Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, XMAREKK30 napisał:

 

Odtwarza ale bez HDR,  nie wspominając o innych brakach  jak Dolby Vision czy  Dolby Atmos  Oglądanie podstawowego 4K  to żadna frajda i płacą tyle samo a w zamian dostać wykastrowany NETFLIX :)

HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos jest dla pasjonatów z pieniędzmi. Myślę że zwykły zjadacz chleba będzie się cieszył z wykastrowanego Netflixa na dekoderze. 

I dla takiego abonenta ta apka na dekoderze powstała.  Jak ktoś chce bajery to sobie kupi porządny sprzęt , a nie oczekuje ze mu Ultrabox obsłuży HDR bo zapewne już posiada urządzenie o odpowiednich parametrach :D

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz poważnie Kingofsouth ??? W dobie postępu nie trzeba mieć dużo kasy żeby  mieć te rarytas dla pasjonatów , także przestań pisać te [beep]oły , to że  tobie to wystarcza,  to nie znaczy że wszystkim a jak tobie pasuje Ci zwykłe 4K to gratuluję  i oby tak dalej  :)

Edytowane przez XMAREKK30
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, XMAREKK30 napisał:

, także przestań pisać te [beep]oły , to że  tobie to wystarcza,  to nie znaczy że wszystkim a jak tobie pasuje Ci zwykłe 4K to gratuluję Ci i oby tak dalej  :)

Nie pisze , ze mi wystarcza, bo sam mam dobry sprzęt.

Dekoder Ultrabox nie jest dla pasjonatów sprzętu. Jest to dekoder dla "mas"

Chcesz Atmos i inne bajery kupujesz dobry TV, Przestań pisać  kocopoły.

A jak ci sie nie podoba jak wyglada Netflix na tym sprzęcie odpal sobie swoj sprzet i problem z glowy.

Czy ty myslisz ,ze zwykly Kowalski idzie do punktu i sie pyta czy Ultrabox ma Dolby Atmos,HDR ?

Czy moze zadaje pytanie czy za darmo go dostaje do abonamentu???

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę urządzeń 4K poznałem, kilka mam, ale pierwszy raz spotkałem się z urządzeniem posiadającym 4K bez HDR. To jest przecież najbardziej cenna wartość dodana 4K. Wierzę, że to jest chwilowa niedoróka. Zwłaszcza, że dekoder obsługuje przecież HLG.

Edytowane przez Sierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ircios napisał:

@XMAREKK30

Nie ważna jakość. Ważne, że odtwarza?

Nie rozumiem. Jarać się czymś i oglądać na dekoderze jak już wcześniej można to było robić bez dekodera. 

 

A czy ja napisałem gdzieś, że się jaram? Ty to już nie masz o co się czepiać. Poinformowałem, że działa 4K. Tyle i aż tyle. 

 

Wiadomo, że oglądanie na wbudowanej apce w telewizor jest lepsze. Aplikacje na dekoderze traktuję jako zwykłą ciekawostkę. 

 

Ps. a w ogóle Ci co najwięcej "szczekają" i plują to mają na kwadracie TV i dekoder 4K? Żeby udzielać rad odnośnie 4K, HDR, DV, itd.?

Edytowane przez shevchenko1987
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kingofsouth napisał:

Nie pisze , ze mi wystarcza, bo sam mam dobry sprzęt.

Dekoder Ultrabox nie jest dla pasjonatów sprzętu. Jest to dekoder dla "mas"

Chcesz Atmos i inne bajery kupujesz dobry TV, Przestań pisać  kocopoły.

 

Wydajesz teraz około 5 tyś na TV i masz wszystko plus głośnik soundbar i jest komplet. Tu nie trzeba być bogatym jak sugerujesz  :) Skoro dekoder obsługuje HDR to  NETFLIX powinien mieć a nie póki co pokrojony w tej samej cenie. . Kocopoły jeśli ktoś pisze to nie ja i tyle w temacie  :)

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pawel napisał:

No tak.Teraz zaczynają się prywatne wycieczki bo komuś wystarczy zwykłe 4K.Rozumiem, ze idąc tym tokiem komu wystarcza HD jest zacofany itd. Może czasami wypadałoby spojrzeć trochę szerzej niż własny czubek nosa ?

 

Poza tym znawcy nawet nie wiedzą, że prawdziwe HDR zaczyna się od wartości powyżej 1000 nitów. Ilu tutaj ma telewizor z takim ekranem? Ręka do góry! Nie ma nikogo? Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, shevchenko1987 napisał:

 

Poza tym znawcy nawet nie wiedzą, że prawdziwe HDR zaczyna się od wartości powyżej 1000 nitów. Ilu tutaj ma telewizor z takim ekranem? Ręka do góry! Nie ma nikogo? Dziękuje :)

 

Myślę że Ci co kupili nowe TV i mają powyżej 750nitow a są takie np SonyXF9005 czy C9 ponad 800nitow a reszta to QLED od serii 80 i tyle w temacie.  Zresztą niema filmów z aż tak wysokim HDR ale wiadomo im  więcej tym lepiej. Poczytaj sobie jak  w konia robią ludzi z HDR 

 

https://hdtvpolska.com/forum/topic/50541-disney-serial-the-mandalorian-ma-udawany-hdr/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu o tym dyskutować. Jest to pewnie niedoróbka oprogramowania. Miejmy nadzieję, że w przyszłości poprawią i tyle. 

 

Tymczasem niektórzy tutaj pompują się jak Pudzian przed spacerem farmera, bo nie ma HDR. Wszyscy znamy nieporadność operatorów i programistów. Dla nich rzeczy oczywiste często takie nie są, bo mają iloczyn inteligencji zamiast ilorazu. Nic się na to nie poradzi. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kingofsouth napisał:

Jesze niedawno zastanawialiśmy się czy idzie odpalić Netflixa na swoich danych,  a teraz problemem jest brak HDR.

Do wszystkiego idzie się przyczepić 

Ps. Wrócę do domu i odpale Netflixa na Samsung Smart TV w 4K HDR , wtedy poczuje się lepiej ;)

 

Może kiedyś tak ale od dłuższego czasu to jest obowiązek żeby to 4K miało sens.  Jak wchodziły pierwsze TV 4K to mogło tak być ale od dłuższego czasu są TV  które wszystkie posiadają funkcję HDR10, także człowiek szybko się przyzwyczaja do dobrego  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Paweł 68 napisał:

@Sierek HDR nie ma nic wspólnego z 4K . Dla twojej wiedzy , pierwsze modele TV 4K oraz odtwarzacze Blu-ray 4K NIE posiadały HDR.

To jest dla mnie oczywiste. Siedzę w branży od kilkudziesięciu lat. Być może niedokładnie się wyraziłem. Mam na myśli obecną ofertę na rynku. Większość użytkowników nie zobaczy różnicy między HD a 4K (zwłaszcza, że pokutuje oglądanie z dalszej odległości). Dopiero HDR robi różnicę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paweł 68 napisał:

@shevchenko1987 napisz wszystkim ile telewizorów ma ponad 1000 nitów , wszyscy mówią a nikt nie widział. 

@Sierek HDR nie ma nic wspólnego z 4K . Dla twojej wiedzy , pierwsze modele TV 4K oraz odtwarzacze Blu-ray 4K NIE posiadały HDR.

 

Pewnie że pierwsze nie miały HDR ale od tego pierwszego TV 4K  postęp był bardzo szybki , także mówienie że HDR nie ma nic wspólnego z  4K to raczej nie wie co mówi. Poczytaj sobie albo obejrzy filmiki nc+ co to jest  HDR co to  jest szeroka paleta barw i inne przykłady tego typu i dopiero pisz że jedno z drugim nie ma nic wspólnego  :)

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, XMAREKK30 napisał:

 

Pewnie że pierwsze nie miały HDR ale od tego pierwszego TV 4K  postęp był bardzo szybki , także mówienie że HDR nie ma nic wspólnego z  4K to raczej nie wie co mówi.

Myślę, ze ta dyskusja zmierza do nikad

W tym dziale interesuje ludzi cena za Netflix oraz to czy dekoder już posiada widoczna aplikacje ;)

Jestem wręcz pewien , ze prócz kilku osób , reszty nie interesuje HDR , Dolby Vison/Atmos i inne cuda.

Tak to można podsumować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sierek napisał:

...i zapewne to, co za tą cenę ta aplikacja daje ?

 

No daje póki co UHD 4K a ten co ma osobną aplikację Netflix wie jakie są różnice w wersji Premium  :)

2 minuty temu, GrubyBubu napisał:

No przecież możesz sobie podzielić jak zwykłe konto, a co maja powiedzieć Ci biedni angole ze swym wypasionym Sky i brakiem HDR w tunerze? default_smile.png

 

 

 

Skoro u nich tak jest,  to nie wieżę że będzie na dekoderach NC+ 4K 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...