Skocz do zawartości

tomkep

Użytkownicy
 • Zawartość

  1321
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Dobra

O tomkep

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tomkep

  Moduł CAM CI+ platformy nc+ – pytania, problemy, komentarze

  Jeżeli ojciec ma dekoder od NC+, to sprawdź tam. No chyba, że jest to stary Philips, którego nie wymienił w zeszłym roku, wtedy sprawdź na innym dekoderze bez modułu (ale wątpię, żeby twój dekoder 4K NC+ zadziałał z Camelem).
 2. tomkep

  Pakiet Darmowy HD

  To chyba niestety nie jest takie proste. Na tym zestawie mam: Żeby było śmieszniej, wczoraj napisałem na ICOK-u prośbę o włączenie pakietu Darmowego HD na drugim zestawie, bo w sumie czemu nie. Dzisiaj przyszła odpowiedź i tam się pojawiło coś takiego: Ten drugi dekoder pewnie bym wymienił... Więc czym prędzej sprawdzę, jak się zachowuje :). Wygląda na to, że pakiet Darmowy HD można dostać na dwa różne sposoby. Można go też nie dostać, jak już było tu pisane. Od czego to zależy - pojęcia nie mam.
 3. tomkep

  Pakiet Darmowy HD

  Dla tych, którzy liczą na wymianę serwisową po wyrwaniu Darmowego HD mam niestety złą wiadomość - mi się nie udało. Dekoder mi padł dzień po aktywacji pakietu (gdzieś z tydzień temu z hakiem), a dzisiaj pojechałem spróbować go wymienić. Niestety się nie dało, bo własnościowy, jedyne co dostałem to adresy punktów serwisowych w Gdańsku. Szczęście w nieszczęściu, że dokładnie wiedziałem co się stało - padł jeden kondensator elektrolityczny, najprawdopodobniej w torze zasilania. Wyróżniał się, bo był jedyny innej marki i był wyraźnie wydęty. Po wymianie (z zapasu po ratowaniu przerobionych N-boxów) wszystko śmiga :).
 4. tomkep

  nc+ telewizja na kartę

  Caymany dostają uprawnieia na 60 dni do przodu. Więc jesli to NC+ na kartę z Pace, to by się zgadzało.
 5. tomkep

  Pakiet Darmowy HD

  Zachęciliście mnie i postanowiłem w sobotę przez ICOK wysłać uprzejmą prośbę o włączenie pakietu Darmowy HD na jednym z moich leciwych Samsungów DSB-H370G. Dzisiaj dostałem emaila, że pakiet został aktywowany, więc wyjąłem go z pudła, ponowiłem uprawnienia - i DZIAŁA. Na dekoderze nigdy o ile wiem nie było żadnej umowy, sam prepaid. W ICOK-u pokazuje się, że brak zadeklarowanego pakietu, że system się aktualizuje i nic nie mogę zmienić (nawet nie mam nic do wyboru), ale najważniejsze, że TV działa. W sam raz na "backup", albo przysłowiową "działkę".
 6. tomkep

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Nie tylko piszą, to widać. Ja już na dwóch dekach mam podbite rewizje karty (CAID 1861 na DNASP190 MerQ2B), trzeci jest w trakcie (DNASP190 MerQ2A). A karty 1803 też podobno już dostają aktualizację (popatrzę w to za chwilę, jak mi się kabel antenowy zwolni :)). EMM-y globalne lecą jak oszalałe.
 7. tomkep

  tivùsat

  Moduł CI DigiQuest działa w małym 24-calowym Philipsie. Ale to strasznie dziadowski TV jest...
 8. @jerkre, nie mąć. Ten link jest WYŁACZNIE do SMART HD+, na prepaidach parowanych (z dekoderem/modułem) nie działa. @przemo_one, pewnie masz NC+MIX albo Świat HD na miesiąc. W tych ofertach powinien działać pakiet Domowy HD+ za 24,90 na miesiąc (albo 59,70 na trzy miesiące).
 9. tomkep

  TNK HD - jaki tuner zamiast N'kowskiego

  A jaka seria dekodera? Jak BSKA, to dowolny dekoder z Enigmą, chwila na wydłubanie danych z karty (zakładam, że działa) i oglądasz dalej. Jeśli chcesz wymieniać wszystko, to moim zdaniem najlepszym dekoderem na kartę był i nadal jest ITI-2850 lub ITI-2849. Ale to już jest zmiana oferty...
 10. Zadzwoń na party line i poproś o numer konta do wpłat. Powinni podać. Jest jakaś seria dekoderów (po ofertach Świat HD i chyba NC+MIX) na które przestali odsyłać SMS-y z numerem konta, ale na infolinii powinni mieć te dane.
 11. Te kanały są parowane i nie ma ich w SmartHD+. Wyjmij kartę SmartHD+ i zobacz czy zaświecą na samym module.
 12. tomkep

  tivùsat

  Na tyle, na ile się orientuję - parowanie jest globalne, tzn. jest jeden komplet danych parujących na wszystkie karty i zgodne moduły/odbiorniki. Czyli dowolna karta powinna działać w dowolnym dedykowanym module/tunerze. Ja wziąłem od razu komplet, bo był droższy od samej karty o jakąś śmieszną kwotę (10-15 Euro), a sama przesyłka kosztuje czasem prawie tyle. Wyszło mi, że co teraz zapłacę za moduł (a same też bywają droższe niż różnica w cenie między kartą a kompletem z modułem), to potem zaoszczędzę na przesyłce.
 13. tomkep

  tivùsat

  Ja mam moduł TELE System (https://www.tivusat.tv/pages/prodotti/cam/hd/TELE-System-SMARCAM-tivusat.aspx). Działa w Arivie 250 Combo i na tyle, na ile mogę powiedzieć, to jest zwykły modul CI, a nie CI+ (nie widzę procesu autoryzacji na TV). Sama karta (złota) działa na fabrycznym, najnowszym sofcie na powyższej Arivie.
 14. tomkep

  Telewizja na Kartę HD

  Właśnie spróbowałem aktywować SMS-em kartę TNK HD z numeru z którego już aktywację robiłem i ku mojemu zdziwieniu NC+ kartę z modułem aktywowało... Wreszcie!!! Wszystko, łącznie z zaświeceniem kanałów zajęło poniżej 3 minut. Kiedyś, o ile pamiętam przychodził SMS zwrotny, że aktywacji nie można dokonać, co mogło świadczyć, że karta jest nowa. Lepiej już tak nie sprawdzać .
 15. tomkep

  Cyfrowy Polsat - Pre-paid

  No to stało się, jest nowy cennik prepaid, datowany na dzisiaj (01.08.2018) i są nowe, wyższe ceny. Mini HD za 25zł, Familijny HD za 50zł. Reszta bez zmian, Eleven w cenniku nie ma.
×