Jump to content

igorek

Users
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

About igorek

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Drogie Gold TV, Oglądam Was czasami, ale nigdy tak długo i często jak Extra Klasykę w Power TV. Czy jest szansa na jakąś dłuższą wersję w Gold TV tego programu? Jakiś program z Eurodance z lat 90? Np. między godz. 16 a 18? Bo wtedy jest przerwa z tym programem na Power TV?
 2. Vh1 zmieniają w MTV 80s a MTV Rocks W MTV 90s. To będzie poważna konkurencja dla Starsów. W MTV mają lepszą bibliotekę. Z drugiej strony nie umieją z niej korzystać a redaktor naczelny Starsów to prawdziwy pasjonat. Zapowiada się bardzo ciekawie ten październik
 3. Fajnie grają w Gold TV, ale jakość sygnału nie powala.
 4. @PowerTV A może w TO!TV też wrzucicie Ekstra Klasykę, uważam że na Power tv jest jej zdecydowanie za mało.
 5. Od jakiegoś czasu oglądam Biznes24. Nie rozumiem dlaczego zawsze trafiam na takie nudy jak koronawirus (nawet nie w kontekście giełdy) albo gospodarka Szwecji. Dlaczego tak mało o polskich spółkach? Nie wiem czy tylko ja trafiam na takie rozmowy czy tak zawsze jest. Lepiej chyba powtarzać dobre i ciekawe rozmowy niż robić oklepane na milionie innych kanałów tematycznych. To powinna być telewizja o polskiej giełdzie i spółkach na naszej giełdzie.
 6. Pół godziny temu włączyłem na chwilę Stars.tv i miałem chwilę później włączyć serial - przy każdym kawałku sobie myślę, że jak tylko ten się skończy to włączę serial. No i nie oglądam serialu tylko Best Synth-Pop :)
 7. Czy na Orange tv GO można oglądać Biznes24?
 8. Czy z nowym rokiem zmieniła się lista kanałów dostępnych w Multinagrywarce? Wydaje mi się, że tych kanałów było więcej. Na przykład TVP1 albo Power TV.
 9. @PowerTV Czy poprawiły się wyniki odkąd gracie nowy kontent na TOTV? Bardzo jestem ciekaw, bo sam często oglądam po zmianach.
 10. Wooow! Super oprawa!! Bardzo mi się podoba!
×
×
 • Create New...