Jump to content

tomkep

Users
 • Content Count

  1436
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Świetna

1 Follower

About tomkep

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czemu mnie to nie dziwi??? A, już wiem. Właśnie byłem w Euro AGD i Media Markt i oba była zawalone nowymi zestawami z mydelniczkami - a już mi się wydawało, że się kończą. Jeśli tyle jeszcze tego mają, to nic dziwnego, że będą przedłużać.
 2. Dokładnie rzecz biorąc, to przycisku "Kup" nie było wczoraj wieczorem, bo wchodziłem zainteresowany tutejszym newsem i nową stroną. Zestaw na rok z mydelniczką jest taniej niż w sklepach z elektronikę i na znanym portalu aukcyjnym, ale i tak drożej niż zeszłoroczne promocje na ten zestaw w Mediaekspercie. Wreszcie się pozbyli rocznych zestawów na pakiet Start+ z ITI-5800S.
 3. Niba tak, ale umowy są już z tego co widzę wyłącznie na 24 miesiące. Dno i kanał i kupa mułu. Różnica w cenie i krótsza gwarancja na sprzedzawany sprzęt powodują, że ta oferta jest coraz mniej atrakcyjna. A umowa na pakiet Start+ w tej samej cenie co w normalnej umowie to już jest w ogóle mistrzostwo świata. Chyba musieli zdjąć z tego właśnie powodu umowy na rok, bo tam, na własnym ssprzęcie było drożej niż na umowie na sprzęcie operatora (no dobra - było krócej, ale i tak drożej lub tak samo jak w prepaidzie).
 4. Widać, ITI / Platforma Canal+ zaczyna desperacko szukać kasy... Ciekawe kiedy wpadną na to, że przyzwoita oferta prepaid może im tej kasy dać więcej, niż jednorazowe promocje?
 5. Strony niezaktualizowali... Na jednej stronie jest 31-03-2021, na innej 31-10-2020, bajzel mają. Jak dla mnie, nadal obowiązuje Przewodnik po ofercie obowiązujący od 20 września 2010, a w nim jest jasno napisane: Na w/w stronie żadnego komunikatu o zmianie przewodnika nie ma. Więc póki co - ma działać. Jak opłacisz (np. przelewem) na 10 lat, to masz prawo się domagać dostarczenia usługi - zrobiłeś wpłatę w dobrej wierze, kierując się informacjami z przewodnika, który nie specyfikuje daty zakończenia usługi. Tyle w temacie.
 6. A czy możemy prosić o oficjalny wykaz tego, co wchodzi w skład tego pakietu? Taki, do którego każdy w razie potrzeby mógłby się odnieść? Najlepiej na stronie Cyfrowego Polsatu.
 7. Hmm, u mnie też ciemno...
 8. Wszystko jest na stronie https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte, pod tabelką z opłatami:
 9. Pewnie mają sknocony soft na satelicie, kiedyś był taki problem z modułami Conax (TNK HD, NNK, NC+MIX). Trzeba zadzwonić na party-line i reklamować - niech to poprawią.
 10. Jeśli pytasz o karty Conax, to tak, dostaliśmy. Chociaż moja karta jest czarna :).
 11. @tweed77 , ja nie o oficjalnym multiroomie, tego pdf-a znam. Ten muliroom działał też jako slave do oprogramowania open source którego tu nazywać nie wolno. I jak wnoszę, @tomek6680t podał dane do połączenia po protokole, którego też tu nazywać nie wolno.... A te dane są o ile pamiętam do wydłubania wiresharkiem (tak je wyniuchałem na 250-tce, nie mam zacięcia do grzebania się w imidżach, sieć to jest to co mnie kręci 😃).
 12. Patrz post wyżej co kupić. ITI-5800 sobie odpuść.
 13. Ariva 250 obsługuje nawet na fabrycznym image podłączenie do innego deka po sieci w trybie slave - kiedyś udało mi się to zestawić. Ale już nie pamiętam jak 🙁. (strasznie mnie wkurzał ten dek, jego jedyną zaletą jest slot CI).
 14. Do marca 2021: https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte A w neonecie jest promocja też w sklepie Internetowym, 79 zeta za mydelniczkę. Co jeszcze podnosi atrakcyjność oferty :). No ale trzeba zapłacić z góry.
×
×
 • Create New...