Jump to content

kibic229

Users
 • Content Count

  582
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kibic229

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Location
  Częstochowa

Metody kontaktu

 • GG
  11438722
 1. Witam, mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy. Czy mając pakiet Extra+Canal+(6), jest szansa negocjując, otrzymać otrzymać goły pakiet Comfort+ oraz oddzielnie paczkę Canal+ ? Pozdrawiam
 2. Też tak właśnie myślę. Dodatkowo telefon był z numeru wrocławskiego (71) więc to tym bardziej dziwne
 3. Witam, bardzo proszę o Wasze zdanie na poniższy temat. Dziś kolega któremu umowa kończy się w październiku, otrzymał podejrzany telefon, rzekomo z platformy C+ z nową świetną ofertą z okazji 25 lecia C+, w ramach której otrzymuje nowy mobilny dekoder który może zabrać ze soba w każde miejsce, pełną biblioteke multimedialną i wszystkie kanały oferowane w w usłudze "Canal+go". Umowa na 2 lata, przez 6 miesięcy 9,99 zł a potem 39,99 zł. Konsultant podobno powiedział że jeśli kolega się zdecyduje to stara umowa zostanie anulowana, a w życie wejdzie nowa. Nie wiem kim był na prawde ten gość ale jestem pewien że to jakaś sciema i oszustwo. Co o tym sądzicie ? Czy ktoś z Was otrzymał podobny telefon ?
 4. Też się zdziwiłem ale niestety tak jest. Sprawdziłem w ICOK i jednocześnie zmieniły mi się warunki umowy. Teraz wygląda to tak: Pakiet rodzinny 19,99 i kanały Cinemax 9,99 (wcześniej też miałem je w pakiecie). Żadnej wzmianki o Elevenach...
 5. Witam, przez ostatnie 2 lata posiadałem pakiet Rodzinny z Elevenami za 29,99 zł, dziś zorientowałem się że zablokowali mi Eleveny, a to dlatego że 3 dni temu skończyła mi się umowa, i prawdopodobnie przeszła na czas nie okreśolny. Zastanawiam się czy przedłużać, ponieważ rzadko korzystam, ale prosił bym Was wcześniej o opinie, czy przy ewentualnym przedużeniu mogę dostać jakiś rabat na ten sam pakiet lub coś dodatkowo za 0 zł (np. multiroom). Dzięki, pozdrawiam.
 6. Tak, moja umowa była zawarta na 2 lata. Dzięki za wyjaśnienie sprawy !
 7. Witam, za 2 miesiące dobiega końca moja umowa z CP, obecnie płacę 30 zł za pakiet z Cinemax i Eleven. Jak wygląda sytuacji w przypadku jeśli nie przedłużę umowy ? Przejdzie na czas nieokreśolny i będę płacił tyle samo, czy też zostanie przedłużona automatycznie?
×
×
 • Create New...