Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Adam d napisał:

Po około 4 miesiącach i 11 dniach nadawania stacja ma naprawdę wierną widownię... 243 widzów zdecydowało się na śledzenie poczynań Pana Romana z jego jak sam to przyznał niższowym kanałem, gdzie najwięcej widzów miało z Biznes24 styczność w... Niedzielę Wielkanocną

No to jedno słowo się nasuwa, kanał tworzony dla Idei :)

Odliczam czas do zamknięcia projektu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze życzę sukcesu, ale dwa największe giganty na polskim rynku praktycznie zamroziły podobne projekty, kanały wegetują jako powtórki lub duble równoległych transmisji z głównej anteny. Nawet tematyka międzynarodowa nie przekonała widowni.

To są tematy dla specyficznego widza to prawda. Ale tych specyficznych widzów jest garstka, także w UPC :)

 

Osobiście poświeciłem temu kanałowi 5 minut od dnia uruchomienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Vectra wolała dodać RT HD zamiast wycofać i dać Biznes 24 i do tej pory ma informacje na info a mija miesiąc od dodania

 

 

33 minuty temu, PowerTV napisał:

Kanał się dopiero rozwija. Dziś trafił do szerokiej dystrybucji w UPC Polska. Wszystko jeszcze przed nami :)

Spróbujcie wejść do oferty Play Now bo w Canal+ przez internet ma drogie pakiety i dziwnie je układają np. TNT, Kino Polska czy AXN w pakiecie Fun & Info a nie Film a Canal+ Seriale i Canal+ Dokument mimo wszystko w FILM

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie kanały w Polsce nie mają szerokiej widowni, a szkoda, bo potencjał na pewno jest. Sam lubiłem oglądać programy Blajera czy Młotkowskiego. Tylko według mnie takiego typu programy lepiej by się "sprzedawały" jako blok w jakimś kanale, a nie jako osobny kanał.

 

Może jak dystrybucja kanału się poszerzy i kanał będzie trzymał dobry poziom to i widownia się znajdzie. W końcu zagraniczne kanały tego typu raczej mają się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze. To dopiero pierwsze miesiące nadawania, a już mamy na stałe pakiet Select w UPC Polska. Mamy Orange TV, mamy Toya i mamy od samego początku także Platformę CANAL+.

Vectra+Multimedia też na pewno w odpowiednim czasie włączą kanał BIZNES24 do swojej oferty. Potrzebujemy zasięgu technicznego, aby budować widownię i zwiększać nakłady na produkcję contentu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV A czy jest jakakolwiek możliwość przesunięcia kanału na lepszą pozycję w ofercie PC+? Jestem przekonany, że z 80-90% abonentów nawet nie jest świadoma, że w ogóle taki kanał istnieje. Ostatnio przy okazji B24 przypomniałem sobie, że istnieje coś takiego jak TV Republika, nieco dalej, bo na kanale 217. Pomijam tutaj kwestię braku wolnych miejsc, powiedzmy że takowe by się pojawiło.

 

W kablówkach nie ma tego problemu, bo tam zazwyczaj jest grupa kanałów informacyjno-publicystycznych i na tym rzeczywiście można coś budować, będąc przy Polsat News czy TVN24 BiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko pojawi się taka możliwość (czyt. zwolni się jakiś slot w EPG), to BIZNES24 ma ogromne szanse wskoczyć bliżej stacji informacyjnych w PC+. Aspirujemy do bycia w pierwszej 50-ce kanałów, tak samo jak Superstacja, Polsat News 2 czy TVN24 BIS. Te 2 ostatnie emitują tylko powtórki z głównych anten, więc poniekąd sztucznie blokują pozycje premium w EPG.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze. ? Widać, że dobrze macie to przeanalizowane, bo właśnie myślałem o pierwszej 50-tce, do Cinemaxów. Przykładowo kanał 88. niby byłby lepszy, ale nie zrobiłby rewolucji przy takiej tematyce stacji.

 

Podejrzewam, że konkurencja trzyma i będzie trzymać te kanały tylko po to, aby właśnie utrzymać pozyc_jonowanie i zasięg u operatorów. Ale może stanie się cud i nastąpi czystka tych pół-dubli. Czego wam życzę.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeśli chodzi o jakość to tylko grafika jest wyraźna. Prowadzący jest lekko rozmyty. Inna wadą jest że gdy prowadzący coś mówi nagle puszczany jest blok reklamowy i to w programie ma żywo. Widać stacja jeszcze musi dopracować wszystko by było to profesjonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...