Jump to content

fr86

Users
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About fr86

 • Rank
  Czasami wpadam
 1. 8. Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł W skład tego pakietu wchodzi: 1. Pakiet Extra+ 2. Paczka Canal+ 3. Paczka Cinemax 4. Paczka HBO 5. Kanały Polsat Sport Premium (dodatek Mistrzowska Piłka). 6. Pakiet kanałów Eleven Sport Czy ten pakiet jest możliwy do ugrania w DUK? Pewnie w przyszłość za +10 zł będzie można wymienić dekoder na 4k. Także w tym momencie wygląda to na najlepszą opcję. Czy HBO GO jest dodatkowo płatne w tym pakiecie?
 2. Ponawiam. Propozycja Extra+ 8xCanal+ + HBO + HBO GO + Liga Mistrzów + 2x multiroom (3 telewizory) za 114,99 zł. Czy można ugrać coś minimalnie lepszego? Czy możliwa jest ewentualna wymiana dekodera głównego na 4k i dwóch dodatkowych na Wifiboxy? Czy możliwa jest opcja: Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł + 2x multiroom pozostałość po nc+ za 0 zł. Czy taki pakiet jest do ugrania? Ewentualnie w opcji z 4k za 10 zł więcej?
 3. Extra+ 8xCanal+ + HBO + HBO GO + Liga Mistrzów + 2x multiroom (3 telewizory) za 114,99 zł. Czy można ugrać coś minimalnie lepszego? Czy możliwa jest ewentualna wymiana dekodera głównego na 4k i dwóch dodatkowych na Wifiboxy? Superpremium+ (8) (+ Mistrzowska Piłka) - 99,99 zł + 2x multiroom po nc+ 0 zł. Czy taki pakiet jest do ugrania? Ewentualnie w opcji z 4k za 10 zł więcej?
 4. Czy obecne oferty -25% będą jeszcze w kwietniu? Drugie pytanie dotyczy zamówienia przez internet. Czy jeżeli zamówię pakiet przez internet 31 marca i paczka dojdzie do mnie w kwietniu to czy umowa będzie liczona od 31 marca czy od czasu odbioru paczki? Chodzi mi o pierwszy miesiąc gratis.
 5. Przy nowej umowie i wyborze modułu CAM CI+ 4K z ECP idzie to jakoś rozdzielić na dwa telewizory? Czy ten moduł jest parowany z kartą? Chcę legalnie zapłacić za Multiroom i na jednym telewizorze mieć Ultraboxa 4k, a na drugim ten moduł, ale niestety nie ma takiej możliwości...
 6. Czy jedyną różnicą pomiędzy tymi dwoma dekoderami jest dysk? Dekoder UltraBox+ z dyskiem UltraBox+ 4K Czy w przypadku zarówno jednego i drugiego bez Netflixa można dostać dekoder ADB lub Technicolor?
 7. Czy ma ktoś aktualny wzór wypowiedzenia?
 8. Tak sobie myślę, że chyba i tak lepiej wziąć Extra+ z Canal+ dodatkowo z HBO i Eleven, bo później można wytargować dekoder 4k za darmo i drugi dekoder multiroom również za darmo.
 9. Który z tych dekoderów jest lepszy? ADB czy Technicolor? Chcę wziąć opcję bez Netflixa. Są takie opcje przy wyborze: Dekoder UltraBox+ z dyskiem UltraBox+ 4K
 10. Czy przy nowej umowie z dekoderem ultrabox+ 4k dostaje się dekoder ADB? Czy trzeba wziąć ofertę z Netflixem?
 11. Czy w przypadku Extra+ z Canal+ i dodaniu opcji Eleven oraz HBO można te usługi włączać / wyłączać w trakcie trwania umowy?
 12. Czy można wytargować multiroom za darmo? Chciałbym wziąć ofertę z dzisiaj czyli Superpremium+ 4k za 104,99 zł przez 9 miesięcy, a kolejne 15 miesięcy w cenie 139,99 zł. Dokoder 4k + wifibox. Czy da się uniknąć opłaty 10 zł za drugi dekoder? Ewentualnie Extra+ z Canal+ i wtedy powalczyć o wynajem dekodera 4k za darmo i lub usługi multiroom na drugi dekoder.
 13. Czy ten nowy moduł można wykorzystać do usługi multiroom? https://satkurier.pl/news/189630/nowy-modul-cam-ci-4k-z-ecp-w-ofercie-platformy-canal.html
 14. Dzwoniłem do Multimedii. Niestety przy światłowodzie niemożliwe jest posiadanie modułu CAM. UPC niestety jeszcze nie ma i nie wiadomo czy i kiedy będzie (nowe bloki). W tej chwili jest światłowód Multimedii. Czy da się wystąpić do UPC o podłączenie danych bloków czy deweloper musi wystosować takie pismo?
 15. Czy jest jakakolwiek możliwość użytkowania multiroom na dwa telewizory, gdzie jeden będzie z modułem CAM CI/CI+? Może być platforma Canal+, Cyfrowy Polsat, Orange TV etc.
×
×
 • Create New...