Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Zastanawiam się nad wykupieniem abonamentu Netflix. Ponieważ jestem abonentem telewizji satelitarnej C+ wydaje mi się, że najwygodniej będzie zarejestrować się do tej usługi właśnie przez C+ - zakładam, że wszystko opłacę jednym rachunkiem. Przeczytałem to co C+ piszą na swojej stronie internetowej ale nie jestem pewien czy wszystko rozumiem. Liczę, że udzielicie kilku porad zanim zacznę dzwonić na infolinię :) Po kliknięciu odnośnika i zalogowaniu do strefy Canal+ pojawia mi się opcja "Dopełnienie do Netflix" za 38 zł i regulamin...

1. Aktywować tą usługę przez strefę C+ czy lepiej przez infolinię? Ma to znaczenie? Gdzie lepsze warunki? 

2. Rozumiem, że co do zasady opłaca się aktywować usługę na początku miesiąca bo płatność zaczyna się dopiero od następnego miesiąca? Wtedy pierwszy wychodzi gratis.

3. Czy wersja Netflix standard za 38zł (o 5 zł niżej niż oficjalna cena) jest jedyną opcją na start? Innej w strefie Canal+ nie widzę. 

4. Czy w C+ jest dostępna opcja Premium a jeżeli tak to w jakiej cenie i jak ją uzyskać? Telefon na infolinię czy najpierw wersja standard a potem jakieś dopełnienie?

 

pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zastanawiam się nad opcją Canal+ Online + Netflix, jak to działa w praktyce? Mam teraz założone konto w Netflixie - czy ono będzie dostępne w jakiś sposób w takiej wspólnej ofercie (mam tam np. playlisty, które chciałbym zachować). 

Czy dostajemy jakieś nowe, "domyślne konto" do Netflixa ? Czy będzie możliwość oglądania samego Netflixa (tzn. bez logowania się do Canal+) i jak będą rozpoznawane urządzenia w takiej sytuacji (np. w Netflix premium jest do 4 urządzeń czy one muszą też mieć wszystkie dostęp przez Canal+?)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, netflix to netflix a c+online to c+ online, po prostu wykupisz netflix poprzez partnera c+ i połączysz je ze swoim obecnym kontem. Płatność natomiast będzie szła przez c+ 

Tamte osoby dalej będą mieć to co miały bo konto zostawiasz sobie. 

 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z końcem roku kończy mi się promocja na darmowe dopełnienie do opcji premium Netfix na 4 urządzenia. Jeśli w grudniu zrezygnuję z dopełnienia na 4 urządzenia to czy w późniejszym terminie będę mógł wrócić do opcji premium na 4 urzadzenia? Obecnie płacę 38 zł za opcję premium a od stycznia życzą sobie dodatkowo te 17 zł. Stąd moje wcześniejsze pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wally79 napisał(a):

Obecnie płacę 38 zł za opcję premium a od stycznia życzą sobie dodatkowo te 17 zł. Stąd moje wcześniejsze pytanie.

Ciesz się ostatnim miesiącem Netflixa 4k w tej cenie. Potem jak Ci dadzą to 55.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2022 o 09:47, Krzysiek11:) napisał(a):

Opcja Netlix 4K jest dostępna bez zobowiązania i można sobie ją dowolnie uruchamiać, kiedy się chce. 

Przy planie na jedno urządzenie też można w C+ wskoczyć na 4k na początku miesiąca i robić tak jak w opcji w/w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...