Skocz do zawartości

Netflix w ofercie platformy CANAL+


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja c+ odsyła do regulaminów netflixa, c+ tylko fakturuje i zarządza płatnościami.

c+ to umowy długoterminowe. Co jak nawywijasz i Netflix zbanuje konto ? 24 miechy na banie i płacenie ? :D

c+ jasno wpisuje w umowe gdzie jest gospodarstwo domowe, dane z umowy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2023 o 12:15, PawelTSW napisał(a):

że czego nie możesz zrobić?:D

Widzę elegancko bronisz a nie masz racji... mam jedno gospodarstwo domowe wielki dom i 3 łącza internetowe bo tak mi się podoba i każdy tv osobno podłączony gdzieś w umowie jest zapis że mam mieć jedno łącze w domu i tak podłączone? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między 1 a 4 czerwca C+ zablokuje profile poza gospodarstwem domowym. Nie będzie możliwości dokukupienia tak jak przy subskrypcji. Nie będzie możliwości rezygnacji z Netflixa jak ma się w zobowiązaniu pomimo zmiany regulaminu. Operator wprowadza też Entry z Netflix standard w cenie 49/m.

Edytowane przez Sentence
Przeniesiono do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ircios napisał(a):

Między 1 a 4 czerwca C+ zablokuje profile poza gospodarstwem domowym. Nie będzie możliwości dokukupienia tak jak przy subskrypcji. Nie będzie możliwości rezygnacji z Netflixa jak ma się w zobowiązaniu pomimo zmiany regulaminu. Operator wprowadza też Entry z Netflix standard w cenie 49/m.

Ciekawe jak będą wiedzieć że to inne gospodarstwo? po ip? ja mam duży dom 4 różne łącza i tak podłączone telewizory. w umowie nie wskazują że mam wszytsko mieć podłączone do jednego łącza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Tutaj opis korzystania poza domem i w przypadku zamieszkiwania w dwóch lokalizacjach, czy też częstych wizyt w innej lokalizacji:

https://help.netflix.com/pl/node/24853

  • Podczas pobytu w lokalizacji, w której zazwyczaj oglądasz Netflix, raz w miesiącu połącz się z internetem i otwórz aplikację Netflix na urządzeniu przenośnym. Następnie powtórz te czynności w drugiej lokalizacji, aby oglądać Netflix bez żadnych zakłóceń.

I tak nie rozumiem o co chodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez tak to wlasnie rozumialem...

I nie ma znaczenia czy to laptop, tv czy telefon, tylko czy nastapila jakby swego rodzaju "autoryzacja" danej sieci przez prawowitego subskrybenta.

Dobra, z czasem sie dowiemy. Wyjdzie w praniu.

Edytowane przez Dawid B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda że blokada nastąpi w dniach 1-4 czerwca, bo już w maju nastąpiła. Mam Netflix w Canal+ i blokada włączyła się na wszystkich urządzeniach poza wskazaną główną siecią. To nastąpiło już dzień po ogłoszeniu nowej polityki. Ale najwyraźniej odpuścili ten sposób bo w kolejnych dniach już ekran z tą informacją że urządzenie jest poza gospodarstwem domowym, można było pominąć.

 

Owszem jest możliwość przenoszenia uprawnień do innej lokalizacji gdzie często bywamy, np. mamy domek na działce i w nim telewizor, to jasne że nie będziemy musieli przenosić telewizora raz w miesiącu do domu gdzie jest główna sieć, wystarczy w tym samym miesiącu skorzystać choć raz z aplikacji mobilnej w telefonie w jednej i drugiej sieci WiFi a wtedy urządzenia podpięte do tej sieci na działce również będą działały (Netflix rozpozna je jako urządzenia w lokalizacji do której często podróżujemy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...