Jump to content

awakeman

Users
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About awakeman

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaproponowali mi 4K dekoder za 5zł miesiecznie. Dekoder ponoc normalnie dziala w MR bez laczenia z drugim, sa niezalezne od siebie na czym mi najbardziej zalezy.
 2. Panowie, kilka dni temu jak przedluzalem umowe konsultant zaproponowal mi jakis dekoder w zamian Pace. Jakie dekodery glowne dzialaja w MR niezaleznie od siebie, bez potrzeby internetu i czy warto zamieniac Pace’a na taki dekoder? Szczerze powiedziawszy bym go juz wymienil bo strasznie muli po 10 latach.
 3. Telefon dzisiaj i oferta Extra +, 6 x C+, MR, Eleveny, Mistrzowska Piłka za 81,89zł. Wziąłem, bo nie chce mi się już z nimi cały czas romzmawiać o tym samym. Może optymalnie nie jest, ale źle chyba też nie. Za identyczną ofertę płaciłem do tej pory 109 zł, więc zjazd cenowy o 27 zł.
 4. Trochę zmieniły mi się priorytety. Za ile myślicie mogę wyrwać Comfort z 6 x C+, dekoder 4K, Eleveny, Mistrzowska Piłka, Man Pack i MR? Nie interesują mnie żadne inne kanały typu HBO, czy Cinemaxy.
 5. Już wypatrzyłem TV dla siebie, będzie to na 99% Sony 65XF9005. Na początku myślałem o oledzie, ale to jak szybko potrafią się wypalić zdyskwalifikowało je bardzo szybko.
 6. A czy można wymieniając Pace PVR 500HD na dekoder 4K, zachować tego Pace’a kosztem Sagemcoma w MR?
 7. Nie wymieniam, tylko potrzebuję większy do salonu. Ten pójdzie do innego pokoju, za żadne pieniądze go nie oddam. 🙂Ostatnio kupiłem 27'' monitor 4K z HD i FreeSync i moje stare oczy oszalały. Dlatego myślę nad jakimś 65'' 4K z HDR do ów salonu właśnie.
 8. @Up No właśnie o to mi chodziło, stoję przed wyborem telewizora 4K i jestem ciekaw, czy jeśli wezmę dekoder 4K od nc+, to coś się zmieni dla moich oczu na lepsze. Od prawie 10 lat posiadam Philipsa serię 9000, czyli najwyższą i nie widziałem u nikogo posiadającego o wiele nowszy telewizor lepszego obrazu. Stary, dobry Philips jeszcze, nie to dziadostwo co robią teraz.
 9. To w końcu na TV 4K wszystkie kanały HD są skalowane do 4K i wyglądają lepiej niż na TV HD, czy nie bo co post to inna opinia. 😉 Warto brać ten dekoder?
×
×
 • Create New...