Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, _Artek_ napisał(a):

Długo walczyłem o netflix w canal+  w dobrej cenie aż doszedłem do wniosku że wolę włączyć na miesiąc 4k obejrzeć co chce i wyłączyć niż płacić za netfix przez całą umowę. 

Ja w sumie opłacam Netflix sam, bez udziału Platformy CANAL+.
Również z powodu, że nie chcę być przymuszony do opłacania Netflix przez całą umowę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jakbto jest z tym dzieleniem konta netflix i dodatkowymi oplatami za uzytkownika (9.99 pln) w canal plus? Podobno w canal plus (i innych zewnetrznych posrednikach) nie mozna dokupic do pakietu kolejnego uzytkownika. Ta opcja kest dostepna dla tych, ktorzy netflix wykupili sobie niezaleznie. Prawda?

Jak wyglada weryfikacja tego, czy dany odbiornik nalezy do jednego gospodarstwa domowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dawid B. napisał(a):

Jakbto jest z tym dzieleniem konta netflix i dodatkowymi oplatami za uzytkownika (9.99 pln) w canal plus? Podobno w canal plus (i innych zewnetrznych posrednikach) nie mozna dokupic do pakietu kolejnego uzytkownika. Ta opcja kest dostepna dla tych, ktorzy netflix wykupili sobie niezaleznie. Prawda?

Prawda. 

 

2 godziny temu, Dawid B. napisał(a):

Jak wyglada weryfikacja tego, czy dany odbiornik nalezy do jednego gospodarstwa domowego?

Też chcielibyśmy to wiedzieć. Zdaje się, że na razie poza przypisaniem urządzeń do gospodarstwa domowego żadne inne działania nie zostały podjęte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy w związku z tym, że C+ jest partnerem zewnętrznym a co za tym idzie niemożliwe jest dodanie za 9,99zł osoby współdzielącej konto są jakieś podstawy do rezygnacji z Netflixa przez C+/w pakiecie?

Właśnie jestem po rozmowie z konsultantem C+. Podsumowując oni nic nie wiedzą. Odsyłają na stronę Netflix 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież przed ostatnimi zmianami w regulaminie Netflixa stało jak byk że nie można udostępniać konta osoba spoza gospodarstwa domowego. Ostatnie ograniczenia nic tu nie zmieniają, jeśli udostępniałeś konto komuś innemu to robiłeś to nielegalnie. 

 

To tak jakbyś miał pretensje do sklepu, że założył monitoring i teraz już nic nie ukradniesz a wcześniej to robiłeś ;) 

 

9 minut temu, bigbaks napisał(a):

A nie zbywać na stronę Netflixa, co ma Netflix do umów Canal+? 

W umowie masz wpisany pakiet Netflix do jakiego masz dostęp. To się zmienia? Nie. 

Nie miałeś wpisu o możliwości udostępniania konta osobom trzecim. To wcześniej też było nielegalne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PawelTSW napisał(a):

Nie ma, podpisałeś zobowiązanie na starych warunkach i póki one działają, nic nie możesz zrobić. 

Ale Netflix wprowadził dodatkowe opcje/funkcje które C+ nie może udostępnić swoim użytkownikom. Więc albo tworzą taką możliwość albo powinna być droga wolna do rezygnacji z usługi. Jakim prawem ograniczają możliwości użytkowników? Jestem w C+ jestem gorszy sort? I nie jest to przecież jakaś pierdoła czy zmiana kosmetyczna.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bigbaks napisał(a):

zapis co w takiej sytuacji

W jakiej?? 

Co się u ciebie zmieniło? Nic. Więc co wymyślasz? 

Teraz, bigbaks napisał(a):

Netflix wprowadził dodatkowe opcje/funkcje które C+ nie może udostępnić swoim użytkownikom.

Ale podpisałeś umowę na starych warunkach. 

To tak jakbyś miał pretensje że obniżyli jakiś pakiet dla nowych a ty płacisz starą cenę :D

1 minutę temu, bigbaks napisał(a):

Jakim prawem ograniczają możliwości użytkowników?

Co ci ograniczyli względem momentu w którym wziąłeś netflix? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mingo napisał(a):

W umowie masz wpisany pakiet Netflix do jakiego masz dostęp. To się zmienia? Nie. 

Nie miałeś wpisu o możliwości udostępniania konta osobom trzecim. To wcześniej też było nielegalne.

Ale teraz jest to legalne a będąc użytkownikiem C+ mam to niedostępne. To jest ok, zgodnie z prawem/regulaminem itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o pieniądze. Mogę dopłacić 2x9,99 tylko nie mam takiej możliwości. Niech taką dadzą i po problemie. A jeśli nie to swobodna rezygnacja z usługi i niech nawet sobie doliczą do rachunku to 5zł razy x miesięcy w których miało się Netflix. Tak by było chyba sprawiedliwie dla wszystkich nie sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko nie zmienia faktu iz panowie z Cq i Netflix mogliby sie miedzy soba dogadac, aby udostepnic taka opcje tym pierwszym. Mysle, ze byloby to w interesie C+, zeby ludzie (po ukonczeniu obecnych umow) wybierali netflixa w pakiecie z TV Sat, a nie na wlasna reke....

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

W trakcie trwania umowy nie wiem czy wogóle można zmienić regulamin? Byłaby to furtka do rezygnacji z Netflixa i obu stronom umowy byłoby to raczej nie na rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bigbaks napisał(a):

A dlaczego nie mogę dostać od nich informacji/zapisu z regulaminu, że nie mogę tego zrobić w zaistniałej sytuacji?

W ten sposób to podważałbyś każdą umowę. Albo umowa z Tobą zajmowałąby z 15 tomów, bo wg Ciebie każda możliwość musi być w niej opisana ;) 

Edytowane przez mingo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lakiman napisał(a):

W trakcie trwania umowy nie wiem czy wogóle można zmienić regulamin? Byłaby to furtka do rezygnacji z Netflixa i obu stronom umowy byłoby to raczej nie na rękę.

Brak akceptacji nowego regulaminu ze strony abonenta daje możliwość do rezygnacji bez konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
13 minut temu, andrzejgratis napisał(a):

Pozostaje w takim razie rezygnować. 😉

Netflix stał się nieopłacalny mając go wraz z wiążąca się umową np. na dwa lata…

No jak to nieopłacalny?  Przeczytałem, że 5 zł Wam zostawało w koszeni

 Coś ściemniasz.. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...