Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dawno nikt tu nie pisał. No to ja napiszę. Oto wyniki sprzedaży magazynów telewizyjnych.

 

Tygodniki (za styczeń 2016): http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/tygodniki-telewizyjne-traca-tele-tydzien-najchetniej-kupowany

 

Dwutygodniki (za cały 2015): http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wszystkie-dwutygodniki-telewizyjne-na-minusie-w-2015-r-najbardziej-w-dol-super-tv

 

A co do tego "Serialowego przewodnika", to on w "Tele Tygodniu" jest już od kilku miesięcy chyba. Nie wiem czy oni tych opisów nie biorą ze "Świata Seriali".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek Tele Tydzień uzyskał nowy listing:

Str.1, rząd 1: TVP1, TVP2, TVP3, Polsat

rząd 2: wszystkie oddziały regionalne TVP

 

Str.2: TVN, TV Puls, TV4, TVN7

 

Str.3: TV Trwam, Puls 2, TV6, TTV, ATM Rozrywka, TVP Kultura

 

Str.4: TVP Polonia, TVP ABC, TVP Rozrywka, TVP Info/Stopklatka, TVP Historia/Fokus TV, Eska TV/Polo TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dawno ten temat nie był używany ale teraz to chyba się zmieni ponieważ na jesień planowane są zmiany w DVB-T a co za tym idzie także w pismach telewizyjnych. I tutaj moje pytanie a mianowicie jak waszym zdaniem zmianie ulec mogą pisma telewizyjne? Ja liczę na rozszerzenie liczby stacji w Tele Tygodniu poprzez rozbudowę pierwszych trzech stron listingowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno ten temat nie był używany ale teraz to chyba się zmieni ponieważ na jesień planowane są zmiany w DVB-T a co za tym idzie także w pismach telewizyjnych. I tutaj moje pytanie a mianowicie jak waszym zdaniem zmianie ulec mogą pisma telewizyjne? Ja liczę na rozszerzenie liczby stacji w Tele Tygodniu poprzez rozbudowę pierwszych trzech stron listingowych.

Obawiam się że jeszcze bardziej ścisną 3 i 4 stronę, bo dojdzie aż 6 (!) stacji: stacje z MUX8 oraz Super Polsat i Ósemka TV, które raczej będą bardziej pasowały do działu kanałów ogólnotematycznych, niż do tematycznych, natomiast zamiast Eski TV pewnie się pojawi jakaś inna stacja muzyczna (bo raczej PS News zostanie na satelicie, co oznacza że zostanie także w gazetach).

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się tego obawiam :( Z doświadczenia wiem, że listing w Tele Tygodniu na 3 i 4 stronie listingu to jedna wielka masakra, dlatego już się boję :( Obstawiam, że zamiast Eski TV będzie MTV Polska, jeszcze możliwe jest to, że zawita na MUX8 nowa stacja od TVP, więc... może i też tak być. Jeśli by w Tele Tygodniu miałybyć stacje z MUX8 na nieszczęsnej 3 i 4 stronie, to niech tam dorzucą 4 rząd listingu, bo tylko to jest chyba możliwe (Bauer nie chce dodać stacji ogólnych na 1 i 2 stronę listingu w Tele Tygodniu :( ). W pozostałych gazetach to zobaczymy. Ale myślę, że w To i Owo: albo znikną stacje zagraniczne, albo dojdzie 4 rząd listingu na 7 i 8 stronę listingu. 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak żem dziś niedawno wyczytał na artykule na SatKurierze, Polsat planuje całą masę nowych kanałów: Polsat Docu, Polsat Reality, Polsat X, Polsat Film 2, Super Polsat, Polsat Sport 2 HD i 3 HD, Echo 24 TV, Polsat Sport Weekend i Superstacja HD. Waszym zdaniem jakie kanały z tej 10-tki wejdą do gazet z programem? Moim zdaniem chyba dojdą Super Polsat, Superstacja HD, Polsat Film 2 do gazet z programem TV.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...