Jump to content

Mariusz7

Users
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mariusz7

 • Rank
  Czasami wpadam
 • Birthday 08/23/1987

Metody kontaktu

 • GG
  4178912
 1. Mariusz7

  Problem z instalacją

  Kable są zarobione dobrze. Działają jak podłączę do instalacji zbiorczej. Antena się nie ruszyła . Podejrzewam że uszkodzony jest albo tuner albo konwerter. Potestuję w sobotę .
 2. Mariusz7

  Problem z instalacją

  Nbox 5800 BSLA na Linuksie.
 3. Mariusz7

  Problem z instalacją

  Mam problem z drugim sygnałem satelitarnym w tunerze. W mieszkaniu mam jeden sygnał z anteny zbiorczej i chciałem dodać drugi z własnej. Przy podłączeniu samego kabla z wlasnej anteny wczoraj wszystko działało dobrze, dzisiaj podłączyłem drugi z anteny zbiorczej i ten pierwszy przestał działać w ogóle. Jak podłączam teraz sam kabel z własnej anteny nie ma sygnału. Ze zbiorczej podłączonej samej wszystko jest Ok . Czy można łączyć takie dwie instalacje ze sobą? Ze switcha z własną . Trochę boje się że konwerter się uszkodził . Ktoś coś podpowie?
 4. Mariusz7

  nc+ – opcje dodatkowe

  2 dni , nie 2 mecze. Ja dzisiaj wykupiłem już wcześniej MP, ktoś potwierdzi czy działają mu te kanały na tv bez wykupienia opcji dodatkowej ?
 5. Mariusz7

  nc+ – opcje dodatkowe

  Czy u was też nadal działa MP w NC+ go ? Zastanawiam się czy poczekać do meczu z zakupem opcji dodatkowej, trochę jest to ryzykowne. Jutro może być wielu chętnych i uprawnienia mogą nadawać z opóźnieniem .
 6. El_toro taki pakiet jest do wywalczenia. Ja mam dokładniej w tej cenie + eleven na rok za 7,95. Oczywiście to nie będzie przedłużenie przy pierwszym kontakcie z NC+. Musisz po pierwsze wysłać wypowiedzenie.
 7. Tak jak pisał lary504 wypowiedzenie wcale nie musi pomóc. Ja moje dwie ostatnie umowy przedłużyłem bez wysłania wypowiedzenia na bardzo dobrych warunkach . Przy ostatnich negocjacjach przy każdym telefonie mówiłem konsultantowi , że bardziej opłaca mi się przejście umowy na czas nieokreślony niż przedłużenie. Po x telefonach zadzwonił normalny konsultant i dał mi dobrą ofertę. Zobaczcie w moich poprzednich postach warunki umowy .
 8. Właśnie ją potwierdziłem. Sami do mnie wczoraj zadzwonili z taką propozycją.
 9. Aha. Czyli jak dali mi dopełnienie tych dwóch kanałów to powinno wszystko działać ?
 10. Dostałem taką ofertę przedłużeniową : Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) 5 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO 0 zł/m dla Abonentów, HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów. Może ktoś podesłać regulamin na canal+ 6 live ? Albo niech ktoś napisze czy będę miał dostęp do wszystkich vod w NC+go. Konsultanci zapewniają mnie ze będę miał dostęp do wszystkiego, więc co oznacza dopisek live ?
 11. Posiadam taki pakiet : Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czy po przejściu umowy na czas niekreślony będą miał wszystkie elementy pakietu? Mam w tej chwili dokupione dopełnienie do 8 canal + i płacę za to 74,99. Po zakończeniu umowy i przejściu na na czas niekreślony wyświetla mi się prognoza 81,99 zł. Zastanawiam się czy w ogóle jest sens przedłużać umowę ?
 12. Mam taki pakiet jak w tabelce : Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO,, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów Czy po przejściu na czas nieokreślony nadal HBO i pozostałe opcje dodatkowe będą dostępne za 0 zł ? Po przejściu na czas nieokreślony mam wyliczoną cenę 77 zł. Jeśli wszystkie opcje dodatkowe zostają to nie warto przedłużać umowy.
×