Jump to content

ancymonek

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About ancymonek

 • Rank
  Niedoświadczony

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Guzik prawda ... Wystarczy wgrać do tego Amiko nowy oscam z obsługą FEDC i wszystko wraca do stanu poprzedniego, można dalej korzystać ze sprzętu na dotychczasowych zasadach i nagrywać dwa programy jednocześnie. Roboty na jakieś cztery minuty.
 2. Ja nie czekałem nic, bo umowę dostawałem jeszcze podczas rozmowy z konsultantką. Po akceptacji umowy telewizyjnej próbowała mnie jeszcze namówić na telefon i internet i w tym czasie przyszedł email.
 3. Jak ktoś lubi kombinować i chce mieć tylko goły Extra+, to lepiej zejść na Comfort+ za 22,50 zł/24m i jak ktoś jest leniwy to poprzez ICA włączyć dopełnienie do Extra+ za 15 zł/12 m (po tym okresie minimalnym 12 miesięcy cena pozostaje bez mian i wynosi nadal 15 zł) lub powalczyć z konsultantem o stawkę 10 zł za dopełnienie do Extra+ ale wtedy do końca umowy podstawowej. Extra+ wychodzi wtedy za 22,50 + 15 = 37,50 zł lub 22,50 + 10 = 32,50 zł podczas gdy sam goły Extra+ najtaniej jest za 44,99 zł. W najgorszym przypadku jesteśmy wtedy 7,49 zł na plusie.
 4. Obecnie pakiet Comfort+ za 22,50 zł / 24 m od czerwca tego roku z darmowym dopełnieniem do Extra+ do końca lipca. Przed chwilą pod numerem 22 310 47 47 uzyskałem dopełnienie do pakietu Extra+ na kolejne miesiące za 10 zł przy zobowiązaniu do końca umowy podstawowej (na 24 miesiące). Wcześniej twierdzenie, że nie ma takiej oferty i nigdy nie było i że mogą mi jedynie zaoferować dopełnienie w cenie 15 zł do końca umowy ale, że jest to przy zobowiązaniu na 12 miesięcy i potem mogę z tego zrezygnować to nie wspominają (cena 15 zł obowiązuje w okresie zobowiązania 12 miesięcznego i potem kolejne 12 miesięcy ale już bez zobowiązania i też za 15 zł). Oferta uzyskana za przynajmniej czwartym jak nie piątym podejściem.
 5. Kłamią jak zwykle. Ja dla teściów brałem Start+ za 9,99 zł w czerwcu, więc jakieś trzydzieści kilka dni temu ... Dla siebie też w czerwcu przedłużałem Comfort+, mieli wyłącznie oferty za 34,99 zł / 15m lub 29,99 zł / 24 m. Gdy pozwiedzałem, że chcę Comfort+ ale za 22,50 zł to powiedzieli mi, że takiej oferty nie ma i nigdy nie było (i tak ze trzy razy). Gdy do końca umowy był już tylko tydzień nagle taka oferta się znalazła i okazało się, że jest już od kilku lat ... Nie słuchaj ich obecnych kłamstw i czekaj spokojnie do ostatnich dni umowy a oferta się znajdzie.
×
×
 • Create New...