Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem napisania. Dziś jest ten dzień.

 

Dlaczego podczas waszych programów główny nacisk kładziecie na cenę ropy WTI? Przecież dla Polski ważniejszą jest cena ropy Brent. A na waszych dużych planszach przy cenach surowców nieustannie pokazywany jest benchmark WTI i to do niego właśnie się odnosicie podczas programów, mówiąc o cenach ropy. Nie oszukujmy się, w Polsce nadal króluje ropa "kontynentalna" i to jej cena jest wyznacznikiem cen paliw w Polsce. Łupki, łupkami, ale póki co cena amerykańskiej ropy jest dla naszego kraju drugorzędna.

 

Podsumowując - prosiłbym o zmianę na planszach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zapoznać się z Biznes24 po debiucie w VECTRZE. Pierwsze co, to zacząłem się zastanawiać dlaczego TVN i Polsat nie potrafiły utrzymać tego typu projektów? Tematyka biznesowa nie jest przecież niszowa, bo co n-ty Polak ma swój biznes bądź myśli o założeniu takowego. Kluczem jest chyba przekazywanie tematów w sposób życiowy i poradnikowy.

TVN CNBC/Polsat Biznes kojarzą mi się z suchą ekonomią (choć przyznam, że niewiele oglądałem - zwłaszcza tego drugiego). Tymczasem "Baznes24" :) omawia tematy, które mogą zainteresować zwykłego konsumenta, nie tylko biznesmana. Fajnie, że gośćmi programów są przedstawiciele różnych firm, a nie tylko ekonomiczna śmietanka. Zauważyłem też magazyny analizujące działalność firm w trakcie pandemii - tematyka jak najbardziej potrzebna! 

 

Co do samych kwestii realizacyjnych:

++ czytelne i estetyczne grafiki

++ miły dźwięk jingla, przypomina mi motyw muzyczny CNN. Dobrze, że oprawa nie prezentuje się niczym dawne TV Biznes (z wysokodżwiękowym jinglem przypominającym intro kasety VHS z bajką Hanna Barbery)

 

-- co jak co, ale jestem zwolennikiem studio z widocznym newsroomem. Wiadomo, że to już wymaga pewnych nakładów, ale może uda się kiedyś zorganizować niewielką, ale jakąś "przestrzeń". Swego czasu podobały mi się studia newsowe mniejszych stacji takich jak TVS/Nowa TV (ta pierwsze używa go niestety rzadko, a ZPR poniosło klęskę... więc w sumie studio nie pomogło :D )

 

P.S Zauważyliście, że trójkącik z logo B/\ZNES przeistoczył się w zajączka? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2021 o 23:02, CYFROmaniak napisał:

P.S Zauważyliście, że trójkącik z logo B/\ZNES przeistoczył się w zajączka? ;-)

Bardzo sympatyczne. Oby tak cały czas (co roku), przy różnych okazjach. Taka niepisana tradycja.

 

Ale to nie jedyna zmiana (vide scroll). Napiszę tak - jestem bardzo miło zaskoczony. Wszystko co ciśnie mi się na usta to super :brawo: Właśnie o to mi chodziło. Chapeau bas @PowerTV. :hello:Idealnie góra dla WIG20, dół dla pozostałych z informacją, który właśnie. :beer:

 

Dziękuję za "uszanowanie kaprysu starszej pani" jak mawiał klasyk. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maba napisał:

Może streaming Ci się zawiesił na grudniu? Patrzę na pasek i Idei tam nie ma.

Nie oglądam streamingu tylko przekaz przez sat. Wczoraj wg stacji akcje IB poszły w gorę półtora procent. Nie sądzę aby tak szybko zareagowali z korektą skoro przez trzy miesiące tego nie zrobili. O takich kwiatkach jak różnice w kursach na zamknięcie sesji nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Firma Forresterów dobrze sobie radzi od 34 lat pomimo, że jej pracownicy zajmują się głównie romansami i intrygami. Ciekawy model biznesowy. Pan Młodkowski mógłby przeanalizować ;)

 

A tak na poważnie - nie, Biznes 24 nie będzie pokazywał serialu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, vigoo napisał:

Czy na Biznes24 także będzie pokazywana "Moda na sukces"? 

W końcu to najdroższy zakup całego koncernu, więc każda możliwość jego zmonetyzowania powinna zostać wykorzystana!

Czy mi się wydaję, czy w tym wpisie jest tylko mnóstwo złośliwości i nic poza tym?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...