Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam jak swego czasu, niektórzy fani CP dopytywali się na forum, czy Promo Orange TV będzie w Cyfrowym Polsacie (XD), więc trzeba to jeszcze kilka razy napisać, że nie będzie tego kanału w CP. Nie ma co płakać i tak byście nie oglądali, a my w PC+i tak nie będziemy oglądać, podobnie jak StudioMED TV, czy ktoś o tym kanale coś wspominał ostatnio wgl ?...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio faktycznie StudioMED TV nie oglądałem, ale skoro przypomniałeś o tym kanale to muszę tam zajrzeć, bo jeśliby dali tam teraz programy o koronawirusie w sensie medycznym to oglądalność by im na pewno wzrosła i tak samo uważam Biznes24 może się "wstrzelić" w popularną teraz tematykę, czyli sytuację gospodarczą.

 

Przypominam, że TVN24 też był przed startem wyśmiewany, a zamach na World Trade Center zmienił sytuację i identycznie może być tutaj.

 

Na pewno kodowanie kanału jest kiepskim pomysłem, zwłaszcza na początek, bo powinien być FTA, ale rozumiem, że nie miały na to wpływu licencje, ani ekskluzywność oferty, a "promocja" w cenie, za miejsce na satelicie ????

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wszyscy z tymi numerami.

 

Jak jeszcze miałem swego czasu Nkę, później nc+ to nawet nie wiedziałem na jakich numerach znajdują się dane kanały. Po prostu wchodziłem w EPG, wybierałem tematycznie np. film, serial, sport, dokument i sprawdzałem co sobie leci na danym kanale i przez EPG włączałem dany kanał. Ich numeracja zupełnie mnie nie interesowała bo dany kanał włączałem właśnie z poziomu EPG a nie wciskając numerki na pilocie albo skacząc góra-dół.

Dodatkowo najczęściej oglądane kanały miałem na liście ulubionych.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Frazes napisał:

Ostatnio faktycznie StudioMED TV nie oglądałem, ale skoro przypomniałeś o tym kanale to muszę tam zajrzeć, bo jeśliby dali tam teraz programy o koronawirusie w sensie medycznym to oglądalność by im na pewno wzrosła i tak samo uważam Biznes24 może się "wstrzelić" w popularną teraz tematykę, czyli sytuację gospodarczą.

  

Przypominam, że TVN24 też był przed startem wyśmiewany, a zamach na World Trade Center zmienił sytuację i identycznie może być tutaj. 

Wydaje mi się, że jednak TVN24 miał nieco łatwiej, bo to jest stacja ogólnoinformacyjna. Nie twierdzę, że Biznes24 nie ma kompletnie żadnych szans, bo faktycznie tej tematyki biznesowej w obecnie nadających kanałach praktycznie nie ma. Jednak jeśli ma to wyglądać tak, jak jest zapowiadane obecnie, czyli te 2 dość krótkie pasma na żywo, to trochę trudniej może być. Żeby taka stacja przyciągnęła widzów, to musiałaby być takim polskim CNBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kirk napisał:

Wydaje mi się, że jednak TVN24 miał nieco łatwiej, bo to jest stacja ogólnoinformacyjna. Nie twierdzę, że Biznes24 nie ma kompletnie żadnych szans, bo faktycznie tej tematyki biznesowej w obecnie nadających kanałach praktycznie nie ma. Jednak jeśli ma to wyglądać tak, jak jest zapowiadane obecnie, czyli te 2 dość krótkie pasma na żywo, to trochę trudniej może być. Żeby taka stacja przyciągnęła widzów, to musiałaby być takim polskim CNBC.

 

Można zaryzykować według mnie tezę, że Biznes24 już przebił CNBC, bo od samego początku będzie nadawać jako kanał HD, a CNBC dopiero od niedawna w europie nadaje w jakości HD ? .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać. TVN 24 to jednak nadawca innego pokroju i wiadome było, że sobie poradzi. Temu kanałowi przyszłości świetlanej nie wróżę. Tak dalekie miejsce na liście sprawi, że szarzy ludzie nawet nie dowiedzą się o jego istnieniu, podobnie zresztą jak nie wiedzą o istnieniu Junior Music czy innych kanałów tego nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, że Biznes24 ma się pojawić w niektórych multipleksach DVB-T.

 

https://satkurier.pl/news/190235/biznes24-tymczasowo-takze-w-dvb-t.html

 

Dobry pomysł, ale jednak taki sam ruch na satelicie, czyli tymczasowa emisja FTA też by się przydała i to nie tylko ze względu na sytuację z wirusem, ale promocję kanału na starcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzję właścicielską jako operator multipleksów i nadawca wielu kanałów telewizyjnych, że kanał Biznes24 pojawi się od 20 marca także w naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T i będzie dostępny w tej formie przynajmniej do czasu odwołania epidemii/pandemii koronawirusa w Polsce

Aha, czyli pewnie do lata będzie w NTC. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...