Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.12.2019 o 21:04, Pawop napisał:

Co znaczy jakość marna? Pikseloza? Brak ostrości? Słaba płynność? Czy jeszcze coś innego?

 

Pikseloza, brak ostrosci, słaba płynność. Zajrzałem tam na kilka sekund i nie zgłębiałem tematu, bo oglądam bezpośrednio w TV, na pilocie mam przycisk Netflix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co tu kruszyć kopię?

Po pierwsze ta oferta pod względem cen to kpina z ludzi jeżeli C+ oferuje za 43 zeta wykastrowany Netflix czyli o ok 10 zł mniej niż full brany bezpośrednio w Netflixie na dodatek ze zobowiązaniem haha?,  na dodatek na  ułomnym deku za jaki uważam sprzęt C+.

Przecież to jawne szukanie jeleni i najgorsze jest, ze oni ich znajdą.

Bo jak wspomniał bodaj @Pawop forum SK to zaledwie marny procent i mało kto z abonentów Canalu czy CP orientuje się co i jak.

Tak szczerze to temat nadaje się do zamknięcia bo o czym tu pisać dalej?

O oszukiwaniu ludzi i szukaniu jeleni przez CANAL+?

Sami prowokują ludzi do piractwa, a potem wielki zdziw ze strony providerów o czym pisze na głównej Janusz Sulisz.

Ta oferta jest jeszcze bardziej absurdalna od tej po połączeniu NC+ i Cyfry kiedy to abonenci ''nie zrozumieli oferty''

Dalej prosimy C+ o nowości, Chiny czekają.

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tracer10 napisał:

Ale o co tu kruszyć kopię?

Po pierwsze ta oferta pod względem cen to kpina z ludzi jeżeli C+ oferuje za 43 zeta wykastrowany Netflix czyli o ok 10 zł mniej niż full brany bezpośrednio w Netflixie na dodatek ze zobowiązaniem haha?,  na dodatek na  ułomnym deku za jaki uważam sprzęt C+.

Przecież to jawne szukanie jeleni i najgorsze jest, ze oni ich znajdą.

Bo jak wspomniał bodaj @Pawop forum SK to zaledwie marny procent i mało kto z abonentów Canalu czy CP orientuje się co i jak.

Tak szczerze to temat nadaje się do zamknięcia bo o czym tu pisać dalej?

O oszukiwaniu ludzi i szukaniu jeleni przez CANAL+?

Sami prowokują ludzi do piractwa, a potem wielki zdziw ze strony providerów o czym pisze na głównej Janusz Sulisz.

Ta oferta jest jeszcze bardziej absurdalna od tej po połączeniu NC+ i Cyfry kiedy to abonenci ''nie zrozumieli oferty''

Dalej prosimy C+ o nowości, Chiny czekają.

Mogę się zgodzić tylko z informacją, że jest zobowiązanie. Reszta to:

- 43 zł to cena identyczna jak w Netflixie bezpośrednio ( masz taniej kosztem zobowiązania przez miesiące darmowe)

- skąd info, że wykastrowany? Jest to ta sama oferta.

- co do dekodera to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla Ciebie może ułomny bo korzystasz z własnych dekoderów ale nie każdy chce wydawać $$ na zakup własnego sprzętu. Powiedz to właśnie takim co nie chcą kupować sprzętu, a korzystają np z pace.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd sprzedawca APS ma to wiedzieć.? 

Zawsze operator na początku daje oferty niezrozumiałe.  Potem dostaje kubeł zimnej wody i wszystko jest ok. 

Z czasem napewno tak będzie.  Ale nie rozumiem, jak ktoś ma dostęp np.przez Play czy innego operatora to po co nagle potrzebny Canal+? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

- skąd info, że wykastrowany? Jest to ta sama oferta.

Nie do końca jest - bo tak jak było pisane 10 razy brak chociażby obsługi HDR czy Dolby Atmos w apce na dekoderze.

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, roberttosat napisał:

 

- skąd info, że wykastrowany? Jest to ta sama oferta.

 

Ja mam start+ z 10 C+ i c+4k na module. W zakładce poszerz swoją ofertę pojawiła się taka propozycja

f94363814db88.png

Zadzwoniłem na infolinię a tam gość powiedział mi że w superpremium 4k Netflix jest na 4 urządzenia i w 4k. Zaproponował też 2 miesiące Netflix-a gratis.

Także trzeba chyba jeszcze trochę poczekać aż to wszystko ogarną...

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bugmenot napisał:

Nie do końca jest - bo tak jak było pisane 10 razy brak chociażby obsługi HDR czy Dolby Atmos w apce na dekoderze.

 

 

O to biega, ale niektórzy jak widać nie do końca kaman.

@roberttosat napisałem wyraźnie, że cena 43 to jest tylko 10zł mniej od fulla w Netflix. I już samo to hańbi tą ofertę.

Co do dekoderów panie to współczuję każdemu komu zaoferują [ o ile ] Netflix na Pace.

Już składam wyrazy współczucia aczkolwiek tu wracamy do tego co napisałem, że orientujących się w aspektach HDR + jakość + np. fakt zobowiązania jest może 1% abonentów reszta to masa dla której Netflix na PACE to hicior lub Netflix na Ultrabox 4K na którym nie ma HDR i różnicy między tym 4K a dobrym full hd ci właśnie ludzie nie zobaczą.

Wracając do ceny to 43 zeta u mnie w ICA jest za Netflix TYLKO HD? na 2 ekrany.

Ten Netflix w moim przypadku od C+ jest wart może 25 zeta.

I chcesz mnie przekonywać, że to jest ok ze strony platformy kiedy dając 10 więcej mam fulla bez zobowiązań?

To w takim razie dajmy sobie siana.

Co do dekoderów to widzę co rusz Canal+ 4K z Ultraboxa i widzę u siebie z Vu+ Uno 4K SE.

Mam banana na gębie jak widzę mecze u siebie i porównam to z tym samym z Ultraboxa.?

Edytowane przez tracer10
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Netflix on-line a Netflix przez "skrzynkę NC+" on-line to zmniejszenie jakości bo jest się podwójnie inwigilowanym i nie pobiera się bezpośrednio treści z netu tylko przez skrzynkę. Po drugie jest to "nie eco" jak to się nam wmawia weszem i wobec a po trzecie "cyrograf" 

 

Nie oszukujmy się ale tylko "jeleń" to kupi i to tak który za PC+ wskoczył by w ogień?

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma taki dekoder jaki mu pasuje i jaki chce. Mi wymarzył się do OLEDA Vu+, komuś innemu starcza Ultrabox i ok nic mi do tego. Jak ktoś chce wykastrowany Netflix na canalowym deku to też ok, ale niech nie oczekuje tego co da mu Netflix bezpośrednio.

Edytowane przez Barti
Usunięto ostatnie zdanie w poście - nawiązanie do innego, usuniętego już fragmentu postu.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tam mają bałagan :lol2:;)

W moim ICA wylądowała taka super oferta. Może to i jest Netflix 4K , ale z tego co tu jest napisane to jest plan HD.

Ten kto tym się zajmuje powinien stracić pracę.....

 

Vip-Max.jpg

Edytowane przez kingofsouth
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, g0nz0s napisał:

Dobra to pokolei, do kazdego pakietu z NF udostepniany jest plan z 2 ekranami, za doplata 9zl mozemy miec 4 ekrany. W ramach pakietu VIP+ MAX dostajemy 2 ekrany plus zwiekszenie pakietu do najwyzszego 4 ekrany za 0zl.

 

VIP+ kosztuje 149,99

 

w przypadku nowej umowy z Superpremium pakiet netflixa to Premium 4k z 4 ekranami. Nie rozumiem tego płaczu że oferta nieopłacalna itp. Nowi klienci dostają Netflixa za darmo na rok, więc moim zdaniem oferta dla nowych klientów wybierających Superpremium jest ok. Nie rozumiem też mówienia że ktoś zostaje przy subskrybcji Netflixa bo na dekoderze jest gorzej. Przecież z konta można korzystać tak jak dotychczas, nikt nie ogranicza możliwości korzystnia z niego tylko do dekodera.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...