Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba są różne warianty oferty w zależności od tego, co się posiada i na jak długo. Mam ofertę Extra+ z Canal+ i Netflix- tam jest np. Eleven i Netflix, ale zwykły HD. Mam też ofertę Superpremium 4K z Netflix - tam jest Netflix 4K, ale brak Eleven!.

Edit: OK, różnica jest dlatego, ża Superpremium 4K już zawiera Eleven.

Edytowane przez Sierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dokładnie, można sobie kupić w każdej chwili i zrezygnować, kiedy się chce. Oferta PC+ jest niezrozumiała, może pójdą po rozum do głowy jak w 2013r., gdy zainteresowanie będzie prawie ŻADNE ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Krzysiek11:) napisał:

Dokładnie, można sobie kupić w każdej chwili i zrezygnować, kiedy się chce. Oferta PC+ jest niezrozumiała....

Zgadza się a jeśli do tego dojdzie możliwość odpalenia Netflixa na Ultraboxie ze swoich danych, to kto będzie abonował Netflixa z PC+ za takie "atrakcyjne" pieniądze ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, chwilę mnie nie było, a widzę, że macie  sporo wątpliwości. W ICA już pojawiła się możliwość zalogowania do Netflixa. Po zalogowaniu  mam info, że posiadam pakiet premium. Jestem nowym użytkownikiem i już oglądam.  Oglądam na TV, bez dekodera, bo jest niepotrzebny !!!

Edytowane przez Kriss_36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Nie cieszmy się na wyrost, bo jak poczytają, że ludzie nie będą ich atrakcyjnej oferty brać, że aż im infolinia będzie pękała w szwach, tylko będą się logować swoimi danymi i subskrypcjami to się wycofają jeszcze z tego pomysłu :D

Zresztą, na moim 4K i tak na razie nie poleci, bo JADA, a nie ITCA. Zostaje mi Android TV ;)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kriss_36 napisał:

.  Oglądam na TV, bez dekodera, bo jest niepotrzebny !!!

Dobra, dobra też mam Netflixa na TV.  :mrgreen:

Interesuje mnie odpalenie tego na dekoderze tzn. czy istnieje możliwość zalogowania ze swoich danych jakich obecnie używam.

Zapewne tego się dowiem jak dekoder dostanie aktualizacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za dołączenie do serwisu Netflix!
Witaj!
Możesz już korzystać z oferty filmów, seriali i programów.
 
Informacje dotyczące Twojego konta:
E-mail
krzysztof....
Dostawca usług
‪Netflix International B.V.‬
Plan
Premium
Partner
Platforma CANAL+
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Odwiedź...

to dla niedowiarków :)

 

Edytowane przez Kriss_36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kingofsouth napisał:

Zgadza się a jeśli do tego dojdzie możliwość odpalenia Netflixa na Ultraboxie ze swoich danych, to kto będzie abonował Netflixa z PC+ za takie "atrakcyjne" pieniądze ;)

 

Bez przesady, jest jakiś bonus. Różnica w cenie to ok. 600 zł za dwa lata. Podstawowy minus to związanie się umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał moje posty to byś wiedział , że tu nie chodzi o sam Netflix , tylko o ofertę Superpremium 4K.

Bez zwiększania sobie opłat posiadam dużo więcej niż mi proponują za taką kasę. 

Bym musiał upaść na głowę , aby zdecydować się dopłacać za coś co już mam. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Sierek napisał:

Czytałem. Pisałeś o kanałach z innych źródeł więc trudno porównać to jednoznacznie z ofertą PC+.

To właśnie o to chodzi. Po co mam brać , jak już mam. Nie ma znaczenia dla mnie gdzie.

Chyba to normalne , ze nie będę się brał  Eleven , Mistrzowską piłkę i płacić za to jak mam za darmo.

Poza tym oferta  4K Netflix jest dla przedłużających umowę a mnie to nie interesuje. Bym musiał być szaleńcem aby zmienić na plan HD. 

Na chwilę obecną to będą zainteresowani ofertą Netflixa ludzie przedłużający umowy oraz nowi klienci. Być może coś ugrają.

Dla zwykłego abonenta PC+, który chce "poszerzyć ofertę" o Netflixa jest to oferta mało zrozumiała. ;)

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Strefie Canal+ przerwa techniczna, więc nie wiem jak u mnie,  ale pewnie póki co to co u Was.  :)

 

Sam chętnie dopisałbym Netflixa do rachunku PC+, ale tylko w opcji "poszerz swoją ofertę" max kilka razy do roku. Według mnie nie ma sensu płacenia 180zł za tv jeżeli się z tego niewiele korzysta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ICA działa normalnie póki co :) 

 

Ps:

U mnie zniknęła opcja przedłuż umowę, tylko została opcja poszerz swoją ofertę a jeszcze z 10 minut temu była :(  

 

Ps: Wskoczyła opcja przedłużenie umowy  ponownie po ponownym zalogowaniu  sie hmmm :( 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od samego początku " jelonki " było wiadomo że będzie :

 

DROGO 

NIE DLA WSZYSTKICH 

KAGANIEC - umowa 

BRAK elastyczności WŁ/WYŁ 

LEPSZE ( gorsze bo drogie ) warunki dla NOWYCH 

BAJZEL

 

 

Więc dlaczego tak się tym emocjonujecie ... :)

Na spokojnie jeszcze więcej będziecie płacić przecież " KĄTĘT macie premium a śmiejecie sie z CP ze aneks do aneksu chce za PSP :) w super HD :)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kingofsouth napisał:

Dopiero teraz to doczytałem , że:

"""W wybranym pakiecie otrzymasz dostęp do planu standard na 2 urządzeniach w jakości HD""

Serio??? Mam zrezygnować z Netflixa UHD za 52 PLN i wykupić takie coś???

Edit:

Tego zapisu wcześniej nie było. Teraz tak to wygląda:

Żenada......

1.jpg

 

 

Tak to wyglądało 2 godziny temu ....

 

2019-12-03-144019.jpg

 

Wątpię aby PC+ na tyle by się cofała w rozwoju aby abonentom serwować samo HD. 4K również będzie... Możliwe, że błąd w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej chyba każdy normalny człowiek może oczekiwać, że w zamian za to, że bierze coś ze zobowiązaniem terminowym w pakiecie z innymi płatnymi usługami to jest ta wartość dodana i zyskujemy droższy pakiet Premium w cenie Standardu.  A jednak nie, w ramach poszerzenia oferty możemy dostać Netflixa w opcji Standard w cenie... opcji Standard. Jak to mówili w "Pieniądze to nie wszystko": gdzie tu logika, gdzie zysk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak coś mi tam w SC+ wisi z tym Netflix-em oraz dekoder 4K za jedyne 15 zł miesięcznie plus 99 zł aktywacja.Nic jak łykać ? (sarkazm) tym bardziej że mam prawie wsio za 125 zyla bez Sundance HD który ciągnę z cam CI+ z CP a oni mi mówią iż mam przejść na ich super hiper tanią ofertę z czymś co mi "wisi".

Nwm po co tak się jaracie tym Netflix-em userzy ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...