Jump to content

sztywniak

Users
 • Content Count

  192
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About sztywniak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

281 profile views
 1. Sprawdzałem na stronie internetowej ofertę Polsatu w najmniejszym pakiecie Rodzinnym HD + Cinemax HD.W opisie jest 83 kanały, ale po wybraniu "wybierz" i wybraniu dekodera, pokazuje się strona z podsumowaniem i wtedy już jest 79 kanałów. Z czego to wynika?
 2. Ktoś sprawdzał w nim kartę Cameleon czy chodzi? Bo czytnik niby wielosystemowy?
 3. A sprawdzałeś w prognozie płatności?Kiedy płacisz ostatni raz abonament?18.11.2019r czy 18.12.2019r.?
 4. Bzdury piszesz.Aby wypowiedzenie nabrało mocy musi dojść DO ZMIANY W OFERCIE, która w tym przypadku będzie miała miejsce w dniu 31.12.2019r.Wypowiedzenie możesz sobie składać ale to nic w tej chwili nieznaczy.Koniec Twojej umowy będzie na 21.01.2020r
 5. Dostałem ofertę sms 5zł/m-c - 0 aktywacja.Zastanawiam się czy warto wymieniać posiadanego wifiboxa (0 zł) na to cudo.Poczytałem o problemach z nim związanych i szukam porady.Telewizor FHD.
 6. Np włączysz w poniedziałek ,wrzesień za 0 zł.W październiku zlecasz wyłączenie opcji a do rachunku doliczają 30 zł czyli średnia za dwa miesiące to 15 zł. W listopadzie zlecasz włączenie miesiąc jest za 0 zł, w grudniu zlecasz wyłączenie a do rachunku doliczają 30 zł.
 7. Polsat Games też zniknął na TV z androidem (Philips-Android 5.1)natomiast w telefonie i na kompie programy są.
 8. Mnie zaproponowali za 20 zł, o niższej kwocie nie chcieli rozmawiać lub przejście na pakiet Extra Canal+ za 89,99 zł wtedy MP za 0 zł (czyli ukryta opłata za MP).Podziękowałem poczekam.
 9. O czym ty bredzisz? Przynajmniej raz w tygodniu korzystam z NC+GO w telefonie Iphonie SE lub 6s. Nigdy nie miałem z nią problemów.
 10. Mam pytanie do tych, którzy sami od siebie dzwonili do NC+ by przedłużyć umowę i otrzymali to co chcieli, który numer wybieraliście - Kraków czy zwykły z Warszawy ?
 11. Czy opcja MMP z Eleven w cenie 25 zł jeszcze istnieje? Szukałem w dokumentach na stronie NC+ i jej nie znalazłem.
 12. Czy karta cameleon działa jeszcze z tym dekoderem? Wiem, że gdy wchodził ten dekoder na rynek to karta działała ale nie działał kanał 4K.Jak jest teraz?
 13. Horror Ciekawe czy "Baby face killer" zostanie na przyszły sezon czy też czar już prysł i coraz bardziej widać Jego bezradność Niestety "The Class of'92" już się nie powtórzy, nie to pokolenie.
×
×
 • Create New...