Jump to content

tomkep

Users
 • Content Count

  1447
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Świetna

1 Follower

About tomkep

 • Rank
  Połowa mocy ;)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie przesadzałbym z atrakcyjnością tego pakietu... Ale ciekawe jest to, że najwyraźniej platforma wycofuje się z oferowania Canal+ w pakietach startowych. Zaczęli oferować zestawy z mydelniczkami i Start+ na rok (w zeszłym roku), a teraz to. Trzeba się zaopatrzyć w zapas czerwonych z Canal+ póki są, tym bardziej, że w promocji wychodzi taniej niż regularna cena pakietu Ekstra z Canal+ :).
 2. Z tego co widzę, to parę programów z otwartego okna świeci też na Darmowym HD: AMC AXN AXN Spin HD AXN White AXN Black Extreme Sports HD Może ktoś skorzysta :).
 3. Jeśli pytasz o Kaspiana, to pojęcia nie mam co się stało latem 2018... A te trzy lata to stara historia z Polsatem w tle. 2010? może 2013? I na pewno było o tym pisane na Satkurierze. Nie pamiętam szczegółów.
 4. Tak, o to. I poszedł na trzy lata (o ile dobrze pamiętam) oglądać niebo w kratkę.
 5. Nie bardzo rozumiem... Ale tak, wszystko jest w sieci i każdy korzysta z każdego. W ramach jednego gospodarstwa domowego.
 6. Póki działa i działa zadowalająco - nie chce mi się inwestować :). W sumie mam 3 dekodery i 4 karty karty (w tym HD+, żeby nie było, że off-topic) i na każdym mogę oglądać z każdej z nich. A jak któryś padnie, to nadal nawet na częściowo padnięty sprzęt z oryginalną kartą są chętni, a ja wyciągnę kolejny (już ostatni) z pudła.
 7. Super info. Trzeba wklepać numer karty (mam stareńką HD01), przejść 2 czy 3 screeny z instrukcjami, potwierdzić i po niecałej minucie jest obraz na przerobionym NBOXie z E2. A miałem aktywować jeszcze nieużywaną kartę :). Zrobię to później. Ciekawostka - uprawnienia są inne, niż te które były po aktywacji karty i są do MAJA 2021, a nie na trzy miesiące...
 8. Mydelniczki nie są idealne, ale są naprawdę całkiem niezłe w użyciu. A Pace to KOMPLETNA porażka. Wolny, zalicza zwiechy, interfejs użytkownika to taka łata na starym sofcie i to i widać i ma też wpływ na stabilność. No i HotBird MUSI być na pierwszym porcie Disecq co dla niektórych może być problemem. Już kiedyś Ci to pisałem, napiszę jeszcze raz: kup mydelniczkę. Pace'a sobie odpuść, będziesz szczęśliwszy (a co najmniej - mniej sfrustrowany).
 9. Potwierdzam otwarte okno na Canal+ Sport 3 & 4 w Darmowym.
 10. Czemu mnie to nie dziwi??? A, już wiem. Właśnie byłem w Euro AGD i Media Markt i oba była zawalone nowymi zestawami z mydelniczkami - a już mi się wydawało, że się kończą. Jeśli tyle jeszcze tego mają, to nic dziwnego, że będą przedłużać.
 11. Dokładnie rzecz biorąc, to przycisku "Kup" nie było wczoraj wieczorem, bo wchodziłem zainteresowany tutejszym newsem i nową stroną. Zestaw na rok z mydelniczką jest taniej niż w sklepach z elektronikę i na znanym portalu aukcyjnym, ale i tak drożej niż zeszłoroczne promocje na ten zestaw w Mediaekspercie. Wreszcie się pozbyli rocznych zestawów na pakiet Start+ z ITI-5800S.
 12. Niba tak, ale umowy są już z tego co widzę wyłącznie na 24 miesiące. Dno i kanał i kupa mułu. Różnica w cenie i krótsza gwarancja na sprzedzawany sprzęt powodują, że ta oferta jest coraz mniej atrakcyjna. A umowa na pakiet Start+ w tej samej cenie co w normalnej umowie to już jest w ogóle mistrzostwo świata. Chyba musieli zdjąć z tego właśnie powodu umowy na rok, bo tam, na własnym ssprzęcie było drożej niż na umowie na sprzęcie operatora (no dobra - było krócej, ale i tak drożej lub tak samo jak w prepaidzie).
×
×
 • Create New...