Jump to content

sztywniak

Users
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About sztywniak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

170 profile views
 1. Horror Ciekawe czy "Baby face killer" zostanie na przyszły sezon czy też czar już prysł i coraz bardziej widać Jego bezradność Niestety "The Class of'92" już się nie powtórzy, nie to pokolenie.
 2. Jeśli masz też HBO GO to bardzo dobra oferta.
 3. sztywniak

  4K UltraBOX+ (Technicolor USW4001NCP)

  Z tydzień temu albo dwa pisałem do ICOK z podobnym pytaniem.Czy jest jakaś inna promocja na dekoder 4K ?Oto odpowiedź :" Biorąc pod uwagę, że oferty są zmienne sugeruję śledzenie pojawiających się możliwości. Zapraszam również na naszą infolinię w przyszłym miesiącu." (czyli w maju).
 4. sztywniak

  mediaBOX+ (ADB-3740SX)

  Czy karty są parowane? Czy cameleon w nich "chodzi"? znalazłem odpowiedź na 119 stronie
 5. Ktoś przedłużał ostatnio VIP+ lub VIP+MAX? Za ile teraz chodzą?
 6. Pod który numer dzwoniliście albo z którego numeru do Was dzwonili?
 7. sztywniak

  Problemy z odbiorem i sprzętem w nc+

  Mam to samo. Od 8 stycznia tylko że na wifiboxie - wymieniłem już dwa w punkcie i dalej to samo. Jutro ma do mnie przyjechać instalator nc+, zobaczę co znajdzie to opiszę. Osobiście podejrzewam konwerter (polsatowski Unicable). Pomogła wymiana konwertera.
 8. sztywniak

  Usługa HBO GO w platformie nc+

  Oficjalnie mam wifiboxa z camelem i uruchomiłem sobie HBO z HBO GO, ale dopiero po fakcie dowiedziałem się, że wifibox ma tylko HBO OD. Kumpel, który ma wifipremiumboxa, a używa własnego, wyciągnął pomocną dłoń i pożyczył mi go na czas umowy. Zarejestrowałem się na stronie HBO, ale nie dodało mi wifipremiumboxa do konta.Czy usługa powiązana jest z umową i dekoderem, czy też z dekoderem, w którym jest karta?
 9. sztywniak

  Umowa z CP - pytania, problemy i komentarze

  Poprawcie mnie, jeżeli źle zapamiętałem konsultanta przy przedłużaniu umowy-aneksu. Do 30 dni ma przyjść pocztą list z nowymi warunkami i od dnia jego otrzymania mam 10 dni na rezygnację i odstąpienie od umowy.
 10. @PLQba poczytaj sobie komentarze pod postem, w większości się z nimi zgadzam (min. z tym, że to kpina a nie trener).Zarządowi MU potrzebny był facet z papierami trenera i tyle.Nie pamiętam, z którego zespołu w lidze angielskiej wylatywał z hukiem po 6 miesiącach. PS sprawdziłem nie dał sobie rady w Cardiff Jest takie powiedzenie "Zamienił stryjek siekierkę na kijek"
 11. A mnie bardziej interesuje, kto będzie jego następcą od nowego sezonu.
 12. Ja pisałem o dopełnieniu, które proponowano mi za 40 zł.
 13. @Marcin 80 Bzdury piszesz.Nie dalej jak 2 tygodnie temu mogłem ze Start+ przejść na Extra+.Rozmowa była z BOK.
 14. sztywniak

  Kanały Eleven Sports

  Osobiście jestem [...] na takie podejście Eleven do transmisji. Lepiej po raz piąty pokazać z odtworzenia mecz 2 Bundesligi niż jeden z najważniejszych meczy derbowych w Anglii. Zmuszają ludzi do piractwa. To za co im płacę?
 15. sztywniak

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Jestem na wypowiedzeniu umowy.Początkowo miałem zamiar pożegnać się z Polsatem ale po porównaniu ofert z kablówką zastanawiam się nad Familijnym Max HD (miałem Premium Max 24m-ce).Ktoś zna oferty na przedłużenie z tym pakietem?Pamiętam że kiedyś @Swojadroga miał w sygnaturce i przechodziło się do odpowiedniego postu.Interesują mnie wszystkie możliwe rozwiązania czasowe.
×