Jump to content

piotr77sat

Users
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Dobra

About piotr77sat

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Radzę wszystkim zainteresowanym zakupem jakichkolwiek dysków do tego dekodera odpuścić temat. Ten dekoder raczej nie będzie prawidłowo współpracował czy z pendrive czy dyskiem.
 2. Właśnie zastanawiam się nad zakończeniem obecnej umowy i od nowa wziąść umowę z modułem na start+ następnie dopełnienie do Comfort , CANAL + i HBO z GO.
 3. Oferta z przed chwili: Comfort+ 22.50 CANAL + 25.00 łącznie z 4k HBO GO 20.00 Multiroom 10.00 Dekoder 4k 10.00 Razem 87,50. To mnie tylko interesuję. Akceptować czy walczyć o dekoder za 0 złotych.?
 4. To widzę że mając obecnie Comfort za 22.50 i dopełnienie za 10 do Extra nie będzie mi się opłacało przedłużać umowy skoro wg. mojej umowy pakiet Comfort wzrośnie o 4 złote. Czyli 36.50 zł. z dopełnieniem do Extra. i na czas nieokreślony.
 5. Zielona Góra Spróbuj centralnie ustawić antenę na 9 stopień jeżeli masz możliwość i zobacz czy pójdzie ten transponder i z jaką siła.
 6. To jest częstotliwość Nordic Beam. Zależy gdzie mieszkasz. Ja na triax 100 mam te kanały w jakości ok 40/50%, ale po wymianie konwertera na Megasat multiconect z tzw. wąska szyjką. Na zwykłym konwerterze miałem to samo co u Ciebie. Wszystkie inne transpondery były, a 12.226 brak. Konwerter z tej pozycji jest przytulony do tego z hotbirda.
 7. Szczegółowe Warunki świadczenia Pakietu Superpremium+ 4K z dnia 13.08.2019 r. Rozdział I. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy dokument określa warunki i zasady udostępniania przez Dostawcę usług Pakietu Superpremium 4K. 2. Dostawca usług świadczy Pakiet Superpremium 4K na warunkach określonych w niniejszych Szczegółowych Warunkach, Umowie o świadczenie usług (dalej: Umowa), Regulaminie świadczenia usług z dnia 22 grudnia 2014 r. albo Regulaminie świadczenia usług z dnia 12 grudnia 2018 r. (dalej: Regulamin), Cenniku z dnia 22 grudnia 2014 r. (dalej: Cennik), odrębnych Szczegółowych Warunkach, Warunkach Promocji. 3. Dostawca usług zobowiązuje się do świadczenia Pakietu Superpremium 4K w zakresie i na warunkach określonych w niniejszych Szczegółowych Warunkach, zaś Abonent zobowiązuje się do ich przestrzegania. 4. Dostawca usług zastrzega sobie prawo do zmian nazw produktów i usług będących w ofercie Dostawcy usług określonych w niniejszych Szczegółowych Warunkach. 5. Pakiet Superpremium+ 4K składa się z: 1) Pakietu: Pakiet Extra+, 2) Opcji dodatkowej CANAL+, 3) Opcji dodatkowej HBO, 4) Opcji dodatkowej Eleven Sports, 5) Opcji dodatkowej Filmbox Pack, 6) Opcji dodatkowej CANAL+ 4K ULTRA HD, 7) Kolekcji nc+go TV HBO GO.
 8. Poczekaj do końca umowy. Zawsze konsule starają się wciskać ten sam pakiet lub wyższy, aby zachować zbliżoną kwotę abonamentu. Chcąc zjechać z wysokiego pakietu na niższy jest gadka że nie ma takiego pakietu itp. [beep]oły. Cierpliwości. Tylko złóż wypowiedzenie.
 9. W 1989 rodzice kupili zestaw Amstrad Fidelity SRX 200 z anteną 80cm. Pojechali do Poznania po zakup. Firma, która zajmowala się sprzedażą wystawiła kwit, który trzeba było opłacić w banku za dolary, później spowrotem do firmy po odbiór. Jak założyli to był efekt Wow. Pamiętam Filmnety, Telecluby na które rodziców później namowiłem. 🤣🤣🤣. Zakup dekodera. Niekodowany Sky One, Movies, The Childrens Channel ...Następnie w 1994 roku była wymiana tunera na Amstrada SRX 1000 z anteną i obrotnica. Gdy wystartował Canal+ trzeba było zaopatrzyć się w dekoder. Po wejsciu Cyfry+ była wymiana dekodera z kluczykiem na Mediasata. Następnie w erze Wizji tv zrezygnowałem z Cyfry+ , ale kolej rzeczy ponownie była Cyfra + po wchłonieciu Wizji. I tak do dzisiaj. Miałem krótki epizod z Polsatem, ale dwa lata i dałem sobie spokój. Przerzucilem trochę dekoderów Ferguson, a obecnie siedzę na Vu+ Zero 4k, Uno 4k Se i Ultrabox4k. Rodzice do dzisiaj mają obrotnice, ktorą sam im ustawialem. Tylko talerz inny. Triax 115. Osobiście też mam Triaxa 100 z multifeed.
 10. Antena Triaxa z oryginalnym multifeed do tej anteny
×
×
 • Create New...