Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jaja teraz mam superpremium 4k z dekoderem i za całość place 119zl a dali w zakładce propozycje na Netflix na dwa urządzenia i HD za cenę 182,99zl blahaha  63zl.za Netflix HD na dwa urządzenia... A pakiet nazywa się superpremium 4k Netflix i wprowadza w błąd bo chyba oczywiste że taki pakiet powinien zawierać Netflix 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dali Ci Netflixa za ponad 60, tylko Superpremium bez zniżek i Netflix za 43

 

Jeszcze jedno, jeśli ktoś myśli że wiedza o HDR jest powszechna, to gratuluje poczucie humoru. Większość ludzi posiada TV HD i nie interesuje ich HDR czy Dolby Atmos. Nasze forum nie jest w żaden sposób miarodajne.

 

 

 

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

 

A czy ja napisałem gdzieś, że się jaram? Ty to już nie masz o co się czepiać. Poinformowałem, że działa 4K. Tyle i aż tyle...

 

A Ty widzisz abym o Tobie pisał ?

Skoro nie, to nerwy w kieszonki.

Edytowane przez ircios
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Paweł 68 napisał:

 @XMAREKK30 nie wypowiadaj się o rzeczach o których nie masz pojęcia, to że masz x-boxa lub ps4 nie czyni z Ciebie eksperta. Pierwszy raz technika HDR   została użyta w roku 1857 przez Gustawa Le Gra, jest wiec prawie 70 lat starsza od przekazów telewizyjnych.

 

Przeczytałeś z Wikipedii  i udajesz teraz mądrego hehe. To co ja mam to moja sprawa a nie twoja a ty teraz udajesz wielkiego znawce. Nie jestem znawcą ale co nie co wiem i nie jeden TV miałem na testy,  także przestań pisać farmazony i nie pouczaj  mnie robić dzieci  :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2019 o 17:13, kingofsouth napisał:

Nie do końca,  bo dają ludziom ADB na którym nie ma Netflixa.

Większość by chciała Technicolor,  ale go nie wydają. 

Technicolory są i nawet jest ich sporo ale wydawane są tylko do obsługi Netflix bo na ADB trzeba będzie jeszcze triloche poczekać. 

W dniu 4.12.2019 o 17:45, Emil.1603 napisał:

Historia zatacza koło? Jeden dekoder i kilku producentów? Jakbym widział Mediasat od CYFRY+.

Do tego technicy, specjaliści IT czy cóż za inni artyści się tym zajmują nie potrafili rozesłać firmware'u do wszystkich wersji sprzętowych z prostą aplikacją? Myślałem, że mamy już 2020 rok*, a nie przełom XX i XXI wieku.

 

* w zaokrągleniu

Zajmują się tym firmy zewnętrzne (np ADB). Chyba nie myślisz że oprogramowanie jest pisane w CANAL+? 

W dniu 4.12.2019 o 18:39, jeneka napisał:

Żenada i co mnie wkurza to że od strony dekodera pilota nie można ściszać głos a trzeba szybko sięgać po pilot od tv i ściszyć tv. ?? Jedynie na co reaguje pilot dekodera to całkowite ściszanie. 

 

Oczekiwałem że 1 pilotem będę mógł reagować głośnością bo wiadomo włączając netflixa zawsze jest odrazu głośno. A tu lipa. 

Wylacz dźwięk DD. 

W dniu 4.12.2019 o 19:30, NobelM napisał:

A tego Netflixa od PC+, da się odpalać na innych urządzeniach (np. Smart TV, smartfon), niż dekoder 4k? Coś jak HBO GO od operatorów.

Da się. To jest normalny Netflix z tym że nie płacisz za niego ze swojej karty ale z rachunkiem za TV. 

12 godzin temu, Pawel6666 napisał:

Ceny masakryczne za Netflix .

Niech sobie wnosi wsadza te oferty

 

Ceny za Netflix są identyczne jak w ofercie poza C+. Różnica taka że w C+ masz zobowiązanie i miesiące darmowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, piotrekj66 napisał:

Ale jaja teraz mam superpremium 4k z dekoderem i za całość place 119zl a dali w zakładce propozycje na Netflix na dwa urządzenia i HD za cenę 182,99zl blahaha  63zl.za Netflix HD na dwa urządzenia... A pakiet nazywa się superpremium 4k Netflix i wprowadza w błąd bo chyba oczywiste że taki pakiet powinien zawierać Netflix 4k

Być może my nie rozumiemy tych ofert z jednego ważnego powodu.

Mianowicie jakby tak rozbić ten ich pakiet Superpremium 4K na kanalý to zawiera on Filmboxy, Eleveny, HBO GO i Mistrzowska piłka . Jakby tak zsumowac i dodać plan Netflixa to i może wyjdzie ta cena ;)

To tylko moje przypuszczenia.

Ja dobrze wiem,  że nas to nie interesuje,  ale być może jakaś mądra głowa w PC+ dodała sobie ceny i mamy to co jest widoczne w naszych ICA. A to że kolejny sprytny składający te ofertę zapomniał że Netflix plan HD to nie przejdzie,  to już inna kwestia.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo mam dekoder 4k od nc+ i mam w nim zakładkę netflix tzn że na tym dekoderze pojdzie netflix i nie będę musiał wymieniać go w punkcie czy zakładki pojawiły się u każdego z tym dekoderem. Pytam bo czytam że są dwa dekodery o tej samej nazwie i na jednym działaja a na drugim nie. Do tej pory myślałem że mam sprzęt od adb ale piszecie że na nim nie dziala netflix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzuli mnie. W dekoderrze, w dziale oferta była niby super, superpremium  plus nfx za 139 pod spodem mniejszy napis za pierwsze miesiąc. Ciekawe ilu się nabrało. Już tą ofertą pokazuje tylko w ICA. W canal trza uważać żeby nie kliknąć jakiegoś babola. W cp jest bezpiecznej. Ale nie żałuję. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tokić napisał:

Mam pytanie bo mam dekoder 4k od nc+ i mam w nim zakładkę netflix tzn że na tym dekoderze pojdzie netflix i nie będę musiał wymieniać go w punkcie czy zakładki pojawiły się u każdego z tym dekoderem. Pytam bo czytam że są dwa dekodery o tej samej nazwie i na jednym działaja a na drugim nie. Do tej pory myślałem że mam sprzęt od adb ale piszecie że na nim nie dziala netflix

juz działa, jak mam dekoder 4 k ADB i od wczoraj jest, ale jakość marna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...