Jump to content

mniam

Users
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About mniam

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 01/01/1972

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  BZ
 • Hobby
  Praca z ładnymi kobietami jest teoretycznie możliwa. Ale w praktyce wszystko stoi.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pudełko niepotrzebne. Co do przycisku opt : język dźwięku - polski język napisów - brak format obrazu- oryginalny teletext - brak To wszystkie opcje na danym kanale. Jak idzie jeden kanał to cicho trzeba przygłośnić , jak sie przełączy na inny to ryczy. Faktycznie ten dekoder to szrot Niewiem czy nie dało by się go wymienić ze względu na tą wadę jako niezgodny z umową. Tylko na co? Na inny szrot do MR
 2. I będą mierzyć odległość w ramach jednego gospodarstwa domowego dla MR. 😁
 3. Ten dekoder nie oferuje takiej funkcji dla pojedynczych kanałów niestety.
 4. Dzięki za pomoc ale w ustawieniach HD mam dźwięk HDMI- stereo ustawiony a dzieją się takie rzeczy.
 5. Dzisiaj zauważyłem że na niektórych kanałach nie działa mi przygłaśnianie i przyciszanie. Piktogramy się wyświetlają i zmieniają ale poziom dźwięku jest taki sam. Kabel hdmi. Jedynie jak sie pojawi przekreślony głośnik mute to znika dźwięk. Ale np. na History wszystko działa normalnie. Co jeszcze zauważyłem to różną głośność nadawania na różnych kanałach. Czy to normalne? Jeszcze co do zaprogramowania pilota by automatycznie włączał/wyłączał telewizor bez konieczności wciskania TV na pilocie. U mnie to nie działa. Próbowałem wielokrotnie z instrukcją obsługi. Jedynie co działa to przypisanie tv do tego pilota szrotu.
 6. Ja mam objaw że po nocy mam czarny ekran ale głos jest i po menu można chodzić. Jak przełączę na inny kanał to mam boot i tak w kółko. Byłem wczoraj w punkcie w Busku Zdroju, chciałem go wymienić ale sprzedawca coś tam posprawdzał i powiedział że jakaś aktualizacja się dograła chociaż ja żadnych aktualizacji już nie miałem. Więc ściemniał by mi go nie wymienić przypadkiem. Oddał mi go po pół godzinie i faktycznie chodził wczoraj bez problemu. Dzisiaj po nocy wstaję chcę załączyć a tu czarny ekran głos jest i boot. Robiłem już przywracanie ustawień bez karty i anteny ze 2 razy przed oddaniem go do punktu i nic to nie dało. Na infolinii wczoraj kazali mi go wymienić. Jest to u[beep]liwe bo ja do punktu mam 20km w jedną stronę a oni wiedzą że sprzedają uszkodzone dekodery a tym samym narażają klientów na dodatkowe koszty. I dzisiaj zaś muszę grzać 40km by wymienić dekoder. Ciekawe co powie dzisiaj sprzedawca.
 7. Nie interesuje mnie wyłączanie telewizora osobnym przyciskiem. Wyłączam tuner i telewizor ma zniknąć. Dekoder się przycina i nie reaguje na pilota ale jak sie mu da minutę to wraca do życia. Szczególnie jak się szybko przelatuje po kanałach. On przypomina playera boxa.
 8. Czy ten dek ma opcję CEC bo coś nie widzę w menu i muszę wyłączać osobno tv?
 9. Ja dzisiaj brałem 2 deki wifi do MR i za obydwa aktywacja po 0zł i za obydwa 6miesięcy za darmo potem od grudnia po 10zeta za każdy. Spieszcie się bo niedługo braknie deków.
 10. No to widać że co region Polski i inna centrala lub inna sieć to jest inaczej. Ja dzwonię z plusa i nie mam nic co by mi blokowało. Próbuje z 2 telefonów tyle że są w plusie i kicha.
 11. Miałem o to samo pytac bo złożyłem wypowiedzenie gdyż nie chcą mi dać MR za 0 tylko każą płacić aktywację 99zł. Dzwonię na122947850 a tam nie ma takiego numeru. Czyżby enka padła?
 12. Dla mnie mają tylko jeden dekoder za 99zł a dla nowych klientów albo za 49zł albo za 0zł aktywacja.
×
×
 • Create New...