Jump to content

dawler

Users
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About dawler

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś z Was wie jak ogarnąć przejście z Netflixa, który opłacam swoją kartą na Netflixa z Cyfry? Głownie chodzi mi o to, czy najpierw wyłączyć płatności z karty, a dopiero potem aktywować z linka Canal+, czy to nie ma znaczenia i można dezaktywować kartę później? Już ogarnięte, taki komunikat dostałem przy przejściu: Opłata za korzystanie z serwisu Netflix będzie doliczana do Twojego rachunku Platforma CANAL+. Nie będziemy już pobierać opłaty za pomocą Twojej dotychczasowej metody płatności (PayPal).
 2. Był ofoliowany tuner jak i dysk oraz naklejki (plomby) na opakowaniu, nie widziałem oznak zużycia, a zapomniałem wspomnieć że byłem w tym punkcie w sobotę i nie mieli także miałem ustną rezerwacje, na moje oko funkel nówka nie śmigana.
 3. W salonie mieli do wyboru oba, więc wziąłem Technikolora, na razie wszystko śmiga. Wydaje mi się a nawet jestem przekonany że jest zdecydowanie lepszy obraz niż na wifi premium boxie (ostrość, jakość, jakby żywszy obraz).
 4. Witam, czytam ten temat i próśba czy w punkcie mogę sobie np zażyczyć technikolora? dziś wieczorem idę wymienić a z tego co śledzę temat "niby" ma lepszą funkcjonalność niż abd. Jeżeli to nie problem to użytkowników ewentualnie proszę o wypisanie parę + i -, tak w kilku słowach. Ślicznie i z góry dziękuje.
 5. Tak wiem, średnio mam to wyliczone 140 zł jak odejmiesz 87 za obecny abonament to wychodzi 53zl a teraz place 52 i tak za netflixa a mam jeszcze profity z tunera 4k i dodatkowych kanałów o których pisałem wcześniej, jestem zadowolony.
 6. Próbowałem niestety Pan twierdził że z Netflix się nie da najtaniej 5 zł najem miesięcznie aktywacja 0 zł, próbowałem jeszcze z aktywacją za 49 i najem 0 nie dało rady, ogólnie jestem zadowolony bo płaciłem 87 zł za extra z 8xC i HBO a netflixa i tak miałem odrębnie, średnio miesięcznie 2 zł więcej a mam MP eleveny filmboxy, brakuje mi jeszcze opisu Disney 2 m free i nat geo i Fox czy to też jakoś ukryte jest ? oby ten dekoder jednak był 4k bo się wk....e! Nie wiem czy to coś da ale to była jak się nie mylę z 4 rozmowa z Krakowem po złożeniu wypowiedzenia, poprzednie odrzucałem i głównie te rozmowy były prowadzone z kobitami, 2 lata temu to samo, nie wiem czy przypadek ale a facetami się szybciej dogaduje.
 7. https://zapodaj.net/767d9c778a787.png.html Panowie miał być dekoder 4K czy to prawidłowy opis.
 8. Wczoraj telefon z Krakowa super premium z Netflix łamaniec 109/12 m-cy plus 5 zł za dekoder 4k kolejne 12 m-cy 152 + 5 zł, dodatkowo free kanał erot. na 6 m-cy Disney 2 m-ce, nat. i chyba filmbox czy jakoś tak na 24 m-ce. Próbowałem za dekoder zejść do zera a zapłacić 49 za opłatę aktywacyjną, niestety nie dało rady. Poprosiłem o dzień do namysłu, próbować dalej za dekoder zejść do zera czy brać bo dziś będą dzwonić?
 9. Witam ponownie Po większych przemyśleniach (mam ofertę na koncie ztym że za dekoder 4k 10 zł miesięcznie chcą) zastanawiam sie nad supermpremium z netflixem (netflixa mam obecnie także zrezygnuje i wezmę z C+) ale zastanawia mnie jeden fakt czy ten netflix z C+ działa na tych samych zasadach co odrębne konto z netflixa tzn czy logowanie będzie można robić na 4 dowolne urządzenia? Czy jak z wifiboxa chciałbym przejść na dekoder 4K jest szansa za 0 i bez opłaty aktywacyjnej? Pozdrawiam.
 10. Taką ofertę biorę w ciemno (o ile zawiera pakiet canal+VOD), nie odbieram w takim razie do końca stycznia i czekam na wyłączenie sygnału , to samo im mówiłem za 86.99 bez multiromu i nie chciałem 4k, niestety nie dali ;(
 11. Tak zgadza się HBO na 24 m-ce, płace teraz 86,99 zł i chyba tym [beep]....e bo naprawdę jest to irytujące negocjujesz a jednych traktują lepiej innych gorzej, ciekawe co na to rzecznik bo tak myślę czy by nie napisać, bo jak to się ma do równego traktowania klienta! Mam netflixa i zaczynam się przyzwyczajać a jak nie chcą prawie 90 zł miesięcznie to im serdecznie po 10 latach podziękuje bo mam wrażenie co 2 lata gorzej z ofertami, miałem lige mistrzów i ligi zagraniczne teraz ich nie mam! kasa coraz większa a treści coraz mniej, mam już ich naprawdę dość!
 12. Gdzie ta oferta w takiej formie przychodzi na emaila czy do twojego nc+, mi za to samo bez multiromu chcieli 90 zł odrzuciłem. Orientujecie się może czy kolekcja CANAL+ VOD jest możliwa do uzyskania tylko z pakietem extra +?
 13. witajcie, czy ta kwota tj. 77,98 będzie obowiązywać całą umowę ? liczę i mamy 49.99 zł extra + Canal+ 25 zł + HBO od 6 m-ca 25 zł i wychodzi 100 zł od 6 mc-a 77,98 nawet nie wiem skąd się wzięła (chyba ze history 2,98) Pytam bo wypowiedzenie złożone dzwonią jak ze sr...ą ale jakoś mi w tym roku nie zależy, mam netflixa. Gdybym dostał taka ofertę jak kolega to można brać, pozdro. Obecnie mam 8x C+ HBO dopełnienie do extra i 2 zł za wifibox całość 86,99 zł umowa do końca stycznia 2020 r.
×
×
 • Create New...