Jump to content

pikoz11

Users
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About pikoz11

 • Rank
  Rozpisany

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Możesz utrzymać, z tym że propozycje konkretne pod koniec umowy dostaniesz. Możesz zostawić, przejść na czas nieokreślony z kwotą o 4 zł wyższą do zapłaty. Jeśli chcesz coś ciekawszego to abonament co najmniej 69zł. Wtedy i dekoder 4k, i Canal+4k, i mistrzowska piłka w cenie itp.
 2. "Dziękuję" za dobre rady, ale miejsce jest absolutnie właściwe. Wiem do kogo kieruję prośby. Wiem czego dotyczy to forum. Zdrówka.
 3. Niczego nie muszę, ale mogę. To istotna różnica. Jeszcze raz apel do C+ o rozważenie, choćby ramówki C+ Family przez następne 2 tygodnie. O opcje bajkowe VOD itp.
 4. Czy Platforma C+ mogłaby w ramach akcji wirus uruchomić jakieś opcje dla dzieci, oczywiście za darmo? Na tragedii nie powinno się zarabiać. C+ family powinien pokazywać na prawdę jakieś bajki czy filmy dla całej rodziny. Odkodować jakieś pakiety czy opcje VOD. Od samego rana. Przez 2 tygodnie najmniej. Pomyślcie.
 5. Oczywiście i tradycyjnie dla klientów, którzy mają umowy na czas nieokreślony (fatalne, śmieszne propozycje ofert przedłużenia umowy) - wielkie G ze strony C+. Czy my nie płacimy abonamentu? Czy nie jesteśmy klientami C+ od 5/10/15 lat? Jesteśmy. I co? G!
 6. Czepiasz się kolego. Oj, czepiasz się. Niech Ci jednak będzie. Porównanie nietrafione, ale przyznaj, że cena 80 zł za miesiąc korzystania z opcji C+ jest grubo przesadzona!
 7. Dziękuję za odpowiedź. Cena 80 zł to jest jakiś kosmos! HBO za 35 zł, a C+ za 80. Kosmos.
 8. Mam pytanie do Was. Ile kosztuje paczka C+ w standardowej cenie dla abonenta? (bez promocji, jako dodatkowa usługa) I czy można ją włączać na zasadzie włącz/ wyłącz co miesiąc, jak np. paczkę Eleven za 15,90?
 9. Tu nie chodzi o to, że taniej nie dostaniemy tego! Chodzi o sam fakt przedłużenia umowy na tych warunkach, chyba że chodziło o obniżenie abonamentu, jeśli płaciło się drożej. Bo to jedyna korzyść. Jeśli ktoś to już ma, a kończy się umowa, to po co przedłużać ją aż na 2 lata, skoro umowa na czas nieokreślony to 26,50 zł za pakiet Comfort? A jeśli ktoś ma jeszcze Ekstra dopełnienie to 36,50 na czas nieokreślony. A z umową pakiet Extra bodaj 44zł najtaniej tu widziałem. Jeśli się nie mylę... Poprawcie, jeśli się mylę.
 10. Comfort za 26,50 przy umowie na czas nieokreślony. 22,50/24 m-ce bez żadnej gwarancji, że dopełnienie dostaniesz. Raczej żart, jak oferta. Nie ma czym się chwalić! Można się żalić!
 11. Mam identyczną sytuację i właściwie decyzja podjęta. Nie ma lepszej oferty. Sprawdzając wszystko wiem. 4 zł różnicy do tego, co płacę teraz, a masz wszystkie C+, Ekstra i dekoder. Czego chcieć więcej za 62 zł?
 12. @torre24 Jest to chyba jedyna konfiguracja usług i pakietów, dla której nie ma lepszej alternatywy i pozostaje życie z umową na tzw. czas nieokreślony!
 13. Codziennie do mnie dzwonili po kilka razy, a dziś wyjątkowo ani razu! Żadnej oferty przedłużenia umowy. Cisza. Świętują "czarny piątek"?
 14. Według mnie to oni nie mają nic ciekawszego w tej cenie. Dlatego lepiej zostać przy umowie na czas nieokreślony. 4 zł więcej i dalej masz to samo. Chyba że nie wiem, dekoder nowy dadzą zmienić za 0? Ciekawi mnie jaką propozycję dostaniesz. Bo ja niczego konkretnego nie usłyszałem do tej pory. Wszystko albo drożej, albo nic, czego nie mógłbym włączyć sam.
×
×
 • Create New...