Jump to content

lizbona

Users
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About lizbona

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale czy będzie różnica w szybkości działania pomiędzy nimi? Procesory na papierze to jedno a real to drugie.
 2. Witam, Proszę o pomoc. Stoję przed wyborem tunera SAT. Padło na 3 sztuki: - Vu+ Uno 4K SE (cena ok. 1100 zł, 2 rdzenie po 1,7 GHz, 2 GB RAM DDR3) - ZGEMMA H7S 4K (cena ok. 660 zł, 2 rdzenie po 1,7 GHz, 1 GB RAM DDR3) - Octagon SF8008 UHD (cena ok. 580 zł, procesor 4 rdzenie po 1,6 GHz, ok. 15.000 DMIPS, 1 GB RAM DDR4) Specyfikacje są różne.. Octagon teoretycznie najlepszy procesor, najszybszy RAM ale 1 GB, Vu+ wolniejszy procesor i RAM, ale za to 2 GB Który byście wybrali? Jest sens przepłacał 2x więcej do Vu+? To na czym mi zależy to design (tu wygrywa Vu) oraz szybkość działania (przełączanie kanałów) Będę wdzięczny za każde porady
 3. Witam, mieszkam w bloku, brak możliwości montażu anteny, brak unicable w instalacji, dekoder unicable z jednym SAT in. Do salonu podprowadzone 2 kable SAT. Czy technicznie jest możliwość aby zwrotnicą 2-1 wyprowadzić jeden kabel do dekodera i korzystać na deku z oglądania kanału X i nagrywania innego?
 4. wątpie, że ktoś ponosi takie koszty, skoro tak naprawde mając NC+ można obejrzeć wszystko. W między czasie zacząłem się domyslać że może chodzić o pewne rozwiązanie oparte na linuksie. Dziwne, że osoba publiczna korzystałaby z takiego rozwiązania
 5. Witam, Bardzo popularny komentator sportowy, podczas jednego z wywiadów powiedział, że posiada w domu dekoder umożliwiający oglądanie 11 zagranicznych platform (Sky UK, Sky DE, BeIN Sport itp) Zakładam, że mówiąc takie rzeczy nie jest to sposób obarczony paragrafami. Co to za dekoder? Ktoś coś wie?
 6. Drodzy forumowicze - czy pakiet mistrzowska piłka działa podobnie jak pakiet Eleven - w opcji włącz 2 dnia miesiąca i wyłącz pod koniec drugiego? Opłata za 1 mc?
×
×
 • Create New...