Jump to content

pikoz11

Users
 • Content Count

  325
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About pikoz11

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czepiasz się kolego. Oj, czepiasz się. Niech Ci jednak będzie. Porównanie nietrafione, ale przyznaj, że cena 80 zł za miesiąc korzystania z opcji C+ jest grubo przesadzona!
 2. Dziękuję za odpowiedź. Cena 80 zł to jest jakiś kosmos! HBO za 35 zł, a C+ za 80. Kosmos.
 3. Mam pytanie do Was. Ile kosztuje paczka C+ w standardowej cenie dla abonenta? (bez promocji, jako dodatkowa usługa) I czy można ją włączać na zasadzie włącz/ wyłącz co miesiąc, jak np. paczkę Eleven za 15,90?
 4. Tu nie chodzi o to, że taniej nie dostaniemy tego! Chodzi o sam fakt przedłużenia umowy na tych warunkach, chyba że chodziło o obniżenie abonamentu, jeśli płaciło się drożej. Bo to jedyna korzyść. Jeśli ktoś to już ma, a kończy się umowa, to po co przedłużać ją aż na 2 lata, skoro umowa na czas nieokreślony to 26,50 zł za pakiet Comfort? A jeśli ktoś ma jeszcze Ekstra dopełnienie to 36,50 na czas nieokreślony. A z umową pakiet Extra bodaj 44zł najtaniej tu widziałem. Jeśli się nie mylę... Poprawcie, jeśli się mylę.
 5. Comfort za 26,50 przy umowie na czas nieokreślony. 22,50/24 m-ce bez żadnej gwarancji, że dopełnienie dostaniesz. Raczej żart, jak oferta. Nie ma czym się chwalić! Można się żalić!
 6. Mam identyczną sytuację i właściwie decyzja podjęta. Nie ma lepszej oferty. Sprawdzając wszystko wiem. 4 zł różnicy do tego, co płacę teraz, a masz wszystkie C+, Ekstra i dekoder. Czego chcieć więcej za 62 zł?
 7. @torre24 Jest to chyba jedyna konfiguracja usług i pakietów, dla której nie ma lepszej alternatywy i pozostaje życie z umową na tzw. czas nieokreślony!
 8. Codziennie do mnie dzwonili po kilka razy, a dziś wyjątkowo ani razu! Żadnej oferty przedłużenia umowy. Cisza. Świętują "czarny piątek"?
 9. Według mnie to oni nie mają nic ciekawszego w tej cenie. Dlatego lepiej zostać przy umowie na czas nieokreślony. 4 zł więcej i dalej masz to samo. Chyba że nie wiem, dekoder nowy dadzą zmienić za 0? Ciekawi mnie jaką propozycję dostaniesz. Bo ja niczego konkretnego nie usłyszałem do tej pory. Wszystko albo drożej, albo nic, czego nie mógłbym włączyć sam.
 10. Dzisiaj od rana coś zmieniają! Zalogować się nie można!
 11. Witam. Mam pytanie do osób, które korzystają z NC+ bez umowy na czas określony, do tych, którzy umowy nie przedłużyli. Czy w ICA macie możliwość wyboru opcji promocyjnych na czas określony? Czy tylko usługi w cenach standardowych? Np. Eleven za 11,90 czy 15,90?
 12. W zależności kiedy kończy Ci się umowa, widzisz albo 2 opcje do wyboru, albo 1. Dlatego też mnie zdziwiło to 13,90 ale inaczej nie chcą dać, bo mam mniej niż rok do końca umowy! Więc nie dostaną nic! 😀
 13. Co absolutnie nie zmienia faktu, że chcą więcej!
×
×
 • Create New...