Jump to content

kibic229

Users
 • Content Count

  575
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kibic229

 • Rank
  Aktywny

Informacje o profilu

 • Location
  Częstochowa

Metody kontaktu

 • GG
  11438722
 1. kibic229

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Witam, obecnie posiadam pakiet Rodzinny z kanałami Eleven za 29,99 zł. Czy przy przedłużeniu umowy jest jakakolwiek szansa abym w tej cenie otrzymał kanały Polsat Sport Premium ?
 2. Witam, umowa do października, wypowiedzenia nie składałem. Obecnie 6xC+ za 74,99 i Multiroom standard (od nc+) za 10 zł. Wydzwaniają do mnie od ok 2 miesięcy, za każdym razem ta sama oferta: to samo za tą samą kwotę, do tego 2 zł za najem Mediaboxa a po nowym roku 10 zł za PSP. Póki co są nieugięci, zadne proby negocjacji nie dają efektu. Chciałbym wiedzieć czy jest szansa że otrzymam (Załóżmy że bez wypowiedzenia) 6xC+ za 69,99, i PSP do końca czerwca za 0 zł ? Dało by radę "wyrwać jeszcze rabat na multiroom lub HBO na całą umowe za free ? Proszę o pomoc, Pozdro.
 3. To prawda, nie wiem czy oni mają nagle takie przyzwolenie ale są po prostu bezczelni. Ostatnio zadzwonił miły Pan, dziękował że może ze mną porozmawiać, "słodził" że z pewnością ma do czynienia ze świadomym abonentem powieważ jestem ich klientem 8 lat, i dlatego chce mi zaproponwać jak najkorzystniejszą ofertę. Kiedy odmówiłem, ponieważ porpozycja nie była wcale taka korzystna, zaczął rzucać jakimiś głupimi tekstami, typu, że skoro mogąc zaoszczędzić, ja wolę płacić więcej, to proszę bardzo. I oczywiście się rozłączył. Robią z nas baranów, myśląc że złąpią nas na ładne słówka, a jak my nie chcemy, to wiele oburznie...
 4. Ogromna szkoda że tak wyszło. Poziom ligi co prawda kiepski, ale jednak zawsze jak oglądam mecze Celticu, to czuje się ten brytysjki futbol. Mimo że co weekend oglądam angielską, to z sentymentu szkocką też bym nie pogardził. Edit: Przepraszam, ten post miał być wątku kanału Sportklub. Proszę admina o jego usuniecie lub przeniesienie.
 5. kibic229

  SportKlub

  Czy wiadomo już coś na temat Ligi szkockiej ? W innych krajach też w dalszym ciągu nigdzie nie ma transmisji ? A już za tydzień Old Firm Derby
 6. Nie którzy konsule są bezczelni. Dzisiejsza propozycja: Extra+6C+ za 74,99 i 2 zł za dekoder. Nie zgodził sie zejść do 69,99 bo takich cen w dzisiejszych czasach oczywiście nie ma. Najbardziej rozjuszył mnie w kwestii kanałów PSP które według niego kosztują 20-30 zł a mnie udzieli rabatu i będę płacił po nowym roku 10 zł, dodatkowo powinienem się pośpieszyć bo ta oferta nie bawem się skończy. Kiedy stwierdziłem że wszyscy abonenci C+ otrzymują je za max 10 zł a po za tym mam czas do końca roku aby te kanały wykupić, to rzucił tekstem że nie prawda, bo jest określona pula abonentów któzy otrzymają je w promocynej cenie, reszta będzie płacić 20-30 zł, a skoro ja zamiast zaoszczędzić, wolę płacić więcej to dziękuje mi za rozmowę... Brak mi słów.
 7. kibic229

  SportKlub

  Mecz Austriackiej na żywo w sobote o 17. Pierwotnie o 16 miała być transmisja meczu Celtic-Livingston, a więc skoro nie są w stanie udzielić prostego komunikatu na ten temat to wiadomo że ligi szkockiej przynajmniej w ten weekend nie będzie, o ile w ogóle się pojawi. Żałosne...
 8. kibic229

  SportKlub

  Witam, czy liga szkocka jest aby na pewno potwierdzona ? Żadnego komunikatu ze strony stacji, nawet słowa wzmianki na stronie www ani na fb, w programie tv też próżno szukać w weekend jakiegokolwiek meczu. Jeśli faktycznie mają tą lige to nie pojmuję ich zachowania, może nie są to jakieś renomowane rozgrywki ale każda stacji powinna chwalić się i jak najlepiej rozleklamować swoje prawa telewizyjne, Choćby z czysto marketingowego powodu. A tutaj czysta amatorszczyzna.
 9. Witam, obecnie Extra+6xC+ za 74,99 i Multiroom za 10 zł, umowa do października. Zależy mi na tym samym co mam oraz na LM za free. Dziś kolejny telefon, mówiąc krótko porażka na całej linii. W moim przypadku cena za E+6C+ wzrośnie o 2 zł (76,99) ponieważ w ciągu obecnej umowy oferta została wzbogacona o kanały Polsat Viasat... Na standardową cenę 69,99 Pani się nie zgodziła, ponieważ taką ofertę otrzymują klienci, którzy umowę mają od 1998 roku. Ręce opadają...
 10. Czy w przypadku opcji multiroom (już tym nowym od nc+) można obecnie przy przedłużeniu wynegocjować jakiś rabat, np 5 zł/msc lub 12 miesięcy 0 zł, a kolejne 10 zł? Do tej pory miałem jedną z tych opcji, a obecnie nie chcą zejść z ceny ani o złotówkę.
 11. Na taką propozycje też bym się zgodził. Mam nadzieję że z czasem zejdą z ceny po póki co ta sama śpiewka za każdym razem, czyli ok 90 zł i "to jest świetna oferta ze wszystkimi możliwymi rabami, taniej na pewno nie będzie..."
 12. Witam, obecnie mam pakiet Extra+6xC+ oraz multiroom (juz od nc+), za ok 85 zł, umowa do paździrnika. Przy przedłużeniu chcę utrzymać C+ i multiroom, oraz zejść do pakietu Comfort. Wszystkie ofery które otrzymałem do tej pory nie przewidują jednak zejścia do tego pakietu, ponieważ rzekomo obecnie mam wszystkie możliwe rabaty i gdybym chcał zejść do pakietu Comfort to cena była by taka sama lub nawet wyższa niż w przypadku pakietu Extra... Czy to kolejna z ich bajeczek ? Za jaką kwotę realnie mogę to wszystko otrzymać ? (tzn. Comfort+ 6xC+ i multiroom) Postawiłem sobie cel 60-65 zł, choć nie wiem czy to nie jest zbyt optymistyczny wariant. Pozdrawiam
 13. Witam, wiem że ten temat był pewnie już wałkowany x stron wstecz ale idąc na łatwiznę wolę zapytać i liczę na odpowiedź. W jakiej cenie przy przedłużeniu umowy można obecnie "wyrwać" pakiet Comfort oraz 6xC+ ? Jest szansa na HBO za free przez całą umowę lub chociaż na 6 miesiecy ? Pozdrawiam.
×