Skocz do zawartości

tomkep

Użytkownicy
 • Zawartość

  1339
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

31 Dobra

O tomkep

 • Tytuł
  Połowa mocy ;)

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. tomkep

  Telewizja na Kartę HD

  Tak, ale chyba już w niej nie było BSKA/BSLA. co dla niektórych jest szczególnie interesujące. Może na początku w NC+ na kartę (tu o ile pamiętam dostawało się pakiet Domowy HD+ w prepaidzie) , ale już nie w NC+ na kartę z pakietem Start+, gdzie pojawiły się właśnie również moduły CI+ Nagra i dekodery PACE z Caymanami (też Nagra).
 2. tomkep

  Vu+ Duo 4K

  Próbował ktoś podłączać do tego tunera dodatkowe czytniki kart (jak np. TBS-3102)? Również więcej niż jeden, przez hub USB? Wbudowany jest jeden czytnik, a ja w porywie miałbym 4 karty do wsadzenia i się zastanawiam, na ile jest to wykonalne. Enigma na ITI-2849 (przynajmniej ta, którą ja mam) ma niezbędne drivery i support w oscamie (wiem, bo korzystam), a jak to wygląda na tym dekoderze?
 3. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Wi-Fi u mnie w ogóle odpada. Nie wspierają 802.1x, czyli pełnej autoryzacji, jedynie PSK, więc jestem na kablu.
 4. tomkep

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  O ile pamiętam, to dopóki nie ma wypowiedzenia, to nie ma rozmowy o jakichkolwiek darmowych miesiącach. Napisałeś i wysłałeś/dostarczyłeś?
 5. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Ma ktoś taki problem, że w trakcie oglądania telewizji na żywo na Playerze staje mu transmisja i po jakimś czasie ewentualnie wyskakuje błąd? Mam wrażenie, że tak się dzieje, jak startują reklamy albo przechodzi z jednej reklamy na inną, przynajmniej tak to widzę na BBC Brit.
 6. tomkep

  nc+ i przyszłość kart nieparowanych w Polsce

  200 tyś. kart, to ponad 10 tyś kart do wymiany na miesiąc (zakładając koniec na 31 października). To chyba sporo... Ale myślę, że tu nie tyle jest istotna liczba kart, a to ile z nich jest bez przypisanego dekodera. Bo te na 100% muszą wymienić i do tego wcisnąć swój sprzęt, co może być problematyczne. Resztę pewnie mogą przełączyć na Nagrę i wymieniać na spokojnie.
 7. tomkep

  player+ – wspólna oferta player.pl oraz nc+

  Też potwierdzam. Dostałem dzisiaj takie info z hello{at}player.pl:
 8. To, co robi NC+ z tymi stronami i serwisami SMS to kompletny idiotyzm. A najbardziej zabawny jest komunikat przed połączeniem z konsultantem, żeby właśnie skorzystać z serwisu SMS... Kiedyś idiotycznie blokowali ponowną rejestrację z tego samego numeru telefonu (chociaż jakiś czas temu, już po 8 latach to poprawili), teraz rozwalają ostatnią stronę...
 9. To raczej jakiś błąd w nadawaniu uprawnień, niż promocja. Jakiś czas temu na Darmowym tak właśnie z niczego działał AXN i White...
 10. tomkep

  N na kartę

  Oficjalnie można na module... A nieoficjalnie na karcie z jednego typu dekodera.
 11. tomkep

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Jeżli chcesz mieć multiroom, to CAM-a nie dostaniesz. Ani jako główny, ani jako dodatkowy.
 12. Ta oferta jest też na zestawach z Conaxem (mydelniczki) i większość kanałów jest nieparowana. Ale to inny temat.
 13. tomkep

  nc+ telewizja na kartę

  Nie do końca - zawsze mogli wpaść na pomysł zmiany oferty na lepszą... Znaczy się, działa dopóki masz opłacone, a potem musisz zmigrować na nowe, oczywiście lepsze (dla NC+), warunki.
 14. tomkep

  nc+ telewizja na kartę

  Dzisiaj, na stronie: https://ncplus.pl/telewizja-na-karte, znalazłem takie info: Dużo dekoderów musiało im jeszcze zostać do wyprzedania...
×