Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już któreś z tych stacji się pojawią w tv-guidach, to pewny jest tylko Super Polsat zamiast Polsat Sport News, ewentualnie Polsat Sport 2 HD (jeśli w ogóle zostanie po Euro, a są na to szanse, bo mają wieloletnią koncesję od KRRiT). A reszta to tylko bujna wyobraźnia Polsatu, która raczej się nie spełni, a właściwie się nie spełnia (np. do dziś nie wystartowały Polsat Sport Weekend, który otrzymał koncesję ponad 3 lata temu wraz z Polsatem Romans oraz Polsat Film 2).

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś słyszał o jakimś programie telewizyjnym, który by drukował na swoich stronach program dla kanałów Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 specjalnie tylko na ten miesiąc? Ja nie, a szkoda, mogliby na miesiąc znaleźć specjalne miejsce na ten kanały. Przez miesiąc będą to dość mocno oblegane kanały porownując do tych innych, mniejszych. 

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie :)

Sierpień się zbliża, jesień też - niedługo start MUX8! Co to oznacza? Rozmawiałem wczoraj z @Poland na GG i on mi powiedział, że TVP Polonia znika z DVB-T, że znika PSN a w zamian pojawia się SuperPolsat, i że od września mają być już nowe stacje - MUX 8 ma ruszyć pełną parą. W związku z tym mam do Was takie pytanie: jak sobie wyobrażacie zmiany w gazetach z programem związane z tym wydarzeniem? Moim zdaniem już od tego poniedziałku będą zmiany, ponieważ TVP Polonia znika od tego wtorku z DVB-T. Pamiętam, jak TVP Polonia wyleciała z DVB-T na kilka dni, i na jeden numer TVP Polonia była w sekcji filmowej, w 2 rzędzie. Waszym zdaniem co się zmieni i w jakiej ilości? :)

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku w To & Owo raczej nic nie zmieni się, bo z tego co mi się wydaje, to te gazety tv dostają program nawet z dwutygodniowym wyprzedzeniem, a te zmiany zaszły raczej w ostatnim tygodniu. Jeśli będą jakieś zmiany w To & Owo to nie wcześniej niż za przeszło tydzień czyli od 02.08. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam, to TVP Polonia od 10 lat! Jest w tym samym miejscu, co zawsze. Oczywiście w Tele Tygodniu. Więc uważam, że się tutaj nic nie zmieni. W Tele Świecie, to myślę, że już jakieś korekty mogą być. W To i Owo to nie wiadomo, co oni tam wymyślą. A w innych gazetach w sumie też nic nie wiadomo. Dla mnie kanał TVP Polonia powinien przejść do kanałów lifestylowych. A SuperPolsat - do kanałów ogólnych. Ale my możemy tylko gdybać, a co oni wymyślą, to sami nie wiemy.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Sierpień się zbliża, jesień też - niedługo start MUX8! Co to oznacza? Rozmawiałem wczoraj z @Poland na GG i on mi powiedział, że TVP Polonia znika z DVB-T, że znika PSN a w zamian pojawia się SuperPolsat, i że od września mają być już nowe stacje - MUX 8 ma ruszyć pełną parą. W związku z tym mam do Was takie pytanie: jak sobie wyobrażacie zmiany w gazetach z programem związane z tym wydarzeniem? Moim zdaniem już od tego poniedziałku będą zmiany, ponieważ TVP Polonia znika od tego wtorku z DVB-T. Pamiętam, jak TVP Polonia wyleciała z DVB-T na kilka dni, i na jeden numer TVP Polonia była w sekcji filmowej, w 2 rzędzie. Waszym zdaniem co się zmieni i w jakiej ilości? :)

Pozdrawiam :)

TVP Polonia już nie ma od 19 lipca w DVB-T. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kacper130700: Dzięki za poprawienie mnie :) Nie wiedziałem o tym, że już nie ma TVP Polonii w DVB-T. 

@Kirk: OK :) Dla mnie Polsat 2, ATM Rozrywka, TV 6 i SuperPolsat mogą być w sekcji ogólnej. Ale gdzie to wszystko pomieścić w Tele Tygodniu? Oto jest pytanie... :D A w reszcie to nie wiadomo. 

Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o TVP Polonię to tutaj na bank nic się nie zmieni poza zabraniem stacji oznaczenia DVB-T.

Nieco ciekawie będzie natomiast w przypadku stacji WP1, Zoom TV, Nowa TV, Metro, Super Polsat i Ósemka TV które wraz z likwidacją Polsatu Sport News spowodują zamieszanie w prasie telewizyjnej jeszcze większe niż w czasie startu MUX1 - będą one dodawane w różnych datach w przeciągu IV kwartału co wymusi reakcje na bieżąco w pismach telewizyjnych. Oliwy do ognia może dodać jeszcze TVP która to ma możliwość dodania nowych stacji telewizyjnych czy też likwidacji Polsatu Sport News.

Co ciekawe o ile To i Owo TV jest uzbrojone w dodatkowe miejsce - miejsce stacji niemieckich i/lub pierwsze dwie strony listingowe o tyle w Tele Tygodniu a tym bardziej w Super TV, Tele Maxie, Kropce TV oraz pismach Press-Medii będzie popłoch bo pojawi się problem rozmieszczenia stacji w gazetach a jak wiemy taki "Tele Tydzień" uparcie broni faworyzowania 6 stacji na pierwszych stronach i tak łatwo z tego nie zrezygnują. Tam (tzn. w "Tele Tygodniu" chyba tylko pozostaje krok ostateczny czyli niestety likwidacja ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej :(

Edytowane przez Poland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemieckich stacji raczej z To i Owo nie wyrzucą, jakieś zagraniczne w końcu muszą tam jednak drukować, bo obecnie poza tym pismem żaden magazyn telewizyjny nie drukuje ramówek stacji zagranicznych. I pomyśleć że kiedyś nawet dodatek do Pomorskiej drukował ramówkę RTL i SAT.1...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. W Tele Tygodniu ja sobie nie wyobrażam, jak to wszystko wejdzie. W Tele Świecie - myślę, że można próbować. Szansa jest. Ale czy zostanie wykorzystana? Nie wiadomo... :(

@Poland: To i Owo też jest Bauera, więc czy się coś zmieni - nie wiadomo. Pewnie coś wyleci. A ja chciałbym, żeby kiedyś było znowu 10 stacji na 1 i 2 stronie listingu, jak kiedyś... :( Jeśli chodzi o Kurier TV to tam problemu nie widzę - zawsze można ścisnąć tylko to 2 rząd na 2 stronie listingu i zrobić z 2 strony format a'la 3 i 4 strona listingu z Kurieru TV. W gazetach PressMedii też jest bardzo ciekawa sytuacja. Jestem pewien, że będą duże problemy przy wepchnięciu tych wszystkich stacji. I mam nadzieję, że wydawcy nie pójdą na łatwiznę (czyli że nie dadzą SuperPolsat w miejsce PSN) - bo SuperPolsat to nie jest kanał sportowy,SuperPolsat to kanał ogólny przecież. I liczę na to, że w końcu rozbiją tą nieszczęsną sekcję ogólną (DVB-T) z Tele Świata. Dla mnie każda stacja powinna być w jednej, określonej sekcji. Np. Discovery Life - rozrywkowe. CBS Reality, ID, CI Polsat - rozrywkowe/paradokumentalne. Ale my niestety nie mamy wpływu na to, co wymyślą oni :( W każdym razie, będzie ciekawie i będziemy z niecierpliwością czekać na rozwój wydarzeń w polskiej prasie z programem. 

Pozdrawiam :)

@Kirk: Kiedyś (ba, w Programie TV nawet) były stacje zagraniczne. W To i Owo były 3 strony z programem stacji zagranicznych. A teraz? Wszyscy wiemy co się dzieje :( 

Edytowane przez Gierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...