Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Próbuje odnowić członkostwo w Netflix przez dekoder Ultrabox4k z płatnościa za pomocą Canal + , ale logując się lub dołącz teraz dostaje linka na maila, aby dokończyć aktualizację konta z wyborem planu i metodą płatności. Nigdzie nie ma wyboru płatności za pomocą Canal+. Czy coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, jeśli teraz korzystam z Netflixa w wersji Premium wraz z 3 bliskimi osobami (ja opłacam abo) ale dostałem korzystną ofertę na infolinii Canal+ z Netflixem premium ale w cenie Standardu, czyli 43zł. Jeśli się zdecyduję to co dalej? Mogę przenieść tam obecne konto? Zależy mi na tym, bo każdy z użytkowników ma swoje ulubione listy filmów i seriali. Może mi ktoś tak łopatologicznie wyjaśnić jak to zrobić? Zależy mi też na tym, żeby bliscy nie mogli logować się do mojego konta w Canal+, a jedynie do Netflixa (do niego znają hasło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bugmenot napisał:

Zostaje stare konto, podpinasz pod nie płatności via PC+, dotychczasowy plan zmienia się na standard i tyle.

 

No właśnie promocja polega na tym, że będzie to nadal premium ale za 43 a nie 52 złote. Pytanie co muszę zrobić już po zakupie oferty na infolinii? Gdzie i jak podłączyć to obecne konto pod jedną fakturę z Canal+?

 

19 minut temu, ircios napisał:

Za 43 zeta to ja dostaje plan z 4k. Wystarczy co 2 miesiące odnawiać plan.

Co masz na myśli? Jak co 2 miesiące odnawiać plan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, apj napisał:

1. Jezeli zrezygnujesz z NF w ramach C+ to aby ponownie dołączyć, stwórz nowe konto na nowy e-mail.

Czyli jak dobrze rozumiem to jak zrezygnuje z Netflix na jakiś czas i potem będę chciał wrócić i znów opłacać go z rachunkiem w CANAL+ to muszę utworzyć w tym celu nowy e-mail i konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, jupiter napisał:

...Co masz na myśli? Jak co 2 miesiące odnawiać plan?

Dla mnie Netflix to miesiąc oglądania.  Potem już coraz to mniej. Dlatego włączam na miesiąc w promo najwyższy plan. Rezygnuje.  Miesiac później czy 2 dostaje najwyższy plan w cenie standard. Dlatego Twierdzę, że nie ma co się wiązać Netflixem umową. No chyba że , 4 korzysta, a 3 się zrzuca, poza właścicielem konta :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.02.2021 o 23:14, ircios napisał:

Dla mnie Netflix to miesiąc oglądania.  Potem już coraz to mniej. Dlatego włączam na miesiąc w promo najwyższy plan. Rezygnuje.  Miesiac później czy 2 dostaje najwyższy plan w cenie standard. Dlatego Twierdzę, że nie ma co się wiązać Netflixem umową. No chyba że , 4 korzysta, a 3 się zrzuca, poza właścicielem konta :-D

Dokładnie, myślę tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Ciągle myśle o wykupieniu netflix z c+ ale patrząc na poziom bezpieczeństwa ICA w C+ trochę się boje ktoś może mi powiedzieć jak wygląda takie połączenie czy można mieć inne hasło do netfixsa i inne do ica w c+? i czy pierwszy miesiąc jest za free? i w ogóle co myślicie o takim połączeniu szczególnie w kontekście plotek o podwyżce za netflixsa i netflix vs hbo go/max dzięki za pomoc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak..bo kiedyś chyba testowałeś  Netflixa i nie byłeś przekonany ;-)

Jak podpiszesz umowę długoterminową podwyżka cię ominie.

Jak dla mnie Netflix i HBO to podstawa jeśli chodzi o stream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ To chyba oczywiste, że hasło do Netflixa ustawiasz indywidualnie niż do SC+. Nie wiem skąd takie głupoty się Ciebie trzymają,że hasło musi być to samo.

Tak. Pierwszy miesiąc po uruchomieniu jest za free.

Nie ma żadnego ICA.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...