Jump to content

piotr77sat

Users
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

45 Dobra

About piotr77sat

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Musisz w ustawieniach poszczególych transponderòw z których nie ma odbioru, skorygować parametry tj. częstotliwość , FEC, polaryzacja i ponownie przeszukać transpondery. Parametry znajdziesz w Internecie.
 2. Ciekawe o której godzinie zaczną z niedzielnymi transmisjami przy dwóch już meczach PGE Ekstraligi.?
 3. piotr77sat

  Żużel

  Canal+ na najbliższe pięć lat nabył prawa do pokazywania meczów I ligi żużlowej. 21 stycznia 2020r. ma być oficjalna wiadomość.
 4. Eleveny i Canal + bez problemu. Dopełnienie do Comfort za 10 zł może być różnie w zależności od konsultanta.
 5. Można. U mnie wisi następująca oferta do akceptacji: Extra+ 49.99 Pełna paczka CANAL+ łącznie z 4k za 25 zł HBO z GO 20 zł Multiroom 10 zł Dekoder 4k 0zł Kolekcje Vod: Fox, National Geografic, Paramout za 0zł. To mnie interesowało. Pozbylem się Cinemax, Filmbox Pack i Eleven, który włączę jak ruszy sezon żużlowy. Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
 6. Superpremium 4k zawiera HBO GO. Cena za ten pakiet jest najtańszą. A Netflix dostajesz promocyjnie na 12miesięcy za darmo. Kolejne miesiące 43 zł.
 7. Wszystko zależy na jakiego konsula się trafi. Są przypadki że np. można Eleveny trafić na 12 miesięcy za 7.95 zł.
 8. U mnie jest to samo. Oglądam z napisami po niemiecku z lektorem polskim i gubi momentami napisy.
 9. Nie porządki, tylko wyłączyli promocyjne włączone kanały na święta. To samo w ipla.
 10. Jak już coś kupować to tuner na Linuxie z wejściem na moduł CAM.
 11. Przecież nie musisz rezygnować z prywatnego konta Netflix i brać od C+. Mając konto można zalogować się danymi na dekoderze 4k. Ja tak zrobiłem i w każdej chwili mogę anulować subskrypcję. A w C+ wiazesz się umową na 2 lata. Wymień tylko dekoder na 4k jak już chcesz.
 12. Chłopie nic więcej nie uzyskasz. Przy dwóch multiroomach jest szansa na jeden za 0 zł. Ale jeden po wifi za 0 zł nie ma szans.
 13. A co się dzieje? Jeżeli wcześniej nie było problemów z odbiorem to nie ma co szukać problemów. Jeżeli chodzi o parametr jakości to każdy dekoder może pokazać inną wartość że względu na czułość głowicy.
 14. Wszystkie wymienione opcje są możliwe w tej cenie. Tylko przy pakiecie Comfort+ w cenie 22.50zł uzyskanie dekodera 4k za 0 zł może być problem.
 15. A do HBO dali usługę GO ? bo nie widzę w ofercie, a przy przedłużeniu HBO łącznie z GO chodzi za 20zł.
×
×
 • Create New...