Jump to content

sztywniak

Users
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About sztywniak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

232 profile views
 1. Np włączysz w poniedziałek ,wrzesień za 0 zł.W październiku zlecasz wyłączenie opcji a do rachunku doliczają 30 zł czyli średnia za dwa miesiące to 15 zł. W listopadzie zlecasz włączenie miesiąc jest za 0 zł, w grudniu zlecasz wyłączenie a do rachunku doliczają 30 zł.
 2. Polsat Games też zniknął na TV z androidem (Philips-Android 5.1)natomiast w telefonie i na kompie programy są.
 3. Mnie zaproponowali za 20 zł, o niższej kwocie nie chcieli rozmawiać lub przejście na pakiet Extra Canal+ za 89,99 zł wtedy MP za 0 zł (czyli ukryta opłata za MP).Podziękowałem poczekam.
 4. O czym ty bredzisz? Przynajmniej raz w tygodniu korzystam z NC+GO w telefonie Iphonie SE lub 6s. Nigdy nie miałem z nią problemów.
 5. Mam pytanie do tych, którzy sami od siebie dzwonili do NC+ by przedłużyć umowę i otrzymali to co chcieli, który numer wybieraliście - Kraków czy zwykły z Warszawy ?
 6. Czy opcja MMP z Eleven w cenie 25 zł jeszcze istnieje? Szukałem w dokumentach na stronie NC+ i jej nie znalazłem.
 7. Czy karta cameleon działa jeszcze z tym dekoderem? Wiem, że gdy wchodził ten dekoder na rynek to karta działała ale nie działał kanał 4K.Jak jest teraz?
 8. Horror Ciekawe czy "Baby face killer" zostanie na przyszły sezon czy też czar już prysł i coraz bardziej widać Jego bezradność Niestety "The Class of'92" już się nie powtórzy, nie to pokolenie.
 9. Z tydzień temu albo dwa pisałem do ICOK z podobnym pytaniem.Czy jest jakaś inna promocja na dekoder 4K ?Oto odpowiedź :" Biorąc pod uwagę, że oferty są zmienne sugeruję śledzenie pojawiających się możliwości. Zapraszam również na naszą infolinię w przyszłym miesiącu." (czyli w maju).
 10. Czy karty są parowane? Czy cameleon w nich "chodzi"? znalazłem odpowiedź na 119 stronie
 11. Mam to samo. Od 8 stycznia tylko że na wifiboxie - wymieniłem już dwa w punkcie i dalej to samo. Jutro ma do mnie przyjechać instalator nc+, zobaczę co znajdzie to opiszę. Osobiście podejrzewam konwerter (polsatowski Unicable). Pomogła wymiana konwertera.
 12. Oficjalnie mam wifiboxa z camelem i uruchomiłem sobie HBO z HBO GO, ale dopiero po fakcie dowiedziałem się, że wifibox ma tylko HBO OD. Kumpel, który ma wifipremiumboxa, a używa własnego, wyciągnął pomocną dłoń i pożyczył mi go na czas umowy. Zarejestrowałem się na stronie HBO, ale nie dodało mi wifipremiumboxa do konta.Czy usługa powiązana jest z umową i dekoderem, czy też z dekoderem, w którym jest karta?
×
×
 • Create New...