez zmian do końca umowy

 

Spoko jak się da to pewnie trzeba korzystać :) Może jak ja byłbym taki jak ty w negocjacjach to może też teraz miałbym co ty ale że jest jak jest to mam co  mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wiesz co dają i w jakich cenach, to dlaczego pytasz?

nie rozumiem, Twojej wypowiedzi - zadałem pytanie na forum, pytanie z prośbą o pomoc

 

Superpremium + 8C+, dekodery oraz multiroom w cenie, HBO GO za 0pln, nc+go TV - 89,99 PLN + Filmbox - co sądzicie??

wifipremiumbox i wifibox, multiroom c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc masz w temacie. Przecież abonenci piszą za ile dostali Superpremium. Cena była 99,99. Bez dodatków. Teraz to się zmienia bo można za 89,99 dostać z dodatkami. Gdybyś czytał to byś dziwnych pytań nie zadawał. Teraz rozumiesz? Oferta bardzo dobra. Tyle w Twojej sprawie.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc masz w temacie. Przecież abonenci piszą za ile dostali Superpremium. Cena była 99,99. Bez dodatków. Teraz to się zmienia bo można za 89,99 dostać z dodatkami. Gdybyś czytał to byś dziwnych pytań nie zadawał. Teraz rozumiesz? Oferta bardzo dobra. Tyle w Twojej sprawie.

rozumiem, dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

 Przecież abonenci piszą za ile dostali Superpremium. Cena była 99,99. Bez dodatków. Teraz to się zmienia bo można za 89,99 dostać z dodatkami

To informacja wsam raz dla mnie.  Thanx ;)

Umowa do końca września i już pojawiają się głuche telefony, sygnały z ich strony. To teraz taka praktyka , że dzwonią i się rozłączają?

Lub sms: pilnie się skontaktuj w sprawie umowy. To takie bidą zalatujące. ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w lipcu, na dniach złożę wypowiedzenie i chciałem zapytać, czy mogę dostać kanały z paczki Canal+ oraz pakiet Eleven w rozsądnej cenie na 12 miesięcy? Umowa na dwa lata jest mi zupełnie nie na rękę, ponieważ rozważam przedłużenie jedynie ze względu na ligę angielską, z którą nie wiadomo co będzie po sezonie 2018/2019.

 

Inne opcje dodatkowe, HBO itd., jakieś serwisy VOD, są mi zupełnie niepotrzebne, chodzi mi jedynie o kanały Canal+ i pakiet Eleven. Przeglądałem oferty innych abonentów i umów na 12 miesięcy nie dostrzegłem, ale wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...