Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, herman78 napisał:


Jaki leci bitrate na 4K... i np na "Ogniem i mieczem" bo ma bardzo wysoki bitrate...?

"Ogniem i Mieczem" ma 5,38 Mb/s. To tylko HD.

"Potrójna Granica" w 4k to 15,25 Mb/s

 

To samo na smart TV (LG OLED65B7) odpowiednio: 5,90 i 15,25.

 

Różnic w bitrate praktycznie nie ma. W obrazie przepaść.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowilem opcje "poszerz oferte", zalogowalem sie na netflixa i w opcjach konta po kliknieciu zmień plan i wybraniu premium (4k) jest gwiazdka "dodatkowo 9zł/mies do abonamentu"

i na dole opis gwiazdki * Rzeczywista cena może być niższa, w zależności od oferty Platforma CANAL+. Cena będzie widoczna na Twoim rachunku Platforma CANAL+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@refild powiem tak było tak w "n" było tak w "nc+"jest tak w "PC+". 

Czekaj jak zaczną Ci wmawiać że to Twoja wina że masz kiepską instalacje antenową że byl w nocy delikatny mróz a nie daj boże jak powiesz im że padał śnieg u Ciebie no to "współczuje" ?

 

Oczywiście piszę to z przekąsem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Inspektor napisał:

Jaki rok za free, u mnie w wyświetla tylko 1 miesiąc a potem opłata do końca umowy.

Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix za 139,99 zł/mies przez pierwszy miesiąc, następnie 182,99 zł/mies do końca okresu Oznaczonego Umowy i 219,99 zł/mies po tym okresie.*

Ale wtedy jaki pakiet Netflix się dostaje? U mnie jest napisane, ze do wersji standard na 2x urządzenia w jakości HD. Natomiast w artykułach internetowych jest mowa o dostępie do Ultra HD.

Inaczej jest z osobami, które podpiszą pierwszą umowę z NC+ a inaczej (gorzej) mają Ci co posiadają już NC+?

Ja nie ma nic pokazanego za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, rafi22 napisał:

 U mnie jest napisane, ze do wersji standard na 2x urządzenia w jakości HD. Natomiast w artykułach internetowych jest mowa o dostępie do Ultra HD.

Inaczej jest z osobami, które podpiszą pierwszą umowę z NC+ a inaczej (gorzej) mają Ci co posiadają już NC+?

Ja nie ma nic pokazanego za free.

Pisalem wczoraj , że Netflix 4K mają aktualnie jedynie nowi abo oraz przedłużający umowy.

Oferta w ICA " poszerz oferte" obecnie ma tylko plan HD i nic z tym na chwilę obecną nie zrobisz.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Emil.1603 napisał:

Nic innego jak naciąganie ludzi na 4K UltraBOX+, który widocznie im zalega i nie schodzi tak jakby chcieli. 

Nie do końca,  bo dają ludziom ADB na którym nie ma Netflixa.

Większość by chciała Technicolor,  ale go nie wydają. 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zatacza koło? Jeden dekoder i kilku producentów? Jakbym widział Mediasat od CYFRY+.

Do tego technicy, specjaliści IT czy cóż za inni artyści się tym zajmują nie potrafili rozesłać firmware'u do wszystkich wersji sprzętowych z prostą aplikacją? Myślałem, że mamy już 2020 rok*, a nie przełom XX i XXI wieku.

 

* w zaokrągleniu

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...