Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
55 minut temu, jeneka napisał:

@PowerTv wyjasnij dlaczego 213...no sami wiecie że to zerowa oglądalność no może 5 osób na krzyż? 

 

Są wolne miejsca bliżej. 

Za miejsca wyżej się płaci więcej. Proste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na module nCAM HD, z ofertą NC+ Mix i pakietem Extra+ od rana na Biznes24 jest komunikat "Brak dostępu (6)", czyli technicy Platformy Canal+ od tylu dni testowali sobie ten przekaz, ale oczywiście dołączenie kompletu systemów kodowania i poprawnych uprawnień zostawili na ostatnią chwilę i teraz są problemy, a trzeba było ustawić sobie to już dawno, dać komplet systemów kodowania, uprawnienia i planszę np. z odliczaniem czasu do startu.

 

Takie są skutki, jak się chce wszystko na ostatnią chwilę zrobić, tylko właśnie co Ci technicy robili przez te wszystkie dni testów, zamiast to ustawić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna bieda…

 

Kanał biznesowy? Jak dla mnie to jest bardziej kanał lifestyle'owy o tematyce biznesowej i dodatkiem biznesu. Teraz lecą jakieś usypiające materiału z kanału Kadry w pigułce, które ściągnęliście z YouTube'a. Nie zdziwię się jak znalazłyby się tam materiały innych kanałów, np. Dla Pieniędzy. Nawet nie ogarnęliście, że tam pojawiają się paski z informacjami na cały ekran, przez co grafika ekranowa to zakrywa. Na zdjęciu od @PowerTV widać także symbole o dodatnich i ujemnych kursach spółek na giełdzie. Teraz tego nie ma.

 

Brakuje wskaźników dla WIG, WIG20 czy wybranych europejskich i światowych indeksów, które aktualizowałyby się NA ŻYWO. Tak samo kursy walut. Jest miejsce na trzeci pasek, który mógłby się przewijać z takimi dodatkowymi informacjami. Podczas reklam grafiki w ogóle nie schodzą z ekranu. Logotyp za duży! A co do samego logo… Ten trójkąt zamiast litery „i” naprawdę wygląda śmiesznie i słabo. Gdyby to było zamiast kropki nad nią, to może byłoby lepiej. Brakuje belek opisujących temat w danej chwili czy podpisujące nazwiska gości, prowadzających poza programem na żywo. Mniejszej belki z tytułem programu również nie ma. O ramówce nie wspomnę. Nie wiemy nic.

 

Koniec dnia o 16:30 i tylko 15 minut? Ciekawe rozumienie pór dnia. Czytanie z kartki? Aż tak budżetowo wszystko trzeba było robić, że nie starczyło na prompter? Za dużo rozwlekłego gadania… Studio, scenografie strasznie biedne i sterylne. Synchronizacja oprawy, dźwięki, przełączania kamer też do poprawy. Sam dźwięk również nie jest jakiś najlepszy. Jedyny plus to może to, że Biznes24 weszło na satelitę od razu w HD, co w przypadku MWE Networks nie jest taką oczywistością.

 

Nic dziwnego, że YBs5E3D.png wywaliła ten kanał na szary koniec. Takie 3/10, jakbym miał to ocenić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal nie mogę wystawić swojej oceny, bo ciągle zamiast zawartości widzę komunikat "Brak dostępu (6)", mimo ponowienia uprawnień, tzn. wszystkie kanały z pakietu Extra+ działają, poza właśnie Biznes24...

 

Ktoś odbiera ten kanał na module nCAM HD lub w ogóle na karcie w systemie Conax, bo może to tylko u mnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o "Koniec dnia", to ten program trwa nieco dłużej niż 15 minut, bo właśnie miałem przez chwilę podgląd, już o 17:00, na ten kanał, i szedł program na żywo. Widać jednak, że to jest niedopracowane. Nie mówię już o drobnostkach jak wpuszczenie dżingla porannego do programu popołudniowego, ale np. w tym momencie, gdy prezenter czyta notowania, to powinna wlecieć plansza z indeksami, a zamiast niej puszcza się kamerkę z Warszawy (i to na stopklatce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamodawca płaci za czas antenowy i może umieścić na dole ekranu ważną informację np. o czasie promocji.

Skoro zakryje to pasek nadawcy to nie ma sensu emisja danej reklamy skoro najważniejsze informacja może nie być pokazana adresatowi reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jeneka napisał:

@PowerTv wyjasnij dlaczego 213...no sami wiecie że to zerowa oglądalność no może 5 osób na krzyż? 

 

Są wolne miejsca bliżej. 

Serio w 2020 roku ktoś jeszcze skacze po kanałach przy użyciu numerków? To ja już za czasów Nki korzystałem tylko z EPG i nawet nie znałem numerów konkretnych kanałow na liście. Miałem swoje listy ulubionych i w ten sposób włączałem konkretny kanał a nie zapamiętując i klikając jakieś cyferki na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo jest za duże. Można je pomniejszyć. I jak dają podpis, kto jest gościem, to logo wchodzi na imię i nazwisko. Widać tylko końcówkę nazwiska i nie wiadomo jaką pełni funkcję dana osoba. Jeśli to był materiał wcześniej nagrany, to należy te podpisy dawać tam, gdzie nie ma pasków i loga.

Oglądałem przez chwilę i szału nie ma. Tak jak się spodziewałem, rozwleczony "Agrobiznes" z TVP z gadającymi głowami. Nie ma nic, co przyciągało uwagę. Paweł Blajer z TVN24 BIS (a za chwilę w TVP Info) zjada ich na śniadanie swoją żywiołowością i brawurą. Chyba ciekawsze studia biznesowe robi money.pl i WP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...