Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany jak dla mnie na lepsze. Górna część ekranu "zalatuje" mi TVN CNBC Biznes. Widać w tym palec Młodkowskiego. :lol2:

 

Teraz jeszcze tylko "drastyczne" zmniejszenie loga oraz:

 

1. dolny pasek szeroki WIG (wszystkie spółki),

2. górny poszczególne indeksy (WIG30, mWIG40, sWIG80) z informacją przed spółkami z jakiego indeksu będą teraz "płynąć" kursy spółek. No i najważniejsze "trójkąciki" i procenty przy cenach spółek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś dostępny program tej stacji?

Dołączyli do Orange TV od dziś, chciałem rzucić okiem ale w EPG od 10:30 do 16:30 nadawany jest program o nazwie "www.biznes24.pl". Przyznam szczerze, że nazwa niewiele mówi. Aktualnie jakaś rozmowa o "życiu" z kimś z branży muzycznej (?). Niezbyt intetesująca. Później od 16:30 do 17:30 "Koniec dnia" i do rana znowu pasmo ze stroną internetową w nazwie. 

Nie wiem czy to wina Orange TV czy po prostu sami nie wiecie co będziecie puszczać więc nic nie dajecie w EPG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV, Podobno kanał wPolsce.pl się zwija (podobno, bo są sprzeczne informacje), a jako że nie ma na rynku więcej kanałów informacyjnych, to CePe może być zmuszony (jak to mawia klasyk: Nie chcem, ale muszem) przygarnąć Biznes24 HaDe do oferty. :rofl:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Telewizji wPolsce.pl to stacje może przejąć ewentualnie Cyfrowy Polsat bądź usunąć ja z oferty nie dodając żadnego nowego kanału. Nie zapomnijmy o tym iż dzisiaj Prima aprilis i jest to tylko zart ze strony wPolsce.pl 

Z informacji jakie otrzymałem od Telewizji wPolsce.pl kanał nie zwija sie i nadal bedzie dostępny w Cyfrowym Polsacie jak internecie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neo_patryk napisał:

Zmuszony:?: To już tak nie działa, tym bardziej, że wPolsce.pl nawet nie jest kanałem gwarantowanym w CP. 

To niech zostaną zlikwidowane wszystkie stacje z Max HD i za nie niech nic nie dadzą, a wredy będzie można ten pakiet wycofać z oferty. :P

 

1 godzinę temu, Adamek92 napisał:

Nie zapomnijmy o tym iż dzisiaj Prima aprilis i jest to tylko zart ze strony wPolsce.pl 

 

News został opublikowany 30.03, więc pudło! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podobają ostatnie graficzne zmiany w Biznes24 i faktycznie tak jak ktoś wspomniał czuć tutaj duch TVN CNBC ? .

 

Co do loga to przedwczoraj wieczorem zauważyłem bardzo fajne logo Biznes24 (przeźroczyste litery na białym tle), które było wyświetlane w prawym górnym rogu, na obrazie internetowych transmisji w trakcie rozmów i w tym kierunku to powinno iść, jeśli chodzi o stałe logo ekranowe ( (w czasach TVN CNBC pamiętam w logo też były chyba przeźroczyste litery na białym tle i logo było w lewym górnym rogu, a z prawej strony od niego pasek z kursami walut oraz też chyba głównych indeksów).

 

W temacie dolnych pasków, to górny (biały) powinien być przeznaczony na notowania poszczególnych spółek, z tymże przed tym paskiem (z lewej) powinna być nazwa indeksu, z którego spółki aktualnie "lecą" (coś w stylu napisów "kraj", "świat" i "biznes" na pasku TVN24), natomiast na dolnym pasku (granatowym) powinny lecieć różne informacje gospodarcze, a z lewej jego strony powinna być aktualna data i godzina, z sekundami, bo to się nieraz przydaje, jeśli potrzeba ustawić dokładnie zegarek ? .

 

Czekam(y) oprócz tego na ramówkę w EPG na satelicie (a jak wygląda EPG Biznes24 w DVB-T???).

Edytowane przez Frazes
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Frazes napisał:

W temacie dolnych pasków, to górny (biały) powinien być przeznaczony na notowania poszczególnych spółek, z tymże przed tym paskiem (z lewej) powinna być nazwa indeksu, z którego spółki aktualnie "lecą" (coś w stylu napisów "kraj", "świat" i "biznes" na pasku TVN24)

O tym samym właśnie pisałem.

A tak w ogóle, czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć z jakiego indeksu są obecnie prezentowane spółki. Kto je wybrał do emisji? Pytam, ponieważ wygląda to tak, jakby jakiś decydent dokonał wyboru w stylu: dobra dajmy aaaa SA, dssww SA, fhdg SA, no i ... cdfvc SA. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panie @PowerTV, czy naprawdę tak ciężko wcielić w życie nasze propozycje na "uprofesjonalnienie" kanału? Pytam, ponieważ mam wrażenie, iż nikt z osób odpowiedzialnych za Biznes24 nie zapoznał się z naszymi propozycjami (brak jakichkolwiek, choćby najprostszych do wprowadzenia zmian).

Czy ktokolwiek z władz kanału tutaj zagląda? Czy może po prostu jak większość ludzi we współczesnym świecie, tak i wy macie innych (nas - widzów) i ich opinie w d.... !!!???!!! Jedynie słuszna wizja to ta, którą przyjęliście jeszcze przed startem i jej będziecie się kurczowo trzymać.

"Ani kroku w tył", co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...