Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ircios napisał:

A czy podpisałeś umowę z Netfliksem w parkiecie? Nie. Netflix poźniej wszedł niż Ty umowę podpisałeś.


zamówienie na stronie złożyłem w dzień pojawienia się oferty z netfliksem ale ceny wtedy były podobne jak za niezależną subskrybcje . z tego co widzę niewiele się zmieniło . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po dwóch dniach skorygowali ofertę na superpremium 4k z netflix.

Pakiet Superpremium+ 4K z Netflix za 119,99 zł/mies przez pierwsze dwa miesiące  ( wcześniej było 139,99 przez pierwszy miesiąc ) następnie 162,99 zł/mies do końca okresu oznaczonego Umowy ( było 182,99) i 192,99 zł/mies po tym okresie.(było 219,99).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Przez cały rok płacisz? Po co? Aby tylko mieć? Ja ze 4 razy aby tylko obejrzeć co mnie interesuje. Po miesiącu już nie ma w czym tam przebierać. No ale jak kto lubi i szanuję swoją kasę. 

Poza tym praca, rodzina nie pozwala siedzieć non stop przed tv. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ircios napisał:

Poważnie? Przez cały rok płacisz? Po co? Aby tylko mieć?

Tak płacę już od półtora roku . Oglądamy z żoną i do tego córka ma swój profil. Ja też szanuje swoją kasę. Jednak pieniądze to nie wszystko. A jeśli się ich ma na tyle by sobie pozwolić na to i owo to czemu nie? Każdy robi jak mu pasuje. 

 

 

  • Popieram 3
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, PawelTSW napisał:

Mam netflixa osobno, z rodzeństwem, na 4 osoby płacimy po 13 zł... Rezygnacja możliwa w każdej chwili. 

Jak się ma do tego więc netflix w C+?  Raczej drogo... 

Drogo? Jak to policzyłes? Oprócz tego że masz zobowiązanie to cenowo wychodzi nawet mniej po uwzględnieniu miesięcy darmowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęły prawie dwa tygodnie od pierwszych zapowiedzi oferty z Netflixem, a oni dalej męczą wszędzie ten "Dom z papieru" w momencie gdy "Historia Małżeńska" czy "Irishman" zamiatają wszystko i nawet moi znajomi, którzy dotychczas byli niezainteresowani tym serwisem, aktywowali go sobie (oczywiście bezpośrednio na netflix.com ;)) i rozmawiają o tych filmach...

Dziś z kolei premiera "6 Underground" M. Baya.

No ale z drugiej strony może nie chcą robić źle swojemu kanałowi "flagowemu", który w grudniu postawil na ilość, nie jakość ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ofertę na taką z Netflix 4K nie zmieniając umowy do Kwietnia 2021.

 

Superpremium +4K za 109,99 PLN

Multi Men Pack 20 PLN 

Sundance TV 2,99 PLN

CANAL+ Seriale Extra 8 PLN

Netflix 4K 4 ekrany 52 PLN

Mistrzowska Piłka 0 PLN

Dekoder 4K 15 PLN

Multiroom 10 PLN 

 

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Proszę nie używać Caps Lock podczas pisania postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ Ja obecnie płacę 124,99 i mam MR Cameleon z niezależnym sprzętem. Jedyne czego nie mam to Sundance HD. Mnie ten Netflix nie podnieca jak co niektórych tutaj piszących. Mam jakieś tam oferty jak już pisałem kilka postów wyżej. Nawet w oferty z Netflixem nie zaglądam bo mnie nie interere to. Umowę mam do maj 2021i sam jestem ciekaw jak sytuacja z Cameleonami się rozwinie. Zobaczymy co w lipcu 2020 będzie grane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie trzeba się wiązać długimi umowami z Netflixem w Canal+. Moja umowa się kończy 31 Stycznia 2020r. Jako że nie posiadałem konta w tym serwisie, założyłem. W ultraboxie 4k zalogowałem się swoimi danymi i to mi się spodobało że opłata zostanie doliczona do rachunku Canal+. Jest możliwość zmiany pakietu jak i anulowanie subskrypcji w każdym momencie , tylko nie przez dekoder , ale w serwisie po zalogowaniu. W tym przypadku odpowiada mi, ze nie muszę podawać numerów kart.itp. Płatność obsługuje Canal+.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ofertę Netflixa w Canal+ przyjąłem z dużym dystansem. Spodziewałem się, że nie będzie cenowej rewolucji. Może gdybym miał więcej czasu żeby oglądać wszystkie filmy i seriale, to rozważył bym upgrade oferty ale niestety nie jestem w stanie obejrzeć nawet tego co interesuje mnie w C+ czy HBO, więc na razie temat odpuszczam do końca swojej umowy.

Mam pytanie do tych, którzy przyjęli ofertę uprade'u w ramach trwającej umowy. Jak prognoza płatności wylicza Wam pakiety które po zmianie się dublują. Chodzi mi o sytuację gdy ktoś np. płaci teraz dajmy na to 10zł za Canal+ 4K i 5 zł za Filmboxy. A po upgradzie ma już te kanały w Superpremium 4K czy te dublujące się pakiety wyłączają się z automatu czy po prostu płaci się za nie podwójnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upgrade umowy na inny pakiet powoduje że obowiązują warunki nowej umowy a dotychczas aktywowane uslugi powinny podlegac dezaktywacji chyba ze są elementem nowej umowy. Najczesciej oferty sa konstruowane tak aby braly pod uwage posiadane przez klienta aktywne opcje dodatkowe lub sa rabatowane jesli ktos zawarl umowe terminowa na ich udostepnianie krótszą od koncowego terminu umowy glownej

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...