Jump to content

pikoz11

Users
 • Content Count

  317
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About pikoz11

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Według mnie to oni nie mają nic ciekawszego w tej cenie. Dlatego lepiej zostać przy umowie na czas nieokreślony. 4 zł więcej i dalej masz to samo. Chyba że nie wiem, dekoder nowy dadzą zmienić za 0? Ciekawi mnie jaką propozycję dostaniesz. Bo ja niczego konkretnego nie usłyszałem do tej pory. Wszystko albo drożej, albo nic, czego nie mógłbym włączyć sam.
 2. Dzisiaj od rana coś zmieniają! Zalogować się nie można!
 3. Witam. Mam pytanie do osób, które korzystają z NC+ bez umowy na czas określony, do tych, którzy umowy nie przedłużyli. Czy w ICA macie możliwość wyboru opcji promocyjnych na czas określony? Czy tylko usługi w cenach standardowych? Np. Eleven za 11,90 czy 15,90?
 4. W zależności kiedy kończy Ci się umowa, widzisz albo 2 opcje do wyboru, albo 1. Dlatego też mnie zdziwiło to 13,90 ale inaczej nie chcą dać, bo mam mniej niż rok do końca umowy! Więc nie dostaną nic! 😀
 5. Co absolutnie nie zmienia faktu, że chcą więcej!
 6. Przeglądając dziś oferty w ICA niemiła niespodzianka! Programy z paczki Eleven w cenie 13,90. A do niedawna 11,90. Niby tylko 2 zł, ale podwyżka. Cicha. Cichutka. Jeszcze bym rozumiał, gdyby wykupili jakąś dodatkową ligę np. francuską...
 7. Dzisiaj już nic nie zobaczysz w NC+GO. Kłódka jest i lipa. Skończyło się oglądanie.
 8. 20 zł to dużo. I jeszcze ze zobowiązaniem do końca umowy. Nieźle. Albo 30 zł jednorazowo. 10 zł maks to powinno kosztować. Skoro Eleven kosztuje 16 zł i praktycznie każdy weekend, wtorki i środy z piłką.
 9. 20 zł za te programy to może tylko jakiś fanatikos zapłaci. I faktycznie, dla tych co mają C+ powinno być za pół ceny. Może dojdzie to do włodarzy NC+ i pójdą po rozum do głowy.
 10. Niech wyłączają. Tam i tak do lutego nic ciekawego nie będzie. A ta cena za programy to kpina z ludzi.
 11. Ta mistrzowska piłka, biorąc pod uwagę ilość pozostałych do rozegrania spotkań, powinno kosztować góra 10zł i tylko za miesiące, w których rozgrywane są spotkania LM i LE czyli do maja maks.
 12. Strasznie mało na święta dla klienta z pakietem Extra. Raptem 2 kanały History. Dla takich klientów powinno być HBO lub C+ na miesiąc za free.
 13. Witajcie. Mam takie pytanko odnośnie tego pakietu mistrzowska piłka. Czy Ci, którzy posiadają pakiet z C+, mają go do końca roku za darmo? I co dalej? Czy nie będzie możliwości przedłużenia? Albo jakoś gratis? Coś wiadomo w tej sprawie?
×
×
 • Create New...