Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, PowerTV napisał:

Bierzemy pod uwagę wszystkie opinie, ale wprowadzanie zmian w oprawie kanału na żywo w tym trudnym czasie nie jest proste.

No błagam, nie !!!! :doh: Siąść przed komputerem i zmniejszyć logo, wpisać spółki do scroll'a z nazwą indeksu przed nimi. No naprawdę wprowadzenie takich zmian w tym trudnym okresie nie jest proste. :chair:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem w tym że na android Smart tv pokazuje biznes 24 HD jako kanał płatny brak dostępu do kanału mimo iż w newsie na sat kurier jest napisane ze kanał jest dostępny w podstawowym pakiecie z reklamami który zresztą posiadam ktoś wie o co chodzi....? ?

Edytowane przez Mati06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WP Pilot strasznie miesza. Najpierw utworzyli na stronie pakiet Biz24 obejmujący 32 kanały. Potem zmienili jego nazwę na Biznes. Następnie zmniejszyli liczbę kanałów w tym pakiecie do jednego. W międzyczasie Biznes24 można było oglądać w pakiecie bezpłatnym, z dodatkowymi reklamami. Teraz wyłączono taką możliwość. Zaktualizowałam już newsa. Mam nadzieję, że nie będą nic już zmieniać.

https://satkurier.pl/news/191111/biznes24-w-ofercie-wp-pilot.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyszka za 1 kanał biznesowy, który ma tylko kilka godzin premierowego programu? Dla mnie za dużo, zwłaszcza, gdy każdy ma dostęp do oryginalnego Bloomberga za darmo na YouTube.

Podobne dyskusje polskich ekspertów do wysłuchania np. w serwisie money.pl

Ale życzę powodzenia w zdobywaniu widza tą drogą.

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Anita Kaźmierska napisał:

WP Pilot strasznie miesza. Najpierw utworzyli na stronie pakiet Biz24 obejmujący 32 kanały. Potem zmienili jego nazwę na Biznes. Następnie zmniejszyli liczbę kanałów w tym pakiecie do jednego. W międzyczasie Biznes24 można było oglądać w pakiecie bezpłatnym, z dodatkowymi reklamami. Teraz wyłączono taką możliwość. Zaktualizowałam już newsa. Mam nadzieję, że nie będą nic już zmieniać.

https://satkurier.pl/news/191111/biznes24-w-ofercie-wp-pilot.html

No właśnie fajnie że jest sprostowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maks27 napisał:

 

Ultrabox 4K to oficjalny dekoder od operatora i Biznes24 nie działa !!! 

 

Chyba  że to nie jest sprzęt platformy PC+ ?

Był problem zaraz po starcie , ale usunięto usterkę. Przynajmniej na Technicolor jest dostępny. Nie ma czego żałować. Kanał jest mega słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem był zgłaszany i ponawiane jedynie uprawnienia przez dział techniczny, nie sprawdzali czy jest błąd w dołączeniu kanału do pakietu tylko zwykłe ponowienie uprawnień, jeśli to ten błąd to nic nie pomogło. W tej sytuacji nie ma znaczenia jaki to dekoder skoro uprawnienia są aktualne i sygnał z anteny też poprawny co potwierdzali konsultanci działu technicznego jednak za każdym razem twierdzili że aktualizacja uprawnień pomoże, w ciągu 24 godzin lecz nie pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Generalnie nic mi do sposobu jak Winnicki prowadzi biznes, ale w tym calym projekcie to najwięcej jest chyba warta nazwa i domena xD nie ma streamu na yt, nke ma sensu dla telewizji biznezowej, bloomberg dowodem. parkiet.tv polecam jakby ktoś nie znał a chcial wiedzieć co Polacy mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu oglądam Biznes24. Nie rozumiem dlaczego zawsze trafiam na takie nudy jak koronawirus (nawet nie w kontekście giełdy) albo gospodarka Szwecji. Dlaczego tak mało o polskich spółkach? Nie wiem czy tylko ja trafiam na takie rozmowy czy tak zawsze jest. Lepiej chyba powtarzać dobre i ciekawe rozmowy niż robić oklepane na milionie innych kanałów tematycznych. To powinna być telewizja o polskiej giełdzie i spółkach na naszej giełdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...