Jump to content

tomkep

Users
 • Content Count

  1406
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Świetna

About tomkep

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla zainteresowanych, oprócz promocji na mydelniczki z pakietem Start+ na rok za ok. 170 zł (co najmniej dwie wspomniane kilka postów wcześniej), są też promocje na zestawy z jednomiesięcznym pakietem, całkiem sporo za 89 i promocja za 79 zeta na neonet.
 2. @wuzelcelna uwaga :). @Darek z OzimkaJa mam... Ale pytanie post wyżej jest jak najbardziej na miejscu.
 3. Aktywujesz Boxa i może te trzy miesiące dostaniesz (bo teoretycznie był on do dostania do końca zeszłego roku, ale trochę to przedłużyli, najpierw do chyba końca marca i potem chyba też o kolejne 3 miesiące). A jak już masz aktywny pakiet, to podpinasz TV do konta i też oglądasz.
 4. @Burito, to trochę inna historia. Dekodery Samsung H370G przychodziły z kartą z CAID 1803 w rewizji G01. Aktualizacja G01->G02 przestała lecieć chyba około 2013-1014 roku i jedyną opcją na podbicie rewizji była wymiana karty. Z tego co widzę aktualizacja G02->G06 (CAID 1803, CAID 1861 też ma aktualizację, ale rewizje są inne) chyba ciągle jeszcze leci, więc wystarczy poczekać. @maciekmm, ciekawe co Ci mówili o pakietyzacji, bo patrząc po różnych forach, Darmowy HD był tylko jeden (i mam tu na myśli sposób zapisywania uprawnień na karcie), więc nie bardzo rozumiem to tłumaczenie. Sam miałem kiedyś przypadek, że jeden kanał nie chciał mi wskoczyć i pomogło mi ponowienie uprawnień przez ICOK i naprawdę długie czekanie na Polsacie, co i tobie proponuję zrobić. Zostaw dekoder/TV na noc (wyłącz panel jak się da, ścisz głos) a rano wyłącz sprzęt, wyciągnij kartę na minutę i zobacz, czy pomogło.
 5. Skoro kolega odpalił moduł po kilku latach, to ja bym go jeszcze potrzymał nawet całą noc na Polsat HD, bo przecież nie tak dawno była podbita rewizja karty. Jeśli karta jeszcze nie wszystko złapała, to mogą być cyrki. A na koniec łapania uprawnień - trzeba wyjąć i włożyć kartę (albo i cały moduł) tak, żeby odłączyć ją od zasilania na kilka sekund.
 6. W MediaExpert są ITI-2850 z pakietem Start+ na 12 miesięcy za niecałe 165 zeta, jak kogoś to interesuje, to chyba w tej chwili jest to najtańsza oferta na ten zestaw. W Electro jest za parę złotych drożej. Wychodzi ok. 14zł za pakiet miesięcznie.
 7. W NC+MIX "by default" nie było prepaidu - tylko pakiet na start (z Canal+ i HBO) na 1 miesiąc. TEORETYCZNIE ciągle jest aktywna promocja "Warunki promocji "nc+ telewizja na kartę - bez umowy", więc można próbować walczyć o włączenie pakietu Domowy HD+, ale czy się uda - to nie wiem. Ostatnio były problemy z wydostaniem numeru konta SMS-em dla kart kwalifikujących się na tą promocję, strona doładowań też nie rozpoznaje pakietu na tych kartach.
 8. Ja nie twierdzę, że Pace nie działa tylko, że działa słabo. A to jest bardzo subiektywne. Przestań się wahać tylko kup to co ci wszyscy radzą, czyli mydelniczkę.
 9. W nc+ na kartę nr konta przychodzi w odpowiedzi na sms-a aktywacyjnego. A linka do strony gdzie możesz doładować przez Internet masz 2 strony wcześniej. Sam zresztą go cytowałeś. Nr konta jest tylko w starterach SmartHD+.
 10. To jest NA PEWNO błąd. Mam ten zestaw na półce i jest tam mowa WYŁĄCZNIE o pakiecie Start+ na 12 miesięcy.
 11. Ten konkretny link (https://www.sklepsaturn.pl/usluga-nc-na-karte-oferta-start-12-mc-adb-2850-49st.html) odnosi się do zestawu w którym jest pakiet Start+ na 12 miesięcy. Nie ma tam ani Ekstra+ ani Canal+ w pierwszym miesiącu.
 12. Za dużo, pewnie ze dwie stówki . Ale jestem zadowolony, stoi obok kompa i "brzęczy" TopGear w BBCBrit :). Pamiętamy. Nawet mieliśmy. Cyfra+ ubiła ją zaraz po tym, jak karty zaczęły tracić ważność. W sklepach była dostępna może kilka miesięcy, w sumie oferta przeżyła pewnie niewiele ponad rok, może półtora.
 13. Z dedykami jest jeszcze jeden problem - na niektórych (patrz - Pace) nie pooglądasz, jak na instalacji na pierwszej pozycji Disecq jest cokolwiek innego niż HotBird.
 14. Mam srebrną mydelniczkę (jeszcze z NNK) przerobioną na E2 i chodzi bez najmniejszego problemu od początku 2015-go roku (a wcześniej też była używana na oryginalnym sofcie). W wewnętrznym czytniku karta Polsatu (z pakietem Darmowym), w zewnętrznym na USB karta Conax z NC+ na kartę i oglądamy. Jedyny minus (instalacji, nie mydelniczki), to brak MUX-a 8.
 15. Z dekoderów dostępnych w nc+ na kartę moim zdaniem w tej chwili mydelniczki są najlepsze. Jeśli masz trochę większy budżet to jeszcze możesz myśleć o module + dekoder (ale aktualnie sprzedawane moduły to CI+ i nie ma za wielu dekoderów które je wspierają) lub module z TV z tunerem satelitarnym.
×
×
 • Create New...