Jump to content

pikoz11

Users
 • Content Count

  309
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About pikoz11

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj już nic nie zobaczysz w NC+GO. Kłódka jest i lipa. Skończyło się oglądanie.
 2. 20 zł to dużo. I jeszcze ze zobowiązaniem do końca umowy. Nieźle. Albo 30 zł jednorazowo. 10 zł maks to powinno kosztować. Skoro Eleven kosztuje 16 zł i praktycznie każdy weekend, wtorki i środy z piłką.
 3. 20 zł za te programy to może tylko jakiś fanatikos zapłaci. I faktycznie, dla tych co mają C+ powinno być za pół ceny. Może dojdzie to do włodarzy NC+ i pójdą po rozum do głowy.
 4. Niech wyłączają. Tam i tak do lutego nic ciekawego nie będzie. A ta cena za programy to kpina z ludzi.
 5. Ta mistrzowska piłka, biorąc pod uwagę ilość pozostałych do rozegrania spotkań, powinno kosztować góra 10zł i tylko za miesiące, w których rozgrywane są spotkania LM i LE czyli do maja maks.
 6. pikoz11

  Oferta platformy nc+

  Strasznie mało na święta dla klienta z pakietem Extra. Raptem 2 kanały History. Dla takich klientów powinno być HBO lub C+ na miesiąc za free.
 7. Witajcie. Mam takie pytanko odnośnie tego pakietu mistrzowska piłka. Czy Ci, którzy posiadają pakiet z C+, mają go do końca roku za darmo? I co dalej? Czy nie będzie możliwości przedłużenia? Albo jakoś gratis? Coś wiadomo w tej sprawie?
 8. A czy moglliby wprowadzić takie udogodnienie jak napisy? Szanujmy ludzi, którzy mają problemy ze słuchem.
 9. O. Dzięki. Trochę lepiej to wygląda w tej perspektywie.
 10. Witajcie. Czy przewidziana jest możliwość dokupienia programów z Ligą Mistrzów dla posiadaczy pakietu Ekstra? I jaka jest ewentualnie cena takiego pakietu?
×
×
 • Create New...