Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, Emil.1603 napisał:

Nic innego jak naciąganie ludzi na 4K UltraBOX+, który widocznie im zalega i nie schodzi tak jakby chcieli. Inaczej zaoferowaliby też aplikację na większej ilości dekoderów.

Chyba najbardziej trafne spostrzeżenie, które wyczytałem od wczoraj. Też napisałem coś podobnego . Dlatego brak apki na innych dekoderach operatora, a powinna wejść odrazu na wszystkie sprzęty.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada i co mnie wkurza to że od strony dekodera pilota nie można ściszać głos a trzeba szybko sięgać po pilot od tv i ściszyć tv. ?? Jedynie na co reaguje pilot dekodera to całkowite ściszanie. 

 

Oczekiwałem że 1 pilotem będę mógł reagować głośnością bo wiadomo włączając netflixa zawsze jest odrazu głośno. A tu lipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, jeneka napisał:

Żenada i co mnie wkurza to że od strony dekodera pilota nie można ściszać głos a trzeba szybko sięgać po pilot od tv i ściszyć tv. ?? Jedynie na co reaguje pilot dekodera to całkowite ściszanie. 

 

Oczekiwałem że 1 pilotem będę mógł reagować głośnością bo wiadomo włączając netflixa zawsze jest odrazu głośno. A tu lipa. 

U mnie normalnie pilotem można ściszyć i podgłośnić pilotem od dekodera tylko szkoda, że nie ma żadnego powiadomienia o tym na ekranie.

Edytowane przez Darx667
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, piotrec83 napisał:

U mnie około 16. pojawiła się już zakładka Netflixa, a także na kanale 222. Zalogowałem się do dotychczasowego konta, ale jak już ktoś wcześniej wspominał, nie ma HDR.

Jaki masz dekoder, ADB czy Technicolor? Ja mam ADB i w dekoderze nie mam Netflixa ( mam przez apkę w TV).

Edytowane przez Kriss_36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Darx667 napisał:

U mnie normalnie pilotem można ściszyć i podgłośnić pilotem od dekodera tylko szkoda, że nie ma żadnego powiadomienia o tym na ekranie.

Czyli co gdzieś to mam ustawić? U mnie to nie działa odrazu biorę głos na minus i nie słyszę by ciszej się robiło tylko po chwili wycisza się do zera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, jeneka napisał:

Czyli co gdzieś to mam ustawić? U mnie to nie działa odrazu biorę głos na minus i nie słyszę by ciszej się robiło tylko po chwili wycisza się do zera. 

W instrukcji jest opisane jak ustawić pilota żeby regulował głośnością w telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie poczytałem o jakości, wiadomo, że zostaje przy apce

36 minut temu, NobelM napisał:

A tego Netflixa od PC+, da się odpalać na innych urządzeniach (np. Smart TV, smartfon), niż dekoder 4k? Coś jak HBO GO od operatorów.

no tak, ja tak mam, a na dekoderze nie mam, niezłe jaja.\, sprzedali mi Netflixa, a na dekoderze nie ma

 

przy okazji czymś się różnią dekodery od ADB i Technicolor?

Edytowane przez Kriss_36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Zanim je schowasz porównaj jakość obrazu. Szybko zmienisz zdanie :lol2:

 

Czyja wiem nie do końca się z tym zgodzę ;)

Netflix z dekodera :D

 

formula.jpg

 

Edit:

Można używać. Jeśli ktoś ma taką ochotę. Własne danie i oferta Netflixa od PC+ nikomu do szczęścia nie będzie potrzebna ;)

 

2019-12-05-080450.jpg

 

 

Kanał 222 po wyjściu z Netflixa:

 

NET4.png

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ale nie mówimy o cyferkach w bitrate.

Jeśli widzisz różnicę między 4K a HD, a nie widzisz chyba tylko jako jedyny różnicy między jakością obrazu choćby na SmartTV, a na dekoderze ultraBOX+4K to nie mam pytań...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

 

Jeśli widzisz różnicę między 4K a HD.......

Jeszcze nie porównywałem obrazu. Odpaliłem na dekoderze.

 

Edit:

Włączyłem teraz "Star Trek" serial HD i wygląda podobnie jak na PS4, Smart TV.

 

 

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO dekoder Ultrabox 4K nadaje się do odbioru Netflix wyłącznie dla osób, które nie mają innej możliwości i na TV bez HDMI. Do telewizora z HDMI można podpiąć już przystawkę za nieduże pieniądze (np. Chromecast lub MIO) i obraz będzie lepszy.

Edit: Tylko kto bierze Ultrabox do TV bez HDMI???

Edytowane przez Sierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co wam chodzi z tym obrazem. Możesz podać jakiś tytuł co ma obraz gorszy od tego samego tytułu na Smart TV?

Mam połączone wszystkie urządzenia za pomocą kabla i tak używam usług streamingowych. Nie widzę jakieś kolosalnej różnicy między dekoderem a PS4,Smart TV, odtwarzaczem Blu-ray

Edit:

Mam nadzieje , że koledze @shevchenko1987 uda się odpalić Netflixa i podzieli się swoimi spostrzeżeniami  ;)

Może po dłuższym użytkowaniu stwierdzę , że dekoder fatalnie nadaje Netflixa , ale na chwilę obecną obraz jest poprawny.

Nie widać przepaści w jakości między poszczególnymi urządzeniami jakie posiadam.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...