Jump to content

sztywniak

Users
 • Content Count

  197
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About sztywniak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

349 profile views
 1. OK.Tylko czy nowsze (Evobox lite) oznacza lepsze od starszego (5500s, 6000) pod względem interfejsu, szybkości zmiany kanałów czy też wyposażenia w złącza?
 2. Dzięki ale jeśli chodzi o "dekodery HD" to miałem na myśli ich model.Czy będzie to 5500s czy też 6000 a może jakiś inny???
 3. Zastanawiam się nad pakietem Rodzinny HD ze względu na esport.Moje pytanie dotyczy dekodera.Który wybrać?Jaki dekoder to "dekoder HD"? Jak liczone są darmowe miesiące-od daty podpisanie czy miesiące kalendarzowe.Chodzi mi oto czy zamawiać już dziś czy poczekać do początku maja?
 4. Przecież płatności można zawsze sprawdzić w zakładce "Prognoza płatności" w Strefie C+ nim jeszcze zatwierdzi się wybraną opcję dodatkową.
 5. Pytałem też na portalu, ale może tu dostanę szybciej odpowiedź.PlatformaCanal+ dostała znowu bana na transmisje meczów w soboty o godzinie 16-tej?Czy to po prostu "tak wyszło" w tą sobotę (22.02)?
 6. Sprawdzałem na stronie internetowej ofertę Polsatu w najmniejszym pakiecie Rodzinnym HD + Cinemax HD.W opisie jest 83 kanały, ale po wybraniu "wybierz" i wybraniu dekodera, pokazuje się strona z podsumowaniem i wtedy już jest 79 kanałów. Z czego to wynika?
 7. Ktoś sprawdzał w nim kartę Cameleon czy chodzi? Bo czytnik niby wielosystemowy?
 8. A sprawdzałeś w prognozie płatności?Kiedy płacisz ostatni raz abonament?18.11.2019r czy 18.12.2019r.?
 9. Bzdury piszesz.Aby wypowiedzenie nabrało mocy musi dojść DO ZMIANY W OFERCIE, która w tym przypadku będzie miała miejsce w dniu 31.12.2019r.Wypowiedzenie możesz sobie składać ale to nic w tej chwili nieznaczy.Koniec Twojej umowy będzie na 21.01.2020r
 10. Dostałem ofertę sms 5zł/m-c - 0 aktywacja.Zastanawiam się czy warto wymieniać posiadanego wifiboxa (0 zł) na to cudo.Poczytałem o problemach z nim związanych i szukam porady.Telewizor FHD.
 11. Np włączysz w poniedziałek ,wrzesień za 0 zł.W październiku zlecasz wyłączenie opcji a do rachunku doliczają 30 zł czyli średnia za dwa miesiące to 15 zł. W listopadzie zlecasz włączenie miesiąc jest za 0 zł, w grudniu zlecasz wyłączenie a do rachunku doliczają 30 zł.
 12. Polsat Games też zniknął na TV z androidem (Philips-Android 5.1)natomiast w telefonie i na kompie programy są.
 13. Mnie zaproponowali za 20 zł, o niższej kwocie nie chcieli rozmawiać lub przejście na pakiet Extra Canal+ za 89,99 zł wtedy MP za 0 zł (czyli ukryta opłata za MP).Podziękowałem poczekam.
 14. O czym ty bredzisz? Przynajmniej raz w tygodniu korzystam z NC+GO w telefonie Iphonie SE lub 6s. Nigdy nie miałem z nią problemów.
×
×
 • Create New...