Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Realizacja po taniości. Gościa należy zaprosić do studia. Poczęstować go kawą lub opłacić ewentualny dojazd do redakcji. Łatwiej poprosić gościa o spotkanie na teams lub na zoomie.

Wczoraj nawet był kuriozalny wywiad z ministrem Michałem Kołodziejczakiem, który trwał … 3 minuty ze względu na brak czasu antenowego. Ściśle przestrzegają przerw reklamowych, które wpadają z automatu co kwadrans. 
https://biznes24.pl/kolodziejczak-polska-nie-zgodzi-sie-na-zboze-z-ukrainy-rozmowa/

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, swordfish napisał(a):

Wczoraj nawet był kuriozalny wywiad z ministrem Michałem Kołodziejczakiem, który trwał … 3 minuty ze względu na brak czasu antenowego. Ściśle przestrzegają przerw reklamowych, które wpadają z automatu co kwadrans.

O tym wszystkim (zwłaszcza braku kultury w przypadku reklam i bezczelnego przerywania wypowiedzi "zaproszonym do studia gościom") pisałem w poście z 8 sierpnia 2022 roku na 22 podstronie, kiedy jeszcze regularnie oglądałem ten kanał. Jednak po wielu interwencjach, w zasadzie bez odzewu ze strony stacji, przestałem oglądać i tylko okazjonalnie włączę, aby sprawdzić, czy nadal wykonują tę chałturę "metodą gospodarczą".

 

Panie Młodkowski rób Pan coś, bo to wszystko trąci amatorszczyzną. Ile to już? Prawie 4 lata? I ... chwalicie się zasięgiem nominalnym, zamiast rzeczywistą liczbą widzów. Plansza powinna przedstawiać się następująco: w grudniu oglądało nas średnio 380 osób(?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czyżby po TVP nastąpił "skok na Biznes 24"? :lol2: Przełączając z kanału na kanał około 09:00 był tylko czarny ekran. Więc albo "zabrakło na prąd", albo ktoś "próbuje wrogo przejąć" od Romka ten kanał.

 

Z tym przejęciem to żart oczywiście. Tak, jakby ktoś, coś.

 

A tak już na poważnie, to obecnie emisja już przebiega normalnie? Ktoś ogląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2024 o 13:32, A&G napisał(a):

O tym wszystkim (zwłaszcza braku kultury w przypadku reklam i bezczelnego przerywania wypowiedzi "zaproszonym do studia gościom") pisałem w poście z 8 sierpnia 2022 roku na 22 podstronie, kiedy jeszcze regularnie oglądałem ten kanał. Jednak po wielu interwencjach, w zasadzie bez odzewu ze strony stacji, przestałem oglądać i tylko okazjonalnie włączę, aby sprawdzić, czy nadal wykonują tę chałturę "metodą gospodarczą".

 

Panie Młodkowski rób Pan coś, bo to wszystko trąci amatorszczyzną. Ile to już? Prawie 4 lata? I ... chwalicie się zasięgiem nominalnym, zamiast rzeczywistą liczbą widzów. Plansza powinna przedstawiać się następująco: w grudniu oglądało nas średnio 380 osób(?).

Zawsze z samego rana oglądam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, truszek napisał(a):

U mnie cały czas działa. Może problem występuje u Twojego operatora 

Nie do końca związane jest to z "operatorem" (Canal+), gdyż wieczorem (rano dzisiaj zresztą też) obraz już był, ale za to zniknęły wszystkie paski z notowaniami. Czyli nic się nie zmieniło od lat - pełen profesjonalizm. Cztery lata funkcjonowania i nadal takie błahe problemy, jak grafika. Żenada. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...