Skocz do zawartości

tomkep

Użytkownicy
 • Zawartość

  1356
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

36 Dobra

O tomkep

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tomkep

  Pakiet Darmowy HD

  Wykaz pakietyzacji CP jest w dziale Wykazy w wątku Cyfrowy Polsat - wykaz kanałów, cennik, parametry a pakiet Darmowy HD jest na samym jego początku.
 2. Wszystkie są parowane, więc w Smat HD+ ich być nie może.
 3. tomkep

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Włącz Polsat HD i czekaj na uprawnienia. Czasem złapanie wszystkich trwa dłuższą chwilę.
 4. tomkep

  N na kartę

  Słaby sygnał? Czyli źle ustawiona antena?
 5. tomkep

  N na kartę

  U mnie TVP2 HD z tej częstotliwości działa bez problemu... Też Enigma. Sprawdzałeś inne kanały z tego transpondera? Np. AXH HD, Fox HD czy History?
 6. tomkep

  N na kartę

  Dawna Viva (teraz MTV Music) nie jest dostępna w NNK. Zoom i WP powinny być w pakiecie Domowym HD. W sumie to mam też na liście Metro i nie wiem, czy przypadkiem się tam znalazło (bo jest w pakiecie Darmowym HD Polsatu), czy też jest w paczce NNK/TNK HD.
 7. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Mam podpięty TV Samsung do pakietu startowego z player box-a. Działa to tak sobie - super stabilne nie jest (choć chyba jest trochę lepiej niż na boxie). Nie ma wstecznego EPG (znaczy EPG jest, ale nie udało mi się z niego nic obejrzeć). Wyhacz sobie box-a za 99 zeta, podepnij boxa i TV pod to samo konto i potestuj. Taniej za 3 miesiące nie kupisz. Uwaga - aktywować pakiet startowy można tylko do końca marca.
 8. tomkep

  UPC-wi-free i... tv

  WiFree od UPC o ile wiem wymaga loginu poprzez WPA/WPA2 Enterprise (w przeciwieństwie do PSK uzywanego powszechnie w domach prywatnych i małych biznesach). Czy twój TV to wspiera? Player+ od NC+ na przykład tego nie wspiera, choć taką sieć widzi - nie zalogujesz się.
 9. tomkep

  nc+ telewizja na kartę

  Pace o ile się nie mylę działają bez doładowania bez problemu (działały na pewno przed aktywacją, a po wygaśnięciu karty o ile pamiętam też). Mydelniczki powinny działać bez doładowania, ale trzeba uważać, żeby nie zrobić reset-u do ustawień fabrycznych - po takiej akcji bez doładowania się nie odblokują. Duże nBox-y i nRecordery chyba musiały mieć aktywną kartę - ale pewny tego nie jestem, bo przerobiłem na Enigmę...
 10. tomkep

  Cyfrowy Polsat - Pre-paid

  Wygląda na to, że sukcesywnie ubijają dekodery własnościowe. Pisz reklamację, bo chyba nic innego nie pozostaje.
 11. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Heh, nawet moja żona narzeka, mimo, że sprzęt i możliwości jej się podobają. Mówi, że się nie da tego używać, bo ciągle leci jakaś zwiecha. Trudno się z tym nie zgodzić...
 12. tomkep

  Telewizja na Kartę HD

  Z tego co kojarzę, to nie. Były zestawy TNK HD z białym BSKA (w tym seria z tunerem USB do DVB-T). Jeśli się nie mylę, BSLA (i w ogóle nRecordery) pojawiły się po raz pierwszy w ofercie Świat HD.
 13. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Taaa, to pokazuje gdzie mają klienta, który płaci ich pensje. Ja jestem rozdarty. Ogólnie dość mi się ta zabawka podoba, żona by namiętnie korzystała wieczorami z przewijania wstecz, żeby coś z dnia obejrzeć (jak już by opanowała pilota), ale stabilność tego urządzenia jest beznadziejna. No i jeszcze ten pilot interferujący z pilotem od NBOX-a (oczywiście przerobionego), żeby trochę podbić jakość programów z naziemnej przy użyciu karty od TNK HD. Chyba sobie jednak odpuszczę. I jak będą dalej tak chrzanili, zarówno sprzedawany sprzęt, jak i wartość oferty i prezentowane treści, to chyba w ogóle sobie podaruję telewizję w jakiejkolwiek postaci.
 14. tomkep

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  Poprosić możesz, ale tego nie zrobią. Jadą z wzorców i nie sądzę, żeby dla Ciebie go zmienili. Nie ma szans.
 15. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  U mnie syn dzisiaj próbował oglądać CN, a tam wielki komunikat, że ze względu na ograniczenia licencyjne kanał jest niedostępny... WTF??? I to nie jest pierwszy raz.
×