Jump to content

tomkep

Users
 • Content Count

  1368
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Dobra

About tomkep

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj wklepałem kod ze zdrapki kupionej w Stanach, w sklepie stacjonarnym, około rok temu. Ważność konta Office 365 przedłużyła się o 365 dni (nie mylić z rokiem, przyszły rok jest przestępny).
 2. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy z was miał po 3 konta Microsoft i korzystał z 3TB (dokładnie to z 3 * 1TB) na dane w OneDrive.
 3. @Barti - zalety subskrypcji wyliczyłeś. Ja dodam do tego, że wziąłem subskrypcję Home (nie Personal), bo biorąc pod uwagę różnicę w cenie, jest bardziej opłacalna i dzieli się na 6 (nie 5, jak jeszcze gdzieniegdzie piszą) osób. W tej cenie dostajesz 6 * 1TB na onedrive - cena jest bezkonkurencyjna moim zdaniem. Dla mnie ten punkt (+ outlook premium z własną domeną mailową) jest przeważający, a Office to tylko mało znaczący dodatek, bo i tak, jak niektórzy tu pisali, używam LibreOffice. Bo działa na Linuksie :). I jeszcze jedno - subskrypcja to tak naprawdę tylko zakup kodu aktywacyjnego. Działa zarówno do nowej aktywacji, jak i przedłużenia. Jeszcze nie sprawdzałem, ale niedługo będę. A - i możesz wziąć na miesiąc do testów. O ile pamiętam trzeba podać nr karty, ale można go skasować zaraz po aktywacji. Z Office w wersji Home & Student jest potencjalnie jeden problem - Microsoft wyłącza serwery aktywacyjne. Ja mam kupiony wieki temu Office 2003 (jeszcze na WIndows XP) i właśnie się rozbiłem o niemożność aktywacji, a mam powody żeby to XP trzymać w rezerwie. Podobno można dzwonić, ale nie próbowałem, bo aż tak mi nie zależy. Także ostrożnie z tą licencją na "zawsze" bo wcale tak być nie musi.
 4. tomkep

  PVR BOX+ (PACE HDS7241/91)

  Miałem kiedyś w domu trzy Pace'y z prepaidu i próbowałem przekładać karty między dwoma z nich - była kompletna ciemność mimo, że przynajmniej jedna z kart miała aktualne uprawnienia. Karty Cayman są moim zdaniem na 100% parowane do konkretnego dekodera Pace. Zresztą ktoś tu kiedyś zdaje się pisał, że te dekodery są przygotowane do parowania sprzętowego. O ile dobrze pamiętam, to Philipsy, które rok temu z hakiem na siłę wymieniali i nawet nie kazali zdawać nie miały wsparcia do parowania.
 5. tomkep

  Pakiet Darmowy HD

  DUK Kraków w Cyfrowym Polsacie??? Coś Ci się chyba pomyliło z NC+...
 6. tomkep

  tivùsat

  Horse TV (dotychczas FTA) zostało o ile dobrze widzę zakodowane w NDS/Videoguard, bez Nagry z Tivusat. Ktoś coś wie na ten temat, czy to tak na zawsze, czy coś przegapiłem?
 7. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Skoro weszło, to pewnie już za to nie zapłacisz (bo niby jak, przecież nie podałeś nr karty?). Pozostaje się cieszyć i oglądać. A jeśli chodzi o praktykę, to najwyraźniej jesteś pierwszy :). Do tej pory jedyną ofertą z terminem przydatności, który minął, była tylko TNK SD i ona może z opóźnieniem, ale zgasła.
 8. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Termin aktywacji było określony na pudełku: Konsultant dobrze Ci odpowiedział, termin był raz przedłużony do końca marca i nic mi nie wiadomo o dalszym przedłużeniu. Nie sądzę, żebyś aktywował ten pakiet startowy.
 9. Sklep nie dla idiotów (czyli Media Markt) chyba się pozbywa resztek modułów CI+ NC+, bo w Gdańsku na Matarni są za niecałą jedną czwartą oryginalnej ceny. Jak ktoś się zastanawia nad zakupem, to oferta warta rozważenia (niecała połowa ceny pakietu startowego).
 10. tomkep

  tivùsat

  Nie wiem, bo nie mam daty do sprawdzenia. Pewnie wystarczy. Co nie zmienia faktu, że CP też wysyła uprawnienia na bieżąco, a nie raz na 2 miesiące.
 11. tomkep

  tivùsat

  Ostatnio jak patrzyłem, to EMM-y shared na moją kartę spadały co godzinę... Kiedyś wystarczyło może 5 minut...
 12. Dokładnie, TVP Sport HD świeci na Darmowym HD, więc pewnie też w każdym innym.
 13. tomkep

  Pakiet Darmowy HD

  Wykaz pakietyzacji CP jest w dziale Wykazy w wątku Cyfrowy Polsat - wykaz kanałów, cennik, parametry a pakiet Darmowy HD jest na samym jego początku.
 14. Wszystkie są parowane, więc w Smat HD+ ich być nie może.
 15. tomkep

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Włącz Polsat HD i czekaj na uprawnienia. Czasem złapanie wszystkich trwa dłuższą chwilę.
×