Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W niedzielę - 20 marca kanałowi Biznes24 minęły 2 lata. 

Cytat

Rocznica startu zbiega się z szeregiem nowych wydarzeń w stacji: dla widzów zostały przygotowane nowe formaty, które już wkrótce pojawią się na antenie, nowe twarze, które dołączają do zespołu dziennikarskiego a mobilni odbiorcy informacji biznesowych dostaną od dziś dostęp do internetowego radia BIZNES24.

Podobno wystartowało radio internetowe Biznes24 - z poziomu przeglądarki internetowej, na razie ze strumieniem zapewne z telewizji B24, nie jestem pewny, bo jego znaleźć nie mogę, nigdzie linku, nawet na FB, czy na stronie nie widzę z tym

Cytat

Od dzisiaj BIZNES24 jest również dostępny w wersji audio – stacja uruchamia radio internetowe, którego można słuchać z poziomu przeglądarki internetowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów, chcemy ułatwić aktywnym przedsiębiorcom dostęp do najważniejszych informacji, nie tylko przed telewizorem, ale także wtedy, kiedy obraz jest mniej istotny – w samochodzie czy biegając na bieżni.

Więcej na ich stronie: https://biznes24.pl/biznes24-ma-dwa-lata/

Edytowane przez arkbogumil01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem czy operatorzy płatnej TV w Polsce, którzy mają w swoich pakietach ten kanał będą z tego zadowoleni? :-)

Tak przy okazji kto tam zarządza emisją? W trakcie przerwy na reklamy nadal jest na ekranie grafika kanałów w tym nie tylko logo stacji ale wszystkie paski z kursami spółek, walut itd. Przez to zasłaniane są w sporej powierzchni ekranu emitowane spoty reklamowe. Na miejscu reklamodawców bym podziękować sprzedawcy czasu reklamowego w tym kanale. :-)

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dennego kanału jeszcze nie widziałem. "Profesjonalizm" pełną gębą. Kanał, który mówi o zarabianiu pieniędzy, gdzie informacje są na wagę złota lub jak kto woli, warte czasami kilkadziesiąt tysięcy złotych, pokazuje nieaktualne dane kursowe spółek. :facepalm: Rewelacja. Amatorszczyzna rodem z przedszkola, a nie telewizja o biznesie. Po panu Młodkowskim można by się spodziewać więcej, niż amatorki i to najniższych lotów. Wydawało by się, iż wyuczył się warsztatu pod skrzydłami TVN i CNBC, a tu jednak prezentuje żenujący poziom. Same wpadki techniczne, nieaktualne dane, 80-90% czasu to powtórki, żadnych wejść na żywo z giełdy (to już poznańska TV Biznes lata temu miała swoje "studio" na GPW i wejścia z niej na żywo). Żadnych gości w studio :? , scroll przeskakujący niemal non stop, pokazujący czasami przez 10-15 minut notowania wciąż tych samych spółek (na CNBC, Bloomberg TV jakoś nie ma z tym problemów i notowania na scroll'u nie przeskakują jak głupie, tylko są prezentowane w sposób płynny).

 

O ile mnie pamięć nie myli, w studio chyba nie było jeszcze żadnego gościa tak naprawdę, tylko ciągle łączenia komputerowe z problemami oczywiście, to obraz znika, to dźwięk, i to bezczelne przerywanie wypowiedzi wpół słowa, bo reklamy. :chair: Gdzie kultura? Gdzie profesjonalizm? Co to za telewizja, w studio której nie było jeszcze nikogo poza ludźmi pracującymi w stacji. Dno, po prostu dno. Biznes 24 to parodia telewizji, a nie telewizja. Oglądalność na poziomie 340-378 osób - szaleństwo.

 

Panie Młodkowski - zwijaj się pan, bo szkoda pieniędzy. Jak to mówi stare polskie przysłowie - z tej mąki chleba nie będzie.

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

To podasz przykłady? Znam parkiet.TV od gremi i co jeszcze?

Kanały o naganiaczach na kryptowaluty czy wywiad w maybachu albo "przygody przedsiebiorcow" to nie jest poważna zawartość

O dziwo mają wywiady z prezesami spółek jak włączałem, ciekawe jak to robią, prezesi chcą występować w telewizji biznesowej dla lansu? default_smile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Oglądam od rana Biznes24 i niestety w kółko leci to samo. Co 30 minut wywiad z tą samą osobą. Gościu opowiada o notowaniu akcji z godziny 10.15, a na zegarze 11.15 :D Co 15 minut ta sama informacja, że tylko kurs Asseco idzie w górę. Wchodzę na stooq i patrzę w notowania a tam CD Projekt też na plusie. Generalnie straszna kicha. Myślałem, że jednak info będzie szło na bieżąco, a oni nakręcą 2 materiały i zapętlają. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Podczas transmisji z wyścigów konnych z toru na Służewcu cały czas lecą paski z notowaniami na górze i na dole ekranu. Na czas transmisji powinni wyłączyć paski. One zasłaniają grafikę ekranową, np. gdy komentatorzy pokazują tabelkę z wynikami wyścigów.

Oczywiście te wyścigi można oglądać na YouTube i tam nie ma żadnego loga oraz pasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...