Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo słaby posiadam TV i do tego z niskiej półki.  :( Bez bajerów ;)

Może dlatego dla mnie jakość na Ultraboxie jest poprawna.

Edit:

Masz rację jakość na dekoderze jest fatalna :( Nie da się oglądać.

Jejku co ja teraz zrobię?:/

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszecie, że na deku jest kicha to ja pytam czy tam pracują kre..tyni?

U mnie na koncie w ICA jest propozycja dla mnie [ mam Extra+, 8C+, HBO ] z ceną za ten pakiet + Netflix po 1 miesiącu za pół ceny 142 zeta.

Teraz płacę 99 zł. Czyli policzyli mi za Netflixa Standard prawie tyle ile osobny Netflix Full.

Nie wiem czy oni mają ludzi za idio..tów czy co? Dochodzi do tego jakość która z tego co piszecie pozostawia wiele do myślenia.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kingofsouth napisał:

Ja nie wiem o co wam chodzi z tym obrazem.

Odpuść.

Narażasz się na totalną śmieszność....bo ktoś lepiej ogarnia temat. (Sierek)

Potem czytając Twe posty mamy dystans do prawdy...czy to nie jest wyłącznie wydumana prawda po Twojemu.  (bo ja mam najlepsze)  U mnie już od dawna przy czytaniu tej lektury zapala się: BAJER.

Prawda taka, że @Sierek  po prostu wie o czym mówi. I nie mówi tego aby "zakasować" czytelników.

Edytowane przez zuzik1111
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Będą zmiany w ofercie CANAL+ NETFLIX:

 

Cytat

Drodzy fani i abonenci CANAL+,
Wasze zainteresowanie ofertą CANAL+ z Netflixem jest ogromne, z czego bardzo się cieszymy. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Chcieliśmy dostarczyć nową ofertę możliwie szybko, przez co nie zdążyliśmy przygotować w systemach części ofert dla obecnych klientów CANAL+. Bierzemy sobie do serca Wasze wszystkie uwagi i pracujemy bez wytchnienia, aby każdemu z Was zaproponować atrakcyjną ofertę. Jesteście dla nas bardzo ważni. Już w najbliższych dniach będziecie mogli zobaczyć i skorzystać z nowych ofert łączonych CANAL+ i Netflix. Poinformujemy Was o wprowadzonych zmianach – pierwsze z nich pojawią się w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiamy,
Zespół CANAL+

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pp03 napisał:

zamowilem opcje "poszerz oferte", zalogowalem sie na netflixa i w opcjach konta po kliknieciu zmień plan i wybraniu premium (4k) jest gwiazdka "dodatkowo 9zł/mies do abonamentu"

i na dole opis gwiazdki * Rzeczywista cena może być niższa, w zależności od oferty Platforma CANAL+. Cena będzie widoczna na Twoim rachunku Platforma CANAL+.

po zalogowaniu sie do ica klikam szczegoly oferty i w opcjach dodatkowych mam netflix 4k cena cennikowa 9zł/mies, a aktualna cena 0zł/mies, obok cen jest kolumna akcja i aktywny przycisk wyłącz

Edytowane przez pp03
niekompletny post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 09:35, _Artek_ napisał:

Nie o to chodzi.......chodzi o to że netflix powstał dla ludzi którzy nie chcą się wiązać długotrwałymi umowami..... ciekawe czy będzie można na dekoderze zalogować się do netfliksa kontem z niezależną subskybcją netflixsa 

Netflix powstał aby zarabiać. I to najróżniejszymi metodami. A im wiecej naiwnych tym lepiej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, maniek357 napisał:

Dostałem dziś w ICA świetną ofertę na Comfort+ Canal+ i Netflix. Jedyne 132,99 zł miesięcznie :facepalm:Za samego Netflixa HD mam dopłacać 68,99 zł (obecnie za Comfort+ i Canal+ płacę 64,99). Nie rozumiem tej oferty ... ?

nie jestes sam ja teraz place za pakiet Extra z C+ i HBO 79.99 a jakbym chcial Netflixa to chca ode mnie pierwszy miech za 99.99 potem przez 12 miesiecy 142,99 a pożniej 172,99 gdzie nie ma 4K w tym pakiecie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, shevchenko1987 napisał:

Jest już i u mnie. Wrocilem z pracy. Żadnej interakcji z mojej strony nie musiało być.

 

Odtwarza materiały w 4K. Właśnie oglądam trzeci sezon Narcosa (2160 / 15.25 Mbps).

 

Odtwarza ale bez HDR,  nie wspominając o innych brakach  jak Dolby Vision czy  Dolby Atmos  Oglądanie podstawowego 4K  to żadna frajda i płacą tyle samo a w zamian dostać wykastrowany NETFLIX :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tracer10 napisał:

Skoro piszecie, że na deku jest kicha to ja pytam czy tam pracują kre..tyni?

U mnie na koncie w ICA jest propozycja dla mnie [ mam Extra+, 8C+, HBO ] z ceną za ten pakiet + Netflix po 1 miesiącu za pół ceny 142 zeta.

Teraz płacę 99 zł. Czyli policzyli mi za Netflixa Standard prawie tyle ile osobny Netflix Full.

Nie wiem czy oni mają ludzi za idio..tów czy co? Dochodzi do tego jakość która z tego co piszecie pozostawia wiele do myślenia.

za Netflixa masz ofertę  za 43 zł, czyli dokładnie tyle ile Netflix kosztuje jako osobna aplikacja, czyli bez sensu oferta, zero zysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, maniek357 napisał:

Dostałem dziś w ICA świetną ofertę na Comfort+ Canal+ i Netflix. Jedyne 132,99 zł miesięcznie :facepalm:Za samego Netflixa HD mam dopłacać 68,99 zł (obecnie za Comfort+ i Canal+ płacę 64,99). Nie rozumiem tej oferty ... ?

bardzo prosta sprawa, comfort+ z canal+ kosztuje normalnie 89,99 do tego Netflix standard za 43 zł i masz 132,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrubyBubu

No tak, nie każdy ma HDR, nie wspominając już o Atmosie, coraz ciekawsze te Wasze spostrzeżenia dotyczące jakości, nagle już cyferki nie interesują tylko że jest gorzej , zachwycacie się C+ 4k na którym jest HDR tam gdzie go nie powinno być albo odwrotnie i w tym przypadku róznice widać jak się korzysta z modułu. Jeżeli ktoś ma Tv z aplikacją to wątpie żeby korzystał z dekodera, a reszta która nie ma Smarta to i nie ma 4k że o HDR nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...