Jump to content

sztywniak

Users
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About sztywniak

 • Rank
  Czasami wpadam

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

419 profile views
 1. Kurcze nie pamiętam czy sprawdzałem podłączenie bezpośrednio. Będę to mógł, ze względu na brak czasu, sprawdzić dopiero w czwartek. Dzięki za sugestie.
 2. Pytałem się, bo wczoraj go założyłem i nie działa mi na wyjściu Unicable, a na dwóch Legacy jest OK. Zastanawiam się, co zrobiłem źle. Rozgałęźnik mam Ibox w zakresach od 5-2450. ktoś ma jakiś pomysł?
 3. @Ozzy666 Kupiłeś ten konwerter? Działa?
 4. Porównaj sobie zawartość kanałów i spójrz w ICA do zakładki "prognoza płatności" pod ofertą VIP.
 5. Może to pomoże w poszukiwaniach wykaz dekoderów pod koniec artykułu https://hollex.pl/nc-telewizja-na-karte-modul-ci-4k-ecp-p-4576.html
 6. Ewidentny kant City i ich prawników - przeciągać odwlekać, utrudniać pracę śledczym z UEFA, aż część zarzutów się przedawniła zgodnie z przepisami UEFA (upłynęło 5lat).
 7. Mam zestaw cameleon i premiumbox i na kanałach z tp 12 284 mam komunikat BRAK DOSTĘPU [69] KANAŁ NIEDOSTEPNY Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH OD OPERATORA. Awaria czy początek końca???
 8. U mnie znowu jest tak, że dysk podłączony do gniazda usb z tyłu powoduje zwiechy dekodera. Natomiast dysk podłączony do bocznego usb działa bez zarzutu.
 9. OK.Tylko czy nowsze (Evobox lite) oznacza lepsze od starszego (5500s, 6000) pod względem interfejsu, szybkości zmiany kanałów czy też wyposażenia w złącza?
 10. Dzięki ale jeśli chodzi o "dekodery HD" to miałem na myśli ich model.Czy będzie to 5500s czy też 6000 a może jakiś inny???
 11. Zastanawiam się nad pakietem Rodzinny HD ze względu na esport.Moje pytanie dotyczy dekodera.Który wybrać?Jaki dekoder to "dekoder HD"? Jak liczone są darmowe miesiące-od daty podpisanie czy miesiące kalendarzowe.Chodzi mi oto czy zamawiać już dziś czy poczekać do początku maja?
 12. Przecież płatności można zawsze sprawdzić w zakładce "Prognoza płatności" w Strefie C+ nim jeszcze zatwierdzi się wybraną opcję dodatkową.
 13. Pytałem też na portalu, ale może tu dostanę szybciej odpowiedź.PlatformaCanal+ dostała znowu bana na transmisje meczów w soboty o godzinie 16-tej?Czy to po prostu "tak wyszło" w tą sobotę (22.02)?
 14. Sprawdzałem na stronie internetowej ofertę Polsatu w najmniejszym pakiecie Rodzinnym HD + Cinemax HD.W opisie jest 83 kanały, ale po wybraniu "wybierz" i wybraniu dekodera, pokazuje się strona z podsumowaniem i wtedy już jest 79 kanałów. Z czego to wynika?
×
×
 • Create New...